606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Purmo to sztandarowa marka koncernu Rettig Heating. Pod marką Purmo sprzedaje się w Polsce grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe.

Marka Purmo wywodzi się z firmy Purmo-Produkt, powstałej w Finlandii w latach 50. XX wieku. W latach 70. firma została przejęta przez koncern Retting. W Polsce firma Rettig pojawiła się w 1992 roku, a marka Purmo stała się synonimem grzejnika płytowego. W tym obszarze, prawie 50 % urządzeń na polskim rynku to płytowe grzejniki Purmo. Purmo odgrywa też istotną rolę w segmencie grzejników łazienkowych i wodnego ogrzewania podłogowego. Od 1994 roku produkuje się w Polsce część grzejników Purmo, w tym grzejniki płytowe i płyty izolacyjne Rolljet, stanowiące element wodnego ogrzewania podłogowego. Polska fabryka Rettig Heating posiada system zarządzania środowiskowego zgodny z normą ISO 14001  - chronimy nasze środowisko.

Grzejniki Purmo to jakość i nowoczesne technologie. Do produkcji grzejników wykorzystuje stal z hut zachodnioeuropejskich oraz materiały lakiernicze firmy BASF. Wysoką jakość grzejników Purmo potwierdza otrzymany przez Rettig Heating certyfikat ISO 9001.

Marka Purmo oferuje szeroki wybór nowoczesnych i funkcjonalnych grzejników. Znanym modelem jest grzejnik płytowy PURMO – uniwersalny grzejnik dobrej jakości w przystępnej cenie, występujący w wielu wymiarach i mocach. Natomiast wśród grzejników dekoracyjnych wyróżnia się grzejnik łazienkowy Anafi oraz Paros – pionowy grzejnik dekoracyjny z płaską płytą czołową.

Nowością w Purmo jest „chłodzący grzejnik” – VIDO – klimakonwektor. Urządzenie to ogrzeje pomieszczenie w zimie i ochłodzi w lato. VIDO można zasilić ciepłą wodą z centralnego ogrzewania. Natomiast pompa ciepła zapewni ogrzewanie i chłodzenie w zależności od potrzeb.