606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Terma to polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Firma usytuowana jest w okolicach Gdańska w ostatnich kilku latach zupełnie zmodernizowała park maszynowy i obecnie grzejniki oraz inne produkty wytwarzane są na najnowocześniejszych, specjalistycznych maszynach.

Działalność firmy Terma – niegdyś Terma Technologie - rozpoczęła się latach dziewięćdziesiątych. Od samego początku właściciel firmy produkującej grzejniki rurkowe – Edward Brylowski – szczególną uwagę przykładał do najwyższej jakości produkowanych przez siebie produktów grzewczych, oraz ich praktyczności. Obecnie producent grzejników łazienkowych, pokojowych i dekoracyjnych Terma zajmuje czołowe miejsce w rankingach jakości oraz design.

Dział Marketingu Terma zapoczątkowała Terma  Design – program skierowany do projektantów, architektów, oraz wszystkich chcących projektować grzejniki. Konkurs Terma Design cieszy się ogromną popularnością a efektem kolejnych edycji są wspaniałe projekty użytkowe grzejników: takie jak grzejnik Angus, grzejnik cyklon.

Poza grzejnikami, Terma jest producentem bardzo popularnych grzałek do grzejników łazienkowych, które pozwalają na ogrzewanie pomieszczeń w okresach przejściowych. Do najchętniej kupowanych modeli grzejników należą: Dexter, Angus i Triga.

Grzałki do grzejników to zaawansowane technologiczne źródła energii cieplnej, w których zaawansowane sterowanie pozwala na dogrzewanie pomieszczeń poprzez ogrzanie grzejnika np. w zadanych godzinach. Do popularnych grzałek elektrycznych do grzejników łazienkowych należą: KTX2 i Moa.

Grzejniki Terma podzielone są na 3 grupy:

  • Classic
  • Modern
  • Lux (Terma Design)

Terma to firma o ugruntowanej pozycji na polskim i europejskim rynku radiatorów oraz drabinek.

Terminy dostaw: między 4 dni 4 tygodnie
Produkowane grzejniki:
- łazienkowe,
- dekoracyjne,
- łazienkowe grzejniki elektryczne,
- dekoracyjne grzejniki elektryczne,