606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Drabinkowe grzejniki łazienkowe

 • Grzejnik Muna - drabinka łazienkowa

  Źródło ciepła i suszarka | Grzejnik Muna firmy Radson

  Muna - drabinka łazienkowa, stworzona przez markę Radson. Kaloryfer zbudowany jest z okrągłych kolektorów i poziomych płaskich paneli grzewczych. Grzejnik służy oczywiście przede wszystkim jako źródło ciepła, ale dodatkowo skonstruowany jest w taki sposób, aby działać również w charakterze suszarki do mokrych ręczników.

 • Grzejnik ZigZag - TERMA

  ZigZag – ekstrawagancka drabinka łazienkowa firmy Terma

  ZigZag – alternatywna forma grzejnika drabinkowego, od firmy Terma. Dodaj odrobinę ekstrawagancji do swojej łazienki. ZigZag wykonano z rur stalowych kwadratowym przekroju, o tej samej szerokości dla kolektorów i profili grzewczych. Profile grzewcze, naprzemiennie pochylono, tworząc linię zygzaka.

 • Zeno T - grzejnik łazienkowy Zehnder

  Zeno T grzejnik łazienkowy o wygiętych profilach grzewczych

  Zeno T to jeden z nowych grzejników łazienkowych firmy Zehnder. Sprawdzoną konstrukcje drabinkowa, urozmaicono poprzez delikatne wygięcie profili grzewczych, uzyskując opływowy wygląd oraz więcej miejsca na suszenie ręczników. W grzejniku Zeno T wykorzystano profile grzewcze o przekroju okrągłym (średnica 23 mm) oraz kolektory o przekroju kwadratowym (30 x 30 mm).

 • grzejnik Zebra

  Zebra – niebanalny grzejnik drabinkowy marki Instal Projekt

  Grzejnik Zebra pochodzi z grupy grzejników Trendy marki Instal Projekt, łączącej doskonałe wzornictwo z funkcjonalnością. Zebra została zaprojektowana przez Adama Pulwickiego i Karolinę Rybarczyk. Spośród innych grzejników drabinkowych, Zebra wyróżnia się zastosowaniem 4 różnych rozmiarów profili grzewczych o przekroju prostokątnym (20x20, 20x40, 20x60, 20x80 mm). Uzyskano dzięki temu niebanalną, urozmaiconą formę o wysokiej funkcjonalności.

 • Grzejnik XILO

  Xilo – drabinka łazienkowa z płaskimi elementami grzewczymi

  Xilo firmy Irsap, jest grzejnikiem drabinkowym – suszarką do ręczników. Wyróżnia się zastosowaniem płaskich profili grzewczych (50 x 10 mm), dzięki którym charakteryzuje się nowoczesną, minimalistyczną formą. Pionowe kolektory, które ukryto za profilami, wykonano z rur o przekroju półowalnym (30 mm). Pomiędzy grupami kolektorów pozostawiono przerwy ułatwiające ogrzewanie/suszenie ręczników.

 • Wrocław - HeatPoint

  Wrocław - klasyczna drabinka łazienkowa ze stali nierdzewnej

  Wrocław to doskonałej jakości grzejnik drabinkowy do łazienek. Grzejnik pochodzi z kolekcji łazienkowej firmy HeatPointspecjalizującej się w produkcji grzejników ze stali nierdzewnej. Model Wrocław odznacza się wzornictwem o łagodnej linii uzyskanej dzięki zastosowaniu profili i kolektorów o przekroju okrągłym. Dodatkowo delikatnie wygięto profile grzewcze, nadając grzejnikowi bardziej opływowy kształt i powiększając przestrzeń do suszenia ręczników.

 • grzejnik Filo

  Włoska elegancja w klasycznej formie grzejnika Filo

  Filo firmy Irsap to funkcjonalny grzejnik drabinkowy do łazienek. Klasyczna konstrukcja doskonale sprawdza się jako suszarka i ogrzewacz do ręczników. Filo charakteryzuje się poziomymi profilami grzewczymi w postaci rur stalowych o średnicy 12 mm i pionowymi kolektorami o owalnym przekroju 45 x 30 mm.

 • Grzejnik Wiedeń - Cosmo

  Wiedeń – asymetryczna drabinka łazienkowa

  Wiedeń jest grzejnikiem drabinkowym o jasnej, przejrzystej formie. Asymetrycznie, jednostronnie umiejscowione kolektory ułatwiają dostęp do poziomych profili i użytkowanie grzejnika jako suszarki na ręczniki lub bieliznę. Grzejnik Wiedeń oferowany jest wielu wariantach kolorystycznych (ponad 40 do wyboru) oraz podłączeniowych, z kolektorami z lewej lub prawej strony.

 • Grzejnik nierdzewny Venus

  Venus – piękny grzejnik drabinkowy

  Venus to niekonwencjonalnie zaprojektowany grzejnik łazienkowy. Kaloryfer został zrobiony ze stali nierdzewnej. Pionowe kolektory delikatnie wygięto u góry, sprawiając że cała konstrukcja została odchylona od ściany i pozwala wygodnie suszyć i ogrzewać ręczniki.

 • Grzejnik Zeno firmy Zehnder

  Tradycyjny grzejnik łazienkowy – Zeno firmy Zehnder

  Nowoczesna interpretacja klasycznej drabinki w interpretacji projektantów marki Zehnder przy modelu Zeno, która na dobre wpisze się w wystrój nowoczesnych, stylowych przestrzeni.

 • Grzejnik Tole

  Tole – uniwersalny, chromowany grzejnik drabinkowy

  Tole to uniwersalny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Swoją uniwersalność zawdzięcza prostej formie oraz wykonaniu z chromowanego mosiądzu. Konstrukcję grzejnika tworzą poziome profile o przekroju kwadratowym (22x22 mm) spięte pionowymi kolektorami również o kwadratowym przekroju (25x25 mm). Stworzono tym samym delikatną drabinkę o nieregularnie rozmieszczonych profilach – lekko zagęszczających się w środkowej części grzejnika. Chromowe wykończenie grzejnika sprawia, że dopasuje się on do wnętrz o różnym charakterze - szczególnie do nowoczesnych łazienek, kuchni i biur.

 • Grzejnik Klaro firmy Zehnder

  Subtelna drabinka | Grzejnik Klaro firmy Zehnder

  Klaro to prosta drabinkałazienkowa, stworzona z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie klasyczną warstwę wizualną. Zaletą grzejnika jest również odpowiednio rozsądna cena, która będzie przyjazna dla każdego portfela.

 • Grzejnik Stile - IRSAP

  Stile – grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Stile to dekoracyjny grzejnik drabinkowy, włoskiego lidera w produkcji grzejników firmy Irsap. Stile wykonano ze stali nierdzewnej inox o wykończeniu satynowym. Ten elegancki materiał o wysokiej jakości, sprawia że Stile idealnie nadaje się do nowoczesnych łazienek, a także kuchni ze sprzętem AGD wykonanym ze stali. Drabinkowa konstrukcja z rur o okrągłym przekroju (25 mm), świetnie funkcjonuje jako suszarka lub ogrzewacz do ręczników. Sprzyja temu również pozostawienie większych odstępów pomiędzy poziomymi profilami.

 • Warszawa - grzejnik łazienkowy HeatPoint

  Stara dobra klasyka | Grzejnik Warszawa firmy HeatPoint

  Warszawa jest to prosty, klasyczny model drabinki łazienkowej, która jednocześnie służy za suszarkę do mokrych ręczników. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, grzejnik przystosowany jest do pracy w np. w łazienkach, gdzie panuje większa wilgotność, niż w przypadku innych pomieszczeń.

 • grzejnik łazienkowy Standard Instal-Projek

  Standard grzejnika łazienkowego w Polsce – Standard firmy Instal Projekt

  Grzejnik Standard firmy Instal Projekt, na wiele lat określił standard grzejnika łazienkowego w Polsce. Sprawdzona, funkcjonalna konstrukcja drabinkowa, posiada wygięte profile grzewcze (typ C) o średnicy 22 mm oraz kolektory o przekroju D i wymiarach 40 x 30 mm. Wygięte profile i większe przestrzenie pomiędzy ich grupami sprawiają, że Standard doskonale nadaje się do suszenia ręczników i bielizny. Grzejnik Standard posiada optymalny stosunek ceny do funkcjonalności.

 • Grzejnik Metropolitan SPA - ZEHNDER

  Stalowy grzejnik łazienkowy firmy Zehnder - Metropolitan SPA

  Metropolitan SPA to łazienkowa wersja eleganckiego grzejnika Metropolitan firmy Zehnder. Konstrukcja grzejnika charakteryzuje się płaskim frontem, uzyskanym dzięki zastosowaniu, ułożonych poziomo, szerokich rur stalowych o przekroju 70 x 8 mm. Ramę konstrukcji wykonano z szerokiego profilu o przekroju trójkąta. Całość połączono niewidocznymi spawami.

 • Grzejnik Rzeszów - HeatPoint

  Rzeszów – nowoczesny grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Rzeszów marki Heat Point jest funkcjonalną drabinką łazienkową wykonaną w całości ze stali nierdzewnej. Zastosowany materiał zapewnia wyjątkowa trwałość i elegancki wygląd grzejnika na wiele lat. Ponadto, możliwość wyboru spośród wielu wykończeń umożliwia dopasowanie do wystroju łazienki i gustu. Oprócz standardowych Stali Polerowanej i Stali Szczotkowanej polecamy wykończenia Orange (z drobną strukturą) oraz ekskluzywne kolory Cooper\Miedź, Black Pearls\Czarne Perły, Gold\Złoto.

 • Ronde to nowoczesny grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej

  Ronde - grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej o delikatnie wygiętych profilach

  Ronde to nowoczesny grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej, wyprodukowany przez polską firmę Eko-Metal. Do produkcji użyto szlachetnej stali nierdzewnej kwasoodpornej (gatunek 1.4301 wg DIN) z wykończeniem satynowym.

 • Grzejnik Retro - INstal Projekt

  Retro – grzejnik drabinkowy z trójkątnymi kolektorami

  Retro to grzejnik marki Instal Projekt promujący grupę grzejników Trendy, cechujących się doskonałym stosunkiem jakości wykonania i wzornictwa do ceny. Retro posiada konstrukcje drabinkową, wyróżniająca się zastosowaniem kolektorów o przekroju trójkątnym (56 x 34 mm) oraz łukowato wygiętych profili grzewczych o przekroju prostokątnym(30 x 10 mm).

 • Thor Radeco

  Radeco Thor

  Firma Radeco stworzył grzejnik drabinkowy Thor z myślą o tych, co potrzebują nierzucającej się w oczy suszarki. Swoją prostą, aczkolwiek stylową budową dopasuje się do każdej łazienki.