606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Firma „Eko-Metal” S.C. jest polskim producentem ekskluzywnych grzejników wykonanych ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Wąska specjalizacja produkcji, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu w zakresie projektowania i produkcji grzejników stalowych.

Siedziba firmy „Eko-Metal” S.C. mieści się w Żarach, w województwie lubuskim. Oferta firmy obejmuje aktualnie trzy linie grzejników ze stali nierdzewnej: Line, Ronde oraz Valan. W produkcji grzejników wykorzystywana jest stal nierdzewna kwasoodporna (gatunek 1.4301 wg DIN) z Włoch i Austrii. W zależności od modelu zastosowano stal w wykończeniu polerowanym lub satynowym, uzyskanym dzięki starannej obróbce polerskiej i szlifierskiej.

Grzejniki stalowe „Eko-Metal” nie są pokrywane dodatkowymi powłokami (lakierami, farbami) w związku z tym nie emitują szkodliwych oparów oraz są łatwe w czyszczeniu. Ponadto stal nierdzewna jest wyjątkowo trwała i może być użytkowana w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. W swoich projektach „Eko-Metal” łączy funkcjonalności i niezawodność z doskonałym wzornictwem, dzięki czemu grzejniki spełniają również funkcję dekoracyjną.

Grzejniki „Eko-Metal” posiadają świadectwo badań wydane przez Instytut Techniki Grzewczej i Sanitarnej - oddział Instytut Techniki. Wysoka jakość produktów potwierdzona jest 10-letnia gwarancją producenta.