606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Firma „Termal” Marchewka to polski producent grzejników łazienkowych o długoletnią tradycji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji grzejników drabinkowych – suszarek łazienkowych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwany rozwój to najistotniejsze atuty firmy, umożliwiające produkcję grzejników najwyższej jakości – potwierdzonej 12-letnią gwarancją.

Swoją działalność firma „Termal” Marchewka, rozpoczęła w 1991 roku. Od początku firma produkuje grzejniki łazienkowe, przede wszystkim o konstrukcji drabinkowej. Swój sukces firma zawdzięcza specjalizacji, nieustannemu rozwojowi oraz najlepszym materiałom. Grzejniki „Termal” Marchewka posiadają atesty Instytutu Techniki Grzewczej i Sanitarnej w Radomiu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym i atrakcyjnej stylistyce, grzejniki „Termal” sprostają każdemu zadaniu.

Duży wybór produktów pozwala zaspokoić potrzeby szerokiej grupy odbiorców. Obecnie, grzejniki łazienkowe „Termal”, produkowane są w trzech liniach: Decor, Klasyczne i Łazienkowe. Linia grzejników Klasycznych obejmuje duży wybór modeli o sprawdzonej konstrukcji grzejników drabinkowych – m.in. grzejniki Slim, Ovalis, Nike czy Wiktoria. W linii Decor znajdują się grzejniki o bardziej wysublimowanych formach, w których nie zapomniano jednak i głównej funkcji grzejników łazienkowych – suszenia i ogrzewania ręczników. Do linii Decor należą m.in. grzejniki Gaja, Ramzes i Eos. Natomiast w linii Użytkowej produkowane są głównie grzejniki o pionowych profilach grzewczych np. modele Pylon lub Profi.

Firma „Termal” Marchewka wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2000. W swojej Polityce Jakości firma stawia na prowadzenie systematycznego doskonalenia rozwiązań konstrukcyjnych i procesów technologicznych. Świadectwem doskonałej jakości wyrobów jest 12 letnia gwarancja na grzejniki.

Powiązane frazy: