606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

LUXRAD to polski producent wysokiej klasy grzejników pokojowych i łazienkowych. W swoich produktach firma łączy dbałość o doskonałe parametry grzewcze z ciekawym wzornictwem.

LUXRAD produkuje grzejniki ogólnego zastosowania, wykonane ze stali, stali nierdzewnej oraz chromowane. W procesie produkcji wykorzystuje komputerowo programowane automaty lutownicze oraz w automatyczną linię lakierniczą do malowania proszkowego. Wszystkie grzejniki tej marki posiadają certyfikaty zgodności z europejską norma PN – EN 442. LUXRAD wykorzystuje w części swoich grzejników specjalną technologię „wulkan”, opartą o zasadę konwekcji. W grzejnikach tych używa się dwuściennych rurek, co znacząco zwiększa moc grzewczą produktu.

W grzejnikach firmy LUXRAD nie ma miejsca na kompromisy pomiędzy najwyższą jakością a wyglądem. Grzejniki LUXRAD dostępne są w szerokiej gamie kolorów z palety RAL i  kolorach specjalnych. Grzejniki ze stali nierdzewnej występują w wersji szczotkowanej i polerowanej. W ofercie firmy znajdują się również grzejniki łazienkowe z powłoką galwaniczną chromu. Dla części modeli (np. Niagara) istnieje również możliwość wykonania osłony grzejnika ze szkła hartowanego z indywidualnie dobraną grafiką lub fotografią. Proponowaną przez LUXRAD nowością na rynku są grzejniki pokryte specjalnymi powłokami lakierniczymi (okleinami) imitującymi np. drewno, marmur, granit. Rozmaitość dostępnych kolorów i powłok w połączeniu z oryginalnymi wzorami, pozwala wybrać grzejnik dopasowany do gustu i aranżacji mieszkania. Popularne grzejniki dekoracyjne LUXRAD to modele Toba i Aurora, a wśród grzejników łazienkowych Atria i Calido.

Pełna oferta i katalog z grzejnikami Luxrad dostęne na stronie grzejniki Luxrad - www.grzejniki-luxrad.pl