606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Firma Jaga Heating Products jest wiodącym, europejskim specjalistą w produkcji energooszczędnych i niskotemperaturowych rozwiązań grzewczych. Jaga szuka nowych rozwiązań, stawia na kreatywność, emocje i ekologię. Swoje wzornictwo Jaga podniosła do rangi sztuki.

Firma Jaga powstała w 1962 roku w Belgii, a od 1991 roku jej główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Jaga obecna jest na rynkach ponad 65 krajów na świecie. Samych grzejników dekoracyjnych firma produkuje około 100 000 sztuk rocznie.

Firma Jaga poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Kolekcja Low H2O oparta jest o nowoczesne, wysokowydajne wymienniki ciepła. Geo to grzejnik wykonany z naturalnego kamienia, a Heatwave jest grzejnikiem wykonanym ze specjalnego betonu. Jaga stworzyła również systemy DBE – grzejniki dynamicznie reagujące na zmiany temperatury oraz Oxygen – grzejniki z systemem wymiany powietrza. Główne rodziny produktów Jaga to: Energy Savers Low H2O, Eyecatchers oraz Top Performers.

Filozofia firmy Jaga zawiera się w 5 ideach:

 1. Szanuj naturę!
  Jaga projektuje i tworzy grzejniki energooszczędne, o niskiej materiałochłonności. Dlatego tak ważny jest segment grzejników niskotemperaturowych. W swojej działalności wybiera najbardziej ekologiczne metody produkcji.
 2. Obudź artystę!
  W swoim wzornictwie Jaga dąży do doskonałości. Firma uważa, że otaczające piękno wpływa pozytywnie na nasze życie. Jaga stara się podnieść wartość produktów od stylistyki do sztuki.
 3. Śnij o przyszłości!
  Jaga patrzy w przyszłość. Stosuje najnowsze i poszukuje nowych rozwiązań tak aby tworzyć produkty komfortowe oraz ekologiczne zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.
 4. Twórz emocje!
  W działalności Jagi ważne są pasja, atmosfera i emocje, które chce przekazać w swoich produktach, ale również w organizowanych wydarzeniach takich jak Jaga Experience Truck.
 5. Buduj mosty!
  Jaga łączy: produkcję i ekologię, materializm i duchowość, sztukę i wiedzę. Jaga dzieli się wiedzą i tworzy sieć wymiany myśli i doświadczeń.