606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki dekoracyjne o asymetrycznej budowie

 • Grzejnik Wiedeń - Cosmo

  Wiedeń – asymetryczna drabinka łazienkowa

  Wiedeń jest grzejnikiem drabinkowym o jasnej, przejrzystej formie. Asymetrycznie, jednostronnie umiejscowione kolektory ułatwiają dostęp do poziomych profili i użytkowanie grzejnika jako suszarki na ręczniki lub bieliznę. Grzejnik Wiedeń oferowany jest wielu wariantach kolorystycznych (ponad 40 do wyboru) oraz podłączeniowych, z kolektorami z lewej lub prawej strony.

 • Paryż-V Cosmo

  Paryż-V – grzejnika rurkowego o artystycznie wygiętych profilach

  Grzejnik Paryż-V określić można jednym słowem: ekstrawagancja. Niespotykana forma pionowego grzejnika rurkowego o artystycznie wygiętych profilach. Stanie się atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza, bez potrzeby rezygnacji z użytkowych walorów grzejnika – wysokiej wydajności cieplnej oraz funkcji suszarki i ogrzewacza ręczników. Wizualne walory grzejnika podkreślone są szczególnie w  wersji chromowanej oraz pozłacanej. Grzejnik Paryż-V dostępne jest ponadto w ponad 40 kolorach z palety RAL, RAL-TREND, kolorach sanitarnych i metalicznych.

 • IRSAP - Grzejnik Jazz

  Nowy model grzejnika drabinkowego - Jazz firmy Irsap

  Jazz wraz z grzejnikami Soul i Funky pochodzi z nowej, muzycznej kolekcji grzejników drabinkowych firmy Irsap. W swoich projektach Irsap poszukuje harmonii poprzez osiągnięcie złotego środka pomiędzy pięknem wyrobu, a jego efektywnością.

 • IRSAP - Grzejnik Soul

  Nowość 2014 roku - grzejnik drabinkowy Soul firmy Irsap

  Soul – lekki, minimalistyczny i niezbędny. Nowe spojrzenie na grzejnik drabinkowy. Kontrastowe zestawienie płaskich, prostokątnych profili grzewczych z okrągłymi kolektorami, doda charakteru każdemu wnętrzu. Podkreśl swoją indywidualność wybierając z ponad 70 kolorów i wykończeń.

 • Grzejnik Nero firmy Cosmo

  Nero – dekoracyjny grzejnik drabinkowy firmy Cosmo

  Nero to innowacyjnie zaprojektowany dekoracyjny grzejnik drabinkowy firmy Cosmo. Jednostronnie, asymetrycznie usytuowane kolektory przesłonięto estetycznym panelem, a zespół zaworowy ukryto pod listwą dekoracyjną. Zaowocowało to oszczędną, minimalistyczną bryłą, o wysokiej funkcjonalności wynikającej z pozostawienia poziomych profili służących suszeniu i ogrzewaniu ręczników. Jeśli interesuje Państwa model z płaskim ekranem ukrywającym wszystkie elementy grzejne, polecamy grzejnik Sawa, również marki Cosmo.

 • Funky - grzejnik Irsap

  Funky – kreatywna nowość firmy Irsap

  Funky – ogrzej ręczniki i łazienkę w kreatywny sposób. Projektując grzejnik Funky czerpano inspirację z muzycznego rytmu. Regularne odstępy pomiędzy poziomymi profilami decydują o formie grzejnika. Łagodne linie okrągłych elementów nadają Funky delikatności. Wraz z grzejnikami Soul i Jazz, Funky należy do nowej, muzycznej kolekcji grzejników drabinkowych Irsap.

 • Cetus firmy Gorgiel

  Elegancka drabinka łazienkowy – Cetus firmy Gorgiel

  Cetus jest jednym z nowych grzejników polskiej firmy Gorgiel. Cetus to wysokiej jakości grzejnik drabinkowy charakteryzujący się asymetryczną konstrukcją. Obydwa kolektory (32 mm) umieszczono z lewej strony grzejnika, uzyskujący dzięki temu ciekawy wygląd i jednocześnie możliwość uniwersalnego podłączenia dolnego o rozstawie 50 mm. Poziome profile grzewcze (22 mm) rozmieszczono w regularnych grupach, pozostawiając większe przestrzenie umożliwiające wygodne ogrzewanie ręczników.

 • Grzejnik KEA - PURMO

  Asymetryczny grzejnik łazienkowy – Kea marki Purmo

  Grzejnik Kea to ozdobny grzejnik łazienkowy marki Purmo. Kea to wariacja na temat grzejnika drabinkowego. Unikatową cechą modelu jest asymetryczne rozmieszczenie poziomych profili grzewczych – częściowo z prawej i lewej strony centralnie umieszczonych kolektorów . Taka konstrukcja jest interesująca wizualnie, ale również ułatwia suszenie i ogrzewanie ręczników. Grzejnik Kea standardowo oferowany jest w kolorze białym RAL 9016, na zamówienie dostępne są pozostałe z ponad 200 kolorów palety RAL.

 • Grzejnik Astro - Instal Projekt

  Astro - łazienkowy, asymetryczny grzejnik firmy Instal-Projekt.

  Grzejnik Astro został wyprodukowany przez Instal-Projekt – polską firmę z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Astro to nowa jakość w kategorii drabinkowych grzejników łazienkowych. Zaprojektowany przez Romana Gawłowskiego pod hasłem indywidualizm.