606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Zehder – szwajcarska jakość dla Twojego ciepła.

Firma Zehnder w swojej ofercie posiada grzejniki dekoracyjne, pokojowe, łazienkowe i kanałowe. Doskonała forma i styl w połączeniu z jakością wynikająca z tradycji i doświadczenia, umożliwia szerokie zastosowanie produktów firmy.

 • Zeno T - grzejnik łazienkowy Zehnder

  Zeno T grzejnik łazienkowy o wygiętych profilach grzewczych

  Zeno T to jeden z nowych grzejników łazienkowych firmy Zehnder. Sprawdzoną konstrukcje drabinkowa, urozmaicono poprzez delikatne wygięcie profili grzewczych, uzyskując opływowy wygląd oraz więcej miejsca na suszenie ręczników. W grzejniku Zeno T wykorzystano profile grzewcze o przekroju okrągłym (średnica 23 mm) oraz kolektory o przekroju kwadratowym (30 x 30 mm).

 • Zehnder Stana Neo

  Zehnder Stana Neo – grzejnik z konwekcją wymuszoną

  Stana Neo to rozbudowany o wentylatory model grzejnika konwektorowego Stana firmy Zehnder. Grzejniki z konwekcją wymuszoną, stosuje się w instalacjach niskotemperaturowych (również z pompą ciepła), w sytuacji gdy konwekcja naturalna jest zbyt mała. W zależności od potrzeb, wentylatory wspomagające konwekcję, można włączać okresowo. Sterowanie odbywa się poprzez panel sterowania umieszczony na górnej powierzchni grzejnika. W budynkach użyteczności publicznej sterowanie może odbywać się przez jeden system centralny.

 • grzejnik Lateo

  Wydajny grzejnik konwektorowy - Lateo firmy Zehnder

  Lateo to funkcjonalny grzejnik konwektorowy szwajcarskiego producenta rozwiązań grzewczych i klimatyzacyjnych - firmy Zehneder. Lateo ma kształt płaskiego prostopadłościanu o gładkiej płycie czołowej. U góry grzejnika znajduje się estetyczna kratka konwekcyjna o strukturze plastra miodu. Dzięki minimalistycznej formie Lateo jest chętnie wybierany przez architektów wnętrz. Doskonałe wzornictwo i wydajność cieplna pozwalają na wykorzystanie Lateo w wielu projektach. Dostępnych jest wiele kolorów wykończenia.

 • Vitalo Cut - ZEHNDER

  Vitalo Cut – innowacja roku 2014 wśród grzejników łazienkowych Zehnder

  Vitalo Cut to innowacyjna nowość 2014 roku, wśród dekoracyjnych grzejników łazienkowy firmy Zehnder. Vitalo Cut ma formę ultracienkiego ekranu o płaskiej powierzchni. Wewnątrz grzejnika znajduje się miedziana rura prowadząca ciepłą wodę, w innowacyjnej obudowie z grafitu i aluminiowych lameli. W wersji elektrycznej w miejscu rury biegnie kabel grzewczy. Delikatna rama grzejnika została wykonana z czarnego poliamidu.

 • Excelsior firmy Zehnder

  Uniwersalny grzejnik rurowy – Excelsior firmy Zehnder

  Excelsior jest jednym z doskonałej jakości grzejników elementowych (rurowych) firmy Zehnder. W konstrukcji wykorzystano płasko-owalne profile stalowe (70x8 mm), które ułożono pionowo na poziomych kolektorach zbiorczych o przekroju okrągłym (średnica 30 mm). Uzyskano ascetyczną formę o wysokiej wydajności grzewczej i dużej funkcjonalności.

 • Grzejnik Kleo poziomy - ZEHNDER

  Uniwersalny grzejnik dekoracyjny – Kleo Horizontal firmy Zehnder

  Grzejnik Kleo w wersji horyzontalnej jest jednym z modeli linii Kleo stworzonej przez firmę Zehnder. Linia Kleo obejmuje niezwykle funkcjonalne grzejniki elementowe o dużej możliwość indywidualizacji wymiarów i podłączeń.

 • Vitalo Bar - grzejnik firmy Zehnder

  Ultracienki grzejnik łazienkowy Vitalo Bar - nowość firmy Zehnder

  Vitalo Bar to nowość 2014 roku w segmencie grzejników łazienkowych Premium firmy Zendher. Vitalo Bar jest grzejnikiem dekoracyjnym w formie ultracienkiego płaskiego ekranu wykonanego z aluminium. We wnętrzu grzejnika znajduje się miedziana rura prowadząca wodę (lub w wersji elektrycznej kabel grzewczy) zatopiona w lamelach aluminiowych o strukturze plastra miodu oraz obudowana warstwą grafitu. Ramę grzejnika wykonano z poliamidu.

 • Grzejnik Zeno firmy Zehnder

  Tradycyjny grzejnik łazienkowy – Zeno firmy Zehnder

  Nowoczesna interpretacja klasycznej drabinki w interpretacji projektantów marki Zehnder przy modelu Zeno, która na dobre wpisze się w wystrój nowoczesnych, stylowych przestrzeni.

 • Grzejnik Klaro firmy Zehnder

  Subtelna drabinka | Grzejnik Klaro firmy Zehnder

  Klaro to prosta drabinkałazienkowa, stworzona z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie klasyczną warstwę wizualną. Zaletą grzejnika jest również odpowiednio rozsądna cena, która będzie przyjazna dla każdego portfela.

 • Grzejnik Metropolitan SPA - ZEHNDER

  Stalowy grzejnik łazienkowy firmy Zehnder - Metropolitan SPA

  Metropolitan SPA to łazienkowa wersja eleganckiego grzejnika Metropolitan firmy Zehnder. Konstrukcja grzejnika charakteryzuje się płaskim frontem, uzyskanym dzięki zastosowaniu, ułożonych poziomo, szerokich rur stalowych o przekroju 70 x 8 mm. Ramę konstrukcji wykonano z szerokiego profilu o przekroju trójkąta. Całość połączono niewidocznymi spawami.

 • Roda - grzejnik łazienkowy Zehnder

  Roda – innowacyjnie rozwiązanie grzewcze doi łazienek

  Roda marki Zehnder łączy w sobie innowacyjne rozwiązania grzewcze i funkcjonalne z doskonałym wzornictwem. Ten interesujący grzejnik łazienkowy, wyposażono w dodatkowy wentylator estetycznie ukryty za dolnymi profilami grzewczymi. Wysokowydajny wentylator pozwala szybko ogrzać pomieszczenie. Jest to funkcja szczególnie przydatna w okresach przejściowych – wiosennym i jesiennym.

 • grzejnik Quaro

  Quaro firmy Zehnder – grzejnik łazienkowy o wyrazistej formie drabinki

  Quaro to grzejnik łazienkowy w formie drabinki. Projektanci producenta grzejnika, cenionej firmy Zehnder, postawili na prosty i oszczędny design. Tym samym, minimalistyczna konstrukcja grzejnika Quaro, wykonana z prostokątnych, płaskich rur, znajdzie zastosowanie w łazienkach o różnym wystroju. Prostą formę grzejnika Quaro, można wyeksponować przez kontrastowy do wnętrza, kolor grzejnika. Do wyboru jest wiele odcieni, w tym kolory błyszczące, matowe i strukturalne.

 • Grzejnik Metropolitan - ZEHNDER

  Metropolitan – nowoczesny grzejnik stalowy firmy Zehnder

  Metropolitan to nowoczesny grzejnik stalowy firmy Zehnder. Charakterystyczną cechą grzejnika Metropolita są płaskie, szerokie elementy grzewcze oraz ukryte mocowania ścienne dzięki czemu Matropolitan „unosi się nad ścianą”. Całość konstrukcji łączona jest niewidocznymi spawami, co jeszcze bardziej podnosi estetykę produktu.

 • Lateo Neo - grzejnik Zehnder

  Lateo Neo – grzejnik konwekcyjny z wentylatorami

  Lateo Neo to grzejnik konwekcyjny wyprodukowany przez firmę Zehneder. Lateo Neo pracuje w systemie konwekcji wymuszonej, głównie w instalacjach niskotemperaturowych (także z pompą ciepła), w których różnica temperatur jest zbyt mała do wytworzenia konwekcji naturalnej. Lateo Neo posiada ciche wentylatory, wspomagające przepływ powietrza. Wentylatory kontrolowane są za pomocą niewielkiego panelu sterowania umieszczonego na górnej powierzchni grzejnika. Połączenie wysokiej jakości wymiennika cieplnego z wentylatorami, zaowocowało energooszczędnością i wysoką wydajnością cieplną. Jeśli poszukujecie Państwo wysokiej jakości grzejnika konwekcyjnego bez wentylatorów – polecamy model Lateo firmy Zehneder.

 • Grzejnik Kleo Pion 2 - ZEHNDER

  Kleo Vertical 2 – grzejnik rurowy o dwóch rzędach profili

   

  Grzejnik Kleo Vertiacal 2 marki Zehnder to niezwykle wydajny grzejnik rurowy o pionowej konstrukcji. W modelu zastosowano podwójny rząd profili grzewczych, umieszczonych z przodu i z tyłu poziomych kolektorów. Niewielka głębokości i nowoczesny wygląd to jedne z wielu zalet Kleo w wykonaniu wertykalnym.

 • Grzejnik Kleo pion - ZEHNDER

  Kleo Vertical – pionowy grzejnik rurowy

  Grzejnik Zehnder Kleo Vertiacal jest niezwykle uniwersalnym grzejnikiem dekoracyjnym o konstrukcji rurowej. W minimalistycznej konstrukcji zastosowano pionowe profile grzewcze z rur o średnicy 20 mm, spięte u góry i dołu kolektorami o średnicy 38 mm, ukrytymi za elementami grzewczymi. Rury o niewielkim przekroju oraz ich równomierne rozmieszczenie nadają grzejnikowi Kleo Vertical delikatności, dzięki której nie jest on elementem dominującym wnętrze i doskonale wtapia się w wystrój pomieszczenia.

 • Grzejnik Zehnder Kleo w wersji Spa

  Kleo Spa – dekoracyjny grzejnik rurowy do łazienek

  Grzejnik Zehnder Kleo w wersji Spa jest łazienkowym grzejnikiem dekoracyjnym o konstrukcji rurowej. Oszczędna w formie konstrukcja, o równomiernie rozłożonych profilach grzewczych, posiada spójną i zrównoważoną formę doskonale pasującą do nowoczesnych łazienek. Cechą wyróżniająca Kleo Spa jest uchwyt na ręczniki – w formie chromowanej poręczy. Pionowe profile grzewcze wykonano z rur o średnicy 20 mm, natomiast poziome kolektory z rur o średnicy 38 mm. Dodatkowo grzejniki o wysokości 1800 mm wyposażono w poprzeczkę stabilizacyjną.

 • Kleo Ritmo – dekoracyjny grzejnik łazienkowy marki Zehnder

  Kleo Ritmo – dekoracyjny grzejnik łazienkowy marki Zehnder

  Kleo Ritmo to dekoracyjny grzejnik łazienkowy. Konstrukcję grzejnika wykonano z dwóch rodzajów rur o przekroju okrągłym – profili grzewczych o średnicy 20 mm i kolektorów zbiorczych o średnicy 38 mm. Kleo Ritmo dostępny jest w wersjach montowanych pionowo i poziomo oraz w wariantach o pojedynczej i podwójnej warstwie profili.

 • Grzejnik Kleo2 poziomy - ZEHNDER

  Kleo Horizontal 2 – wysokowydajny grzejnik rurowy marki Zehnder

  Kleo2 Horizontal to kolejny grzejnik z rodziny grzejników Kleo marki Zehnder. Kleo Horizontal 2 wyróżnia się pozioma, horyzontalna konstrukcją i zastosowaniem podwójnej warstwy profili grzewczych, dzięki czemu istotnie zwiększono jego moc przy zachowaniu niewielkiej głębokości i doskonałego wyglądu. Podobnie jak inne grzejniki Kleo, jest idealny do pracy z układami niskotemperaturowymi.

 • Grzejnik Virando Hanger | Zehnder

  Klasyczna drabinka z wieszakiem | Grzejnik Virando Hanger od firmy Zehnder

  Grzejnik Virando Hanger to podstawowy model drabinki łazienkowej w ofercie szwajcarskiej firmy Zehnder. Już na pierwszy rzut oka widać, co jest jednym z głównych atutów kaloryfera - oczywiście wieszak stworzony z profilu grzewczego. Dzięki temu woda przechodzi przez niego, a my w efekcie otrzymujemy suchy i przyjemnie ciepły ręcznik.