606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

IRSAP jest włoskim producent szerokiej gamy grzejników dekoracyjnych, pokojowych i łazienkowych,  o wieloletnim doświadczeniu. Wzornictwo firmy IRSAP to kwintesencja piękna, a doskonała jakość potwierdzona jest certyfikatem EN ISO 9001:2000.

Firma ISRAP powstała w 1963 roku i od tego czasu ciągłe się rozwija. Swoją produkcję rozpoczęła od grzejników ze stali tłoczonej. W 1967 roku powstał flagowy model TESI – grzejnik kolumnowy produkowany do dziś. W kolejnych latach firma rozpoczyna produkcję instalacji do pozyskiwania energii solarnej oraz grzejników elektrycznych, a następnie rozpoczyna rozwój w sektorze klimatyzacji. W 1981 roku powstaje pierwszy grzejnik łazienkowy z suszarką na ręczniki. Obecnie firma jest włoskim liderem oraz jednym z wiodących europejskich producentów w branży grzewczej.

Ważnym elementem polityki formy jest dbałość o środowisko. Wyraża się to między innymi przez szukanie rozwiązań najmniej energochłonnych oraz wysokowydajnych. Przejawem tego jest produkcja grzejników doskonałych do instalacji niskotemperaturowych, Przykładem jest tu grzejnik TESI. TESI to stalowa struktura rurowa, o wysokich parametrach cieplnych. Elastyczność w zakresie konfiguracji wymiarów – wysokości, szerokości i głębokości (od 2 do 6 kolumn) oraz powłok i kolorów wraz z niezmienną od wielu lat jakością potwierdzoną 10 letnią gwarancją, sprawia że grzejnik ten jest idealnym wyborem.

IRSAP oferuje szeroką ofertę modeli grzejników łazienkowych i pokojowych, dostępnych z różnymi powłokami i wielu kolorach ( m.in. z serii Galileo, Leonardo i Michelangelo). Jedne z najbardziej interesujących modeli to:

  • Curval – zaskakujący formą, grzejnik pokryty polimerowymi panelami o fantazyjnym, falistym kształcie oraz
  • Piano – nowa jakość w stylistyce, wykonany z płaskich profili stalowych, tworzących nowoczesną, linearną konstrukcję.