606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki ze stali nierdzewnej

Grzejniki ze stali nierdzewnej to grzejniki łudząco przypominające grzejniki chromowane, różnią się przede wszystkim surowcem z jakiego są wykonane ale również wykończeniem – stal polerowana, kameleon, czarna perła czy też wykończenie łudząco przypominające złoto. Główną cecha charakterystyczną jest możliwość zastosowania ich z wykorzystaniem zamkniętego obiegu wody.

 • Warszawa - grzejnik łazienkowy HeatPoint

  Stara dobra klasyka | Grzejnik Warszawa firmy HeatPoint

  Warszawa jest to prosty, klasyczny model drabinki łazienkowej, która jednocześnie służy za suszarkę do mokrych ręczników. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, grzejnik przystosowany jest do pracy w np. w łazienkach, gdzie panuje większa wilgotność, niż w przypadku innych pomieszczeń.

 • Lublin - grzejnik ze stali nierdzewnej

  Drabinka z wieszakiem | Grzejnik Lublin firmy HeatPoint

  Grzejnik Lublin to z pozoru prosta drabinka łazienkowa, która jednak ma jedną bardzo charakterystyczną cechę, jaką jest wieszak z profilu grzewczego. Model został stworzony ze stali nierdzewnej, a materiał ten odporny jest na rdzę oraz korozję, przez co idealnie nadaje się do pracy w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności.

 • Sopot - grzejnik łazienkowy firmy HeatPoint

  Pozioma drabinka łazienkowa | Grzejnik Sopot firmy HeatPoint

  Sopot to drabinka łazienkowa stworzona z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Marką odpowiedzialną za produkcję jest HeatPoint, który od lat tworzy kaloryfery właśnie z tego materiału.

 • Grzejnik Gdańsk - HeatPoint

  Profile w formie wieszaków | Grzejnik Gdańsk firmy HeatPoint

  Gdańsk to grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej, który pełni rolą wieszaka do mokrych ręczników. Na okrągłych kolektorach znajdują się pozaginane profile grzewcze, pełniące w zasadzie role poręczy.

 • Łódź od firmy HeatPoint

  Prostota w łazience | Grzejnik Łódź firmy HeatPoint

  Łódź jest kolejnym przykładem na to, że drabinka nie musi posiadać futurystycznej warstwy wizualnej, aby jednocześnie być po prostu dobrym grzejnikiem. Klasyczne rozwiązania są bardzo często tym, czego potrzebuje użytkownik.

 • Grzejnik Radom firmy HeatPoint

  Minimalistyczna klasyka | Grzejnik Radom firmy HeatPoint

  Minimalizm cechuje uniwersalność - dzięki takiej formy artystycznej przedstawianego przedmiotu, może on trafić do większej ilości pomieszczeń, a w dodatku będzie pasował do dużej ilości aranżacji. Dokładnie w takim stylu wykonany jest kaloryfer Radom, wyprodukowany przez HeatPoint.

 • Grzejnik Poznań firmy HeatPoint

  Elegancka Drabinka - grzejnik Poznań firmy HeatPoint

  Grzejnik Poznań to klasyczna drabinka łazienkowa. Za wyrób odpowiedzialna jest marka HeatPoint, polski producent grzejników ze stali nierdzewnej i z takiego materiału jest właśnie Poznań. Kaloryfer posiada prostą budową – dwa kolektory, w formie okrągłych rurek ustawione w pionie i po cztery profile grzewcze w każdym rzędzie.

   

 • Grzejnik Legnica firmy HeatPoint

  Klasyka w łazience - grzejnik Legnica firmy HeatPoint

  Grzejnik Legnica to klasyczna drabinka łazienkowa, stworzona przez polskiego producenta i dystrybutora firmę HeatPoint, która to ma w swoim katalogu głównie grzejniki ze stali nierdzewnej. Właśnie z tego tworzywa jest grzejnik Legnica, dzięki czemu użytkownik będzie mógł cieszyć się z posiadania go przez wiele długich lat. 

 • Grzejnik Szczecin HeatPoint

  Nieszablonowe rozwiązanie - grzejnik Szczecin firmy HeatPoint

  Grzejnik Szczecin to kolejna propozycja od polskiej firmy HeatPoint, która specjalizuje się w tworzeniu łazienkowych grzejników ze stali nierdzewnej. Szczecin zbudowany jest asymetrycznie - posiada dwa, będące blisko siebie pionowe kolektory, a profil grzewczy jest zrobiony z jedne rury powyginanej tak, aby przypominała sinusoidę. 

 • Grzejnik Kraków HeatPoint

  Komfort użytkowania - grzejnik Kraków firmy HeatPoint

  Grzejnik Kraków firmy HeatPoint to unikatowy grzejnik, a podczas jego tworzenia projektanci postawili na komfort użytkownika. Główna część kaloryfera wygląda klasycznie – dwa piony połączone ze sobą poziomymi profilami grzewczymi po kilka w rzędzie oddzielone sporą przerwą. Kraków posiada jednak specjalne półki, również z profili grzewczych, które znacząco wpływają na komfort użytkowania i to właśnie ten element wyróżnia ten wyrób na tle innych.

 • Grzejnik Katowice Heatpoint

  Asymetryczna funkcjonalność - Katowice firmy HeatPoint

  Grzejnik Katowice firmy HeatPoint to asymetryczna, unikatowa propozycja od polskiego producenta. Kaloryfer w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będzie mógł długo służyć swojemu użytkownikowi. Grzejnik, jak już zostało wspomniane, posiada asymetryczną budowę tzn. dwa pionowe kolektory znajdują się z jednej strony blisko siebie, natomiast od nich wychodzą profile grzewcze w pogrupowane w rzędy.

 • Grzejnik nierdzewny Marsel - Heat Point

  Marsel – grzejnik drabinkowy o jednostronnie ułożonych kolektorach

  Marsel to niezwykle funkcjonalna drabinka łazienkowa wykonana z wysokiej klasy ze stali nierdzewnej. Marsel charakteryzuje się jednostronnie ułożonymi kolektorami, na których przyspawano poziome kolektory o przekroju okrągłym i średnicy 20 mm. Takie ułożenie elementów pozwala wygodnie suszyć ubrania i ręczniki.

 • Grzejnik nierdzewny Venus

  Venus – piękny grzejnik drabinkowy

  Venus to niekonwencjonalnie zaprojektowany grzejnik łazienkowy. Kaloryfer został zrobiony ze stali nierdzewnej. Pionowe kolektory delikatnie wygięto u góry, sprawiając że cała konstrukcja została odchylona od ściany i pozwala wygodnie suszyć i ogrzewać ręczniki.

 • Grzejnik Sonnet o.5

  Niebanalna drabinka łazienkowa – Sonnet 0,5

  Sonnet 0,5 to mniejsza wersja oryginalnego modelu Sonnet firmy. Konstrukcja grzejnika, wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej, składa się z trzech pionowych kolektorów o średnicy 30 mm oraz poziomych profili grzewczych o średnicy 20 mm. Jeden z profili został wysunięty do przodu na specjalnych elementach dystansujących, dzięki czemu uzyskano dodatkową przestrzeń do suszenia ręczników.

 • Sonnet

  Niecodzienne rozwiązanie do ogrzewania łazienki – Sonnet

  Sonnet jest dekoracyjnym grzejnikiem łazienkowym w formie rozbudowanej drabinki. Niecodzienna konstrukcja została wykonana z czterech pionowych kolektorów o okrągłym przekroju i średnicy 30 mm oraz cieńszych profili grzewczych (średnica 20 mm) ułożonych poziomo. Uzyskano dzięki temu trzy „segmenty” ułożone schodkowo, które charakteryzują się dużą przestrzenią do suszenia bielizny i ręczników. Jednocześnie ukośna forma urozmaica wygląd łazienki.

 • grzejniki Elite 0,5

  Funkcjonalny grzejnik łazienkowy ze stali - Elite 0,5

  Grzejnik Elite 0,5 jest mniejszą wersją udanego modelu Elite. Grzejniki z serii Elite wyróżniają się zastosowaniem serii dodatkowych poziomych profili pełniących jednocześnie funkcje wieszaka jak i suszarki na ręczniki. Konstrukcja grzejnika Elite 0,5 to dwa poziomo umieszczone kolektory z okrągłej rury o średnicy 30 mm, połączone pionowymi profilami o średnicy 20 mm. Poziomo zamocowano specjalne wieszaki na ręczniki. Wzór grzejnika Elite 0,5 został opatentowany.

 • Grzejnik Elite

  Elite – oryginalna suszarka łazienkowa ze stali nierdzewnej

  Elite to jeden z modeli pochodzących z kolekcji łazienkowej grzejników ze stali nierdzewnej. Konstrukcja grzejnika Elite wyróżnia się zastosowaniem pionowych profili grzewczych, uzupełnionychprzez poziome wieszaki – poręcze służące suszeniu i ogrzewaniu ręczników. Poziome kolektory wykonano z rur o średnicy 30 mm, a pionowe profile grzewcze z rur o średnicy 20 mm.

 • Grzejnik Mario - nierdzewny

  Mario – oryginalny i elegancki grzejnik drabinkowy

  Mario to niepowtarzalny grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej. Konstrukcja grzejnika wykonano z rur o przekroju okrągłym i średnicy 20 mm dla profili grzewczych oraz 30 mm dla kolektorów. Łukowato wygięte profile zostały przyspawane na kolektorach, a dwa górne wysunięto do przodu tak aby stworzyć wygodną przestrzeń do suszenia ręczników.

 • Moon

  Grzejnik dekoracyjny z lustrem – Moon

  Moon jest grzejnikiem dekoracyjnym wyprodukowanym z wysokiej klasy stali nierdzewnej. W modelu zastosowano pionowe profile grzewcze o przekroju okrągłym oraz poziome kolektory o przekroju prostokątnym. Grzejnik uzupełniono lustrem o wysokości grzejnika. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że Moon jest grzejnikiem doskonałym do przedpokoju i garderoby, ale również do łazienek i pokoi kąpielowych. 

 • Grzejnik Kielce

  Drabinka łazienkowa o nowoczesnej formie - Kielce firmy HeatPoint

  Grzejnik Kielce to produkt z serii grzejników ze stali nierdzewnej od firmy HeatPoint. Kielce charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem – w modelu wykorzystano rury o przekroju prostokątnym zarówno przypadku profili grzewczych jak i kolektorów. Profile rozmieszczono równomiernie na całej długości kolektorów, pozostawiając większe przestrzenie do suszenia i ogrzewania ręczników. Ponadto profile wspawano w kolektory, dzięki czemu uzyskano bryłę o niewielkiej głębokości.