606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Każdego zwolennika elegancji i ponadczasowości, a także odrobinę mniej typowych rozwiązań z pewnością ucieszy fakt, że oferta naszego sklepu została już wzbogacona o produkty marki Runtal.

Archibald - ekskluzywny grzejnik firmy Runtal


Grzejniki Runtal to modele prawdziwie luksusowe, oszczędne w formie i urzekające w detalach. Marka istniejąca od 1953 roku (od 1988 roku znajdująca się w grupie Zehnder) nieustannie zachwyca kunsztem swych projektów oraz przyciąga klientów ponadprzeciętną ich jakością i wydajnością.


Zaopatrzyć się możecie zarówno w klasyczną drabinkę, idealną do łazienki (Quarus), jak i bardziej nietypowe, ale równie funkcjonalne rozwiązanie - grzejnik Archibald, przypominający formą połączone wieszaki. W ofercie znajdziecie też doskonały wariant z płaskim frontem, inspirowany sztuką zen - Splash ozdobiony został pierścieniami, jakie pozostawia na tafli wody kropla; Arteplano Onda to z kolei jeszcze jedna płyta Runtal, której powierzchnia urozmaicona została dyskretnym wzorem, a forma - wygięta w łagodną falę.


Jeśli więc do tej pory nie znaleźliście grzejników prawdziwie ekskluzywnych, z całą pewnością odszukacie idealne dla siebie rozwiązanie właśnie pośród produktów tej marki.