606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Jako że grzejniki stają się coraz bardziej wyszukanym elementem wystroju wnętrza, każdy z producentów oferuje swoje produkty w coraz większej palecie kolorów i wykończeń specjalnych. Niemal każdy z producentów oferuje grzejniki w kolorze RAL jak i w tzw. palecie kolorów specjalnych producenta.

O ile w przypadku kolorów RAL nie ma problemu bo teoretycznie u różnych producentów kolory te powinny być identyczne, to już w przypadku kolorów specjalnych producenta mamy zupełną dowolność i różnorodność. Często ten sam kolor u różnych producentów nazywa się zupełnie inaczej, a co gorsza kolor który ma taką samą nazwę w paletach kolorów różnych producentów może być w rzeczywistości zupełnie innym kolorem.

Postaramy się przedstawić przegląd palet kolorystycznych poszczególnych producentów, oraz dostępne wykończenia specjalne jakie stosowane są na grzejnikach.

Vasco oferuje swoje produkty w kolorach z serii:NATURAL, RAL CLASSIC, SANITARNE i METALICZNE. Część grzejników dostępnych jest też w wykończeniu powłoką chromowaną lub wykonywane są one ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...