606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki pokojowe płytowe

 • Buderus - Logatrend C-Plan

  Uniwersalny grzejnik płytowy firmy Buderus - Logatrend C-Plan

  Logatrend C-Plan to stalowy grzejnik płytowy wyprodukowany przez firmę Buderus. Charakterystyczną cechą grzejnika jest idealnie płaska płyta przednia oraz podłączenie z boku (z prawej lub lewej strony). Zwarta bryła grzejnika o płaskiej płycie czołowej sprawia, że Logatrend C-Plan doskonale wtopi się w tło pomieszczeń o różnych aranżacjach, szczególnie w biurach i salach konferencyjnych, ale również w mieszkaniach.

 • Purmo

  Purmo to sztandarowa marka koncernu Rettig Heating. Pod marką Purmo sprzedaje się w Polsce grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe.

 • Grzejnik płytowy Plain - ENIX

  Nowość w ofercie firmy Enix – grzejniki płytowe Plain

  Zupełną nowością polskiej marki Enix są cztery modele grzejników płytowych: Plain, Plain Art, Plain Vertical, Plain Art Vertical. Wszystkie cechują się bardzo prostym, niemal surowym designem i brakiem wszelkich ozdobników oraz udziwnień. Fronty grzejników zbudowane są z jednego arkusza blachy. Modele idealnie więc będą pasować do pomieszczeń, w których liczy się profesjonalizm i elegancja wystroju, oraz tam, gdzie mieszkańcy stawiają na przemysłową, industrialną stylistykę. Warianty Art wyróżniają się jedynie nieznacznymi żłobieniami we frontowej płycie, czyli elementem, który jeszcze ciężko nazwać ozdobnym, ale na którym z pewnością można zawiesić wzrok. Standardowym kolorem grzejników Plain jest biały RAL 9016, na życzenie klienta można go jednak wykonać w którymś z kolorów dodatkowych, na przykład w wersji matowej, która jeszcze bardziej zwiększy wrażenia wizualne.

 • Grzejnik Logatrend VCM-Plan

  Nowość marki Buderus wśród grzejników płytowych - Logatrend VCM-Plan

  Logatrend VCM-Plan należy do nowej generacji stalowych grzejników płytowych marki Buderus. Wykonanie z blachy walcowanej na zimno oraz mała pojemność wodna sprawia, że grzejnik ten jest wydajny i oszczędny. Wbudowany zawór termostatyczny wspomaga oszczędzanie energii i podwyższa komfort użytkowania.

 • grzejnik Logatrend VCM-Profil Buderus

  Logatrend VCM-Profil – wysokowydajny grzejnik płytowy marki Buderus

  Logatrend VCM-Profil marki Buderus, to stalowy grzejnik płytowy o wysokiej wydajności. Tradycyjna forma grzejnika, o profilowanej płycie przedniej, znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Wszechstronność grzejnika Logatrend VCM-Profil zwiększa szeroki wybór dostępnych rozmiarów oraz 6 typów o różnej liczbie płyt i elementów konwekcyjnych (typ 10, 11, 20, 22, 30, 33).

 • Logatrend C-Profil

  Logatrend C-Profil – nowość wśród grzejników płytowych

  Logatrend C-Profil to jeden z 6 nowych (premiera – wrzesień 2013 r.) modeli grzejników stalowych marki Buderus. Grzejniki te wykonano z walcowanej na zimno grubej blachy. Zastosowanie tego materiału umożliwiło zwiększenie mocy grzejnika.

 • Grzejnik Logatrend VC-Pla

  Grzejnik stalowy o płaskiej płycie czołowej - Logatrend VC-Plan

  Logatrend VC-Plan należy do linii nowych grzejników stalowych marki Buderus. Zaprezentowane we wrześniu 2013 roku grzejniki, cechują się wykonaniem z walcowanej na zimno grubej blachy, co sprawia, że mają one większą moc. Ponadto posiadają małą pojemność wodną, a tym samym małą bezwładność cieplną pozwalającą na szybką zmianę temperatury i oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Grzejniki Buderus posiadają 10 lat gwarancji producenta.

 • Grzejniki Cosmo

  Cosmo

  Cosmo to jedna z marek koncernu VOGEL&NOOT – europejskiego lidera technologii grzewczych. VOGEL&NOOT stawia na innowacyjność. Stały rozwój sprawia, że produkty firmy oferują najwyższy komfort cieplny, doskonałe wzornictwo, a  jednocześnie są przyjazne dla środowiska.