606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki z wbudowanym oświetleniem

 • Grzejnik Tratto - IRSAP

  Tratto – dekoracyjny grzejnik z półką i oświetleniem

  Tratto to innowacyjny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Grzejnik tworzy płyta grzewcza o gładkiej powierzchni, w której ukryto wszystkie podłączenia. Płytę ukształtowano tak aby utworzyć półkę, która służyć może przechowywaniu np. ręczników w łazience lub rękawiczek w przedpokoju. Dodatkowo, do każdego grzejnika dołączony jest wieszak – poręcz, którą zamontować można na trzech różnych wysokościach. Opcjonalnie Tratto posiadać może oświetlenie wzdłuż bocznych krawędzi co podkreśla wyjątkowy kształt grzejnika oraz stanowi dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu.

 • Mango Light MGL - grzejnik Enix

  Niezwykły grzejnik z oświetleniem - Mango Light firmy Enix

  Mango Light MGL to najnowszy grzejnik z linii Design, wyprodukowany przez polską firmę Enix. Mango Light to rozbudowany o dekoracyjne oświetlenie, model Mango MG. W Mango Light zastosowano oświetlenie ledowe w formie 3 punktów o mocy 1,2W każdy. Do wyboru jest barwa światła ciepła (3000 K) lub zimna (5400 K).

 • Grzejnik Dedalo - IRSAP

  Dedalo – ozdobny grzejnik firmy Irsap z oświetleniem

  Dedalo to ozdobny grzejnik firmy Irsap, możliwy do zastosowania zarówno w salonie jak i łazience. W płycie grzejnika wycięto geometryczny wzór, sprawiając, że Dedalo staje się dekoracyjnym elementem wnętrza. Elementy hydrauliczne oraz system zamocowania ukryto wewnątrz płyty grzejnika, tak aby nie zaburzać bryły grzejnika zbędnymi elementami. Opcjonalnie grzejnik wyposaż mona w oświetlenie ledowe, podkreślające wyjątkowy kształt grzejnika. Kształt Dedalo umożliwia wykorzystanie go jako wygodnego wieszaka lub suszarki na ręczniki.