606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Vasco to jedna z marek pochodzącego z Belgii koncernu The Heating Company. Pod marką Vasco produkuje się grzejniki dekoracyjne, ogrzewanie podłogowe oraz wentylacje. Vasco to synonim jakości – grzejniki Vasco posiadają 10 lat gwarancji na lakier i szczelność.

Firma Vasco powstała w 1975 roku i szybko stała się europejskim liderem w dziedzinie wysokiej jakości grzejników dekoracyjnych. W roku 1998 została kupiona przez amerykańską spółkę z branży budowlanej Masco. Po 10 latach Vasco jako część The Heating Company, powróciło do pierwotnego właściciela i stało się ponownie firmą belgijską.

Dla Vasco najistotniejsza jest jakość produktu. Lakierowanie grzejników odbywa się nowoczesną metodą kataforetyczną (KTL), zapożyczoną z przemysłu motoryzacyjnego. Wierzchnią warstwę stanowi lakier epoksydowo-poliestrowy w wielu kolorach i fakturach: metalicznych, matowych, sanitarnych oraz z palety RAL. Utrzymaniu stałej, wysokiej jakość służy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 9001. Grzejniki Vasco posiadają 10 lat gwarancji na lakier i szczelność.

Ponieważ grzejniki Vasco produkowane są na lata, w swoim wzornictwie firma stawia na ponadczasowość. Klasyczna, uniwersalna i minimalistyczna forma grzejników sprawia, że znajdują one zastosowanie we wnętrzach o różnym charakterze – od łazienek przez salony do biur. Design firmy Vasco nie traci na aktualności przez cały okres użytkowania grzejnika.

Vasco dba o środowisko. Produkty firmy są wydajne i ekonomiczne – oszczędzają energię. Firma posiada system zarządzania środowiskiem zgodny z normą ISO 14001.  W 2012 roku Vasco zostało uhonorowane nagrodą OVAM Ecodesign Award PRO, przyznawaną firmom za ich wysiłek w dziedzinie ochrony środowiska.

Vasco specjalizuje się w grzejnikach łazienkowych, oferując ich szeroki wybór. Przykładem klasycznych grzejników drabinkowych są modele Iris oraz Arabis oferowane w wielu kolorach oraz możliwe do stosowania z grzałką elektryczną.