606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki poziome - dekoracyjne

 • Piano2 POZIOMY

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Piano2 Poziomy

  Piano Poziomy 2 to wariant grzejnika dekoracyjnego Piano Poziomy, wyróżniający się drugą warstwą profili grzewczych. Zwiększając wydajność cieplną grzejnika (także w instalacjach niskotemperaturowych o parametrze Δt 30°C), zachowano jednocześnie zgrabna formę i niewielką głębokość. Konstrukcję grzejnika wykonano ze stalowych pionowych kolektorów o średnicy 30 mm oraz poziomych profili grzewczych z rur o przekroju owalnym (50 x 10 mm).

 • Cover X Instal-Projekt

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Cover X

  Cover X to wersja poziomego modelu Cover o zwiększonej mocy. Konstrukcję Cover X uzupełniono o dodatkowe radiatory, podwyższający wydajność cieplna grzejnika. Ponadto Cover X oferowany jest w dwóch opcjach o pojedynczej i podwójnej warstwie profili grzewczych.

 • Vasco Ritmo H-4K/145

  Vasco Ritmo H-4K/145

  Poziomy czterokolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco utrzymany w minimalistycznym stylu retro pasujący wszędzie. Zapewnia świetną wydajność oraz szybkie grzanie dzięki swojej budowie.

 • Vasco Ritmo H-3K/105

  Vasco Ritmo H-3K/105

  Poziomy trójkolmnowy grzejniki Ritmo od firmy Vasco nawiązuje swoją budową do klasycznej żeberkowej budowy grzejników, jest idealnym elementem dekoracji wszystkich wnętrz.

 • Vasco Ritmo H-2K/65

  Vasco Ritmo H-2K/65

  Poziomy dwukolumnowy grzejniki Ritmo od firmy Vasco to świetny wybór dla osób którym zależy na prostocie oraz świetnej wydajności. Budowa żeberkowa nawiązuje do stylu retro lecz sprawdzi sie też w minialistycznych pomieszczeniach oraz tych współczesnych.

 • Grzejnik Kleo poziomy - ZEHNDER

  Uniwersalny grzejnik dekoracyjny – Kleo Horizontal firmy Zehnder

  Grzejnik Kleo w wersji horyzontalnej jest jednym z modeli linii Kleo stworzonej przez firmę Zehnder. Linia Kleo obejmuje niezwykle funkcjonalne grzejniki elementowe o dużej możliwość indywidualizacji wymiarów i podłączeń.

 • Grzejnik Tune - TERMA

  Tune Horizontal – poziomy grzejnik dekoracyjny firmy Terma

  Tune Horizontal to dekoracyjny grzejnik wolnostojący firmy Terma. Podwójna warstwa profili grzewczych o okrągłych profilach zapewnia wysoką wydajność cieplną. Tune Horizontal w pomieszczeniach o dużych przeszkleniach może stanowić doskonałą alternatywę dla grzejników kanałowych. Grzejnik Tune występuje również w wersji pionowej - naściennej.

 • grzejnik Tubus H3

  Tubus H3 - grzejnik żeberkowy w układzie poziomym

  Linia nowoczesnych grzejników dekoracyjnychTubus firmy Instal Projekt, w ostatnim czasie została powiększona o grzejniki poziome – z horyzontalnym układem żeberek. Tubus H3 charakteryzuje się potrójnym żeberkiem – stanowi więc doskonały kompromis miedzy mocą a głębokością grzejnika.

 • Toba - grzejnik Luxrad

  Toba - wszechstronny grzejnik dekoracyjny firmy LUXRAD

  Toba jest modelem polskiego producenta wysokiej klasy grzejników pokojowych i łazienkowych – firmy LUXRAD. Toba to nowoczesny grzejnik rurkowy, znajdujący zastosowanie w pomieszczeniach o zróżnicowanym charakterze. Grzejnik Toba posiada smukłą, wyważoną formę.

 • Grzejnik Tesi Ławka Pozioma

  Tesi Ławka Pozioma – wolnostojący grzejnik z siedziskiem

  Tesi Ławka Pozioma to jeden z nowych grzejników dekoracyjnych marki Irsap. Wolnostojący grzejnik w formie ławki to uniwersalna konstrukcja do wnętrz o zróżnicowanym charakterze. Poziomy układ elementów wyróżnia go wśród grzejników kolumnowych. Szeroki wybór rozmiarów, mocy grzewczych i kolorów pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb.

 • Grzejnik Tesi Ławka Pionowa

  Tesi Ławka Pionowa – funkcjonalna wersja klasycznego grzejnika rurowego

  Tesi Ławka Pionowa to funkcjonalna wersja klasycznego grzejnika rurowego Tesi – bestsellerowego modelu firmy Irsap. Wolnostojącą forma grzejnika Tesi Ławka z możliwością montażu siedziska, sprawdzi się w przedpokojach, pomieszczeniach o dużych powierzchniach przeszklonych, także w miejscach publicznych – szkołach i biurach.

 • Grzejnik Sitar Poziom - IRSAP

  Sitar Poziom – nowoczesny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap

  Sitar Poziom – nowoczesny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Minimalistyczna, funkcjonalna konstrukcja o szerokich możliwościach konfiguracji w zakresie wymiarów, mocy i koloru. Poziome profile grzewcze o okrągłym przekroju, spięto pionowymi kolektorami, ukrytymi za profilami. Model Sitar Poziom 2 posiada 2 warstwy profili, co sprawia, że przy nieznacznie większej głębokości, oferuje wyższą moc cieplną.

 • Grzejnik Irsap - SAX

  Sax – grzejnik rurowy o prostokątnych profilach

  Sax to doskonałej jakości grzejnik dekoracyjny. Wyróżnia się formą zastosowanych profili grzewczych – prostokątnych rur o ściętych końcach. Delikatnie geometryczny wygląd grzejnika Sax sprawia, że sprawdzi się on we wnętrzach o nowoczesnym charakterze.

 • grzejnik Ribbon HWS

  Ribbon HWS – nowoczesny grzejnik w stylu industrialnym

  Ribbon HWS to oryginalny grzejnik ozdobny o dużej mocy. Pozioma konstrukcja została wykonana z wykorzystaniem stalowych profili grzewczych typu Favier – rur z nawiniętą wstęgą, dzięki której uzyskano większą powierzchnię grzewczą. Wysoka wydajność i industrialny wygląd, sprawia że grzejniki z serii Ribbon to doskonały wybór do nowoczesnych, przestronnych wnętrz. Polecamy również model pionowy Ribbon Vertical oraz model wolnostojący, o podwójnej warstwie profili grzewczych Ribbon HSD.

 • grzejnik Tubus H2

  Poziomy grzejnik żeberkowy – Tubus H2 firmy Instal-Projekt

  Grzejnik Tubus H2 to nowość w grupie uniwersalnych grzejników Modulus firmy Instal Projekt. Tubus H2 to grzejnik o poziomym układzie elementów grzewczychżeberek. Żeberkowa konstrukcja, pozwala na dużą personalizacje grzejnika w zakresie wymiarów, rodzajów podłączenia oraz kolorów. Grzejnik Tubus H2 standardowo produkowany jest w kolorze biały silk, bez dopłaty zamówić można dowolny kolor z palety Instal Projekt.

 • Bohemia L firmy Sunerzha

  Poziomy grzejnik drabinkowy – Bohemia L firmy Sunerzha

  Bohemia L to pozioma wersja bestsellerowego grzejnika drabinkowego Bohemia firmy Sunerzha. Pozioma konstrukcja może z powodzeniem zastąpić grzejnik płytowy lub być wybawieniem w łazienkach na poddaszu, w których powierzchnia ścian pionowych jest niewielka.

 • Grzejnik poziomy Niva - VASCO

  Niva Pozioma – grzejnik dekoracyjny o płaskiej płycie przedniej

  Niva Pozioma to uzupełnienie kolekcji minimalistycznych grzejników dekoracyjnych Niva firmy Vasco.  Niva Pozioma to grzejnik montowany w układzie poziomym. Prostopadłościenna bryła grzejnika o gładkiej powierzchni przedniej, wykonana jest z jednego arkusza blachy, w którym u góry grzejnika wycięto otwory kratki oraz krawędź zasłaniająca tył grzejnika.

 • Kos H Purmo

  Kos H - poziomy grzejnik dekoracyjny o gładkiej płycie czołowej

  Grzejnik Kos H należy do rodziny, wysokiej jakości grzejników dekoracyjnych firmy Purmo.

 • Grzejnik Kleo2 poziomy - ZEHNDER

  Kleo Horizontal 2 – wysokowydajny grzejnik rurowy marki Zehnder

  Kleo2 Horizontal to kolejny grzejnik z rodziny grzejników Kleo marki Zehnder. Kleo Horizontal 2 wyróżnia się pozioma, horyzontalna konstrukcją i zastosowaniem podwójnej warstwy profili grzewczych, dzięki czemu istotnie zwiększono jego moc przy zachowaniu niewielkiej głębokości i doskonałego wyglądu. Podobnie jak inne grzejniki Kleo, jest idealny do pracy z układami niskotemperaturowymi.

 • Ellipsis Poziomy - grzejnik firmy Irsap

  Ellipsis Poziomy - grzejnik firmy Irsap

  Poziomy grzejnik Ellipsis firmy Irsap o współczesnej konstrukcji z rurkami w kształcie eliptycznej o pojedynczym lub podwójnym rzędzie. Ze względów estetycznych nie zaburzają harmonii pomieszczenie dopasowując się wszędzie wraz z ich olbrzymią paletą kolorystyczną.