606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki - ścianka działowe

 • Simple DW Terma

  Simple DW– oryginalny grzejnik w formie ścianki działowej

  Simple DW to dekoracyjna drabinka łazienkowa firmy Terma, montowana w formie ścianki działowej. Konstrukcja grzejnika – stworzona ze stalowych kolektorów i profili o kwadratowym przekroju i jednakowych wymiarach (30 x 30 mm), może być uzupełniona o oryginalne, faliste wieszaki montowane na poziomych profilach. Zarówno konstrukcja jak i wieszaki mogą być w różnym kolorze tworząc niebanalny efekt. Montaż w formie ścianki działowej, pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz dobry obieg ciepła. Jeśli potrzebujesz grzejnik naścienny zobacz model Simple.

 • Grzejnik Easy ścianka działowa

  Easy DW – grzejnik w formie ścianki działowej o kształcie wąskiej drabinki

  Easy DW to model montowany w formie ścianki działowej.  Easy DW ma formę wąskiej drabinki, o regularnie rozmieszczonych, prostokątnych profilach. Prosta forma grzejnika, jego niewielka szerokość oraz sposób montażu sprawia, że znajdzie on zastosowanie w niewielkich, trudnych do aranżacji pomieszczeniach. Zintegrowana stopka i konsole mocujące ułatwiają montaż grzejnika. Jeśli chcesz zamontować grzejnik w formie naściennej zobacz model Easy.

 • Grzejnik Bone ścianka działowa

  Bone DW– drabinka łazienkowa w formie ścianki działowej

  Bone DW to wariant cenionego grzejnika łazienkowego Bone. Bone DW montowany jest formie ścianki działowej, co umożliwia funkcjonalna aranżację pomieszczeń. Prostokątne kolektory i profile grzewcze, urozmaicają wygląd grzejnika, a szeroki wybór kolorów sprawia, że można go dopasować do wystroju i indywidualnych upodobań.