606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Firma Radson powstała już w 1966 roku i od tamtego czasu zajmowała się tworzeniem grzejników. Marka ma w tej materii ogromne doświadczenie, które procentuje wysoką jakością produktów, których trwałość jest szeroko znana pośród klienteli przedsiębiorstwa.

Proces tworzenia grzejników działa według ściśle określonych norm, zaleceń oraz przy odpowiednim zarządzaniu jakością. Wszystkie modele objęte są dziesięcioletnią gwarancją, która obejmuje nie tylko szczelność grzejnika, ale również jego zewnętrzną powłokę. Firma może pochwalić się działalnością, która do minimum ogranicza szkodliwe spaliny, bowiem kładzie nacisk na ochronę środowiska naturalnego.

Radson posiada wiele fabryk, a jedna z nich znajduje się w Polsce. Specjalne badania wykazały, że po wymianie starych modeli, które pamiętają czasy słusznie minione, możemy zaoszczędzić koszty eksploatacji nawet do 15%, a przy okazji będziemy mieli mniej szkodliwy wpływ na otoczenie. Jeśli poszukujesz solidnego grzejnika, który prezentuje się na tyle odpowiednio, aby pokazać go Twoim gościom, a z drugiej strony trwałego, powinieneś przejrzeć portfolio firmy Radson.