606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Brugman to firma z blisko siedemdziesięcioletnią tradycją w obszarze technologii grzewczych. Produkuje szeroki zakres stalowych grzejników płytowych, pionowych, kolumnowych oraz konwektorowych wraz z akcesoriami. Potwierdzeniem doskonałej jakości jest 10-letnia gwarancja na grzejniki Brugman.

Czytaj więcej...

Marka Buderus szczyci się wielopokoleniową tradycją w branży grzewczej. Obecnie Buderus należy do grupy Bosch Thermotechnik GmbH będącej największym europejskim  producentem systemów grzewczych. Oprócz szerokiej gamy nowoczesnych grzejników, Buderus oferuje kotły gazowe, olejowe i na paliwo stałe a także pompy ciepła oraz rozwiązania grzewcze wykorzystujące energię słoneczną.

Czytaj więcej...

Convector to marka należąca do polskiej firmy Extreme Sp. z o.o. Pod marką Convector produkowane są miedziano-aluminiowe grzejniki centralnego ogrzewania. Grzejniki Convector to synteza wysokiej jakość, estetyki i dobrej ceny.

Czytaj więcej...

Cosmo to jedna z marek koncernu VOGEL&NOOT – europejskiego lidera technologii grzewczych. VOGEL&NOOT stawia na innowacyjność. Stały rozwój sprawia, że produkty firmy oferują najwyższy komfort cieplny, doskonałe wzornictwo, a  jednocześnie są przyjazne dla środowiska.

Czytaj więcej...

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dąbrowski specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyrobów stalowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornejgrzejników łazienkowych, ale również balustrad i okuć jachtowych. Wykorzystanie najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii pozwala na oferowanie produktów na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

Firma „Eko-Metal” S.C. jest polskim producentem ekskluzywnych grzejników wykonanych ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Wąska specjalizacja produkcji, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu w zakresie projektowania i produkcji grzejników stalowych.

Czytaj więcej...

Firma Enix jest polskim producentem luksusowych i klasycznych grzejników łazienkowych oraz grzejników pokojowych do centralnego ogrzewania, a także elektrycznych grzejników łazienkowych  i grzałek z termostatami do grzejników.

Czytaj więcej...

Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Gorgiel jest polskim producentem szerokiej gamy wyrobów grzewczych i instalacyjnych. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych produktów oraz obsługi klienta.

Czytaj więcej...

Firma Heat Point specjalizuje się w produkcji grzejników ze stali nierdzewnej. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej klasy materiały pozwalają firmie tworzyć doskonałe grzejniki spełniające wymagania klientów w całej Europie.

Czytaj więcej...

Instal-Projekt jest polskim producentem grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, suszarek oraz grzałek. W swojej produkcji firma wykorzystuje tylko nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały, o czym świadczy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 9001:2008.

Czytaj więcej...

IRSAP jest włoskim producent szerokiej gamy grzejników dekoracyjnych, pokojowych i łazienkowych,  o wieloletnim doświadczeniu. Wzornictwo firmy IRSAP to kwintesencja piękna, a doskonała jakość potwierdzona jest certyfikatem EN ISO 9001:2000.

Czytaj więcej...

Firma Jaga Heating Products jest wiodącym, europejskim specjalistą w produkcji energooszczędnych i niskotemperaturowych rozwiązań grzewczych. Jaga szuka nowych rozwiązań, stawia na kreatywność, emocje i ekologię. Swoje wzornictwo Jaga podniosła do rangi sztuki.

Czytaj więcej...

LUXRAD to polski producent wysokiej klasy grzejników pokojowych i łazienkowych. W swoich produktach firma łączy dbałość o doskonałe parametry grzewcze z ciekawym wzornictwem.

Czytaj więcej...

Purmo to sztandarowa marka koncernu Rettig Heating. Pod marką Purmo sprzedaje się w Polsce grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe.

Czytaj więcej...

Polski producent grzejników łazienkowych i pokojowych wersji Standard i Design, duża różnorodność modeli, wzornik kolorów w niepowtarzalnych odcieniach.

Czytaj więcej...

Firma Radson powstała już w 1966 roku i od tamtego czasu zajmowała się tworzeniem grzejników. Marka ma w tej materii ogromne doświadczenie, które procentuje wysoką jakością produktów, których trwałość jest szeroko znana pośród klienteli przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Produktów, stworzonych przez Runtal, nie sposób pomylić z żadnymi innymi. Na rynku grzewczym nie ma bowiem drugiej marki, która dzięki prostocie i klasie tworzyłaby grzejniki tak luksusowe i ponadczasowe.

Czytaj więcej...

Firma SUNERZHA to producent wysokiej klasy grzejników dekoracyjnych ze stali nierdzewnej. Zastosowanie wysokiej klasy materiału w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, pozwala firmie SUNERZHA produkować grzejniki najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

Terma to polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Firma usytuowana jest w okolicach Gdańska w ostatnich kilku latach zupełnie zmodernizowała park maszynowy i obecnie grzejniki oraz inne produkty wytwarzane są na najnowocześniejszych, specjalistycznych maszynach.

Czytaj więcej...

Firma „Termal” Marchewka to polski producent grzejników łazienkowych o długoletnią tradycji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji grzejników drabinkowych – suszarek łazienkowych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwany rozwój to najistotniejsze atuty firmy, umożliwiające produkcję grzejników najwyższej jakości – potwierdzonej 12-letnią gwarancją.

Czytaj więcej...

Vasco to jedna z marek pochodzącego z Belgii koncernu The Heating Company. Pod marką Vasco produkuje się grzejniki dekoracyjne, ogrzewanie podłogowe oraz wentylacje. Vasco to synonim jakości – grzejniki Vasco posiadają 10 lat gwarancji na lakier i szczelność.

Czytaj więcej...

Firma Zehnder w swojej ofercie posiada grzejniki dekoracyjne, pokojowe, łazienkowe i kanałowe. Doskonała forma i styl w połączeniu z jakością wynikająca z tradycji i doświadczenia, umożliwia szerokie zastosowanie produktów firmy.

Czytaj więcej...