606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki dekoracyjne z lustrem

 • Grzejnik Intra z lustrem

  Intra Lustro– dekoracyjny grzejnik ze zintegrowanym lustrem

  Intra Lusto – to dekoracyjny grzejnik polskiej firmy Terma. Konstrukcja grzejnika Intra Lustro, składa się z pionowych profili grzewczych o przekroju kwadratu, spiętych poziomymi, prostokątnymi kolektorami. Na całej wysokości przedniej powierzchni grzejnika, zamontowano wąskie lustro.  Lustro oraz możliwość montażu dedykowanych wieszaków, sprawia, że Intra Lustro stanowi doskonałe rozwiązanie do przedpokoju oraz łazienki. Jeśli potrzebujesz grzejnik bez lustra – zobacz model Intra.

 • Indivi – grzejnik dekoracyjny z lustrzanym ekranem

  Indivi – grzejnik dekoracyjny z lustrzanym ekranem

  Indivi należy do grupy wyjątkowych grzejników Elegante Design, polskiego producenta - firmy Instal Projekt. Indivi to grzejnik dekoracyjny o niespotykanej formie płaskiego ekranu. Ekran wykonany jest z płyty stalowej z lustrem w kolorze srebrnym lub grafitowym. Elegancka forma grzejnika dopasuje się do wnętrz o różnym przeznaczeniu i charakterze. Warto również zwrócić uwagę na model Indivi New – z ekranem o zaokrąglonych rogach.

 • Grzejnik Intra M Chrom

  Elegancki chrom i lustro | Grzejnik Intra M firmy Terma

  Grzejnik Intra M wyposażony w specjalne lustro, jest dostępny w powłoce chromowanej. Od teraz możliwe jest połączenie niezwykłej funkcjonalności oprawionej w elegancję.

 • Grzejnik Passo Lustro

  Doskonały grzejnik dekoracyjny do przedpokoju – Passo Lustro

  Grzejnik Passo Lustro to elegancki grzejnik dekoracyjny firmy Terma, dzięki swojej przemyślanej konstrukcji, doskonale nadający się do przedpokoju lub garderoby, w których oprócz podstawowej funkcji grzewczej spełniać może również funkcję wieszaka i suszarki na odzież. Passo Lustro został wykonany z nieszablonowo zestawionych łaskich profili grzewczych o różnej długości. Pionowe profile zostały naprzemiennie wygięte w łuk i spięte u góry poziomymi kolektorami. Uzupełnieniem konstrukcji jest prostokątne lustro.