606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki dekoracyjne i ozdobne

Trendy na rynku grzejników wyraźnie wskazują na to ze coraz częściej oczekujemy od producentów czegoś więcej niż tylko efektywności w ogrzewania – grzejnik staje się elementem ozdobnym, dekoracyjnym, coraz częściej stanowiąc ozdobę pomieszczeń, a często staja się ich wiodącym elementem wystroju.

Większość producentów ma w swojej ofercie linię grzejników design, dekoracyjnych, lux czy trend – wszystkie one są wyjściem naprzeciw oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów.

 • Grzejnik ozdobny Loco - Radeco

  Ciepła ozdoba w salonie | Grzejnik Loco firmy Radeco

  Loco jest to dekoracyjny model polskiej marki Radeco, która od lat znajduje się na rynku i z powodzeniem produkuje coraz to bardziej nowoczesne produkty. Model składający się z nakładających się na siebie kwadratów zrobił pozytywne wrażenie na projektantach i klientach i szybko zyskał ich zaufanie.

 • Radson

  Radson

  Firma Radson powstała już w 1966 roku i od tamtego czasu zajmowała się tworzeniem grzejników. Marka ma w tej materii ogromne doświadczenie, które procentuje wysoką jakością produktów, których trwałość jest szeroko znana pośród klienteli przedsiębiorstwa.

 • Dekoracyjna drabinka It Is - Irsap

  Dekoracyjna drabinka | Grzejnik It Is od firmy Irsap

  Grzejnik It Is to dekoracyjna drabinka, która została stworzona z masywnych rurek, które mają przekrój prostokąta. Kolektory mają wymiar 70 x 20 mm, natomiast profile grzewcze pod względem wielkości sięgają 60 x 20 mm. Te ostatnie ułożone są w sposób symetryczny, który pomaga przy odwieszaniu mokrych ręczników oraz innych tkanin. Kaloryfer można również montować w innych pomieszczeniach np. łazience czy korytarzu.

 • Ozdobny grzejnik M'ama - Irsap

  Nietypowe wzornictwo | Grzejnik M'ama od firmy Irsap

  Grzejnik dekoracyjny M'ama jest modelem, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach. Składa się z kilku płyt grzewczych, spośród których dwie mogą być wieszakami na mokre ubrania lub tekstylia. Projekt modelu jest na tyle unikatowy, że ciężko szukać podobnego produktu w zasobach konkurencji.

 • Grzejnik Palma - dekoracyjny model od firmy Enix

  Palma - dekoracyjny wieszak od firmy Enix

  Palma jest to grzejnik dekoracyjny, stworzony przez polską markę Enix. Jeśli znudziły Ci się klasyczne kaloryfery, to ten model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wyposażony jest na końcach w specjalne lampki LED, które rozświetlają pomieszczenie, a na dodatek wygląda to niezwykle klimatycznie.

 • Grzejnik dekoracyjny Intra Chrom

  Chromowana elegancja | Grzejnik Intra firmy Terma

  Jeśli szukasz ciekawego, nietuzinkowego modelu kaloryfera łazienkowego to postaw na grzejnik Intra. Produkt, stworzony przez Termę od kilku lat cieszy się sporą popularnością wśród klientów polskiej marki.

 • Arteplano Onda firmy Runtal

  Piękno w Twoim domu | Grzejnik Arteplano Onda firmy Runtal

  Ekskluzywny grzejnik marki Runtal, Arteplano Onda, zapewni wnętrzu harmonię i niepowtarzalny klimat. Idealny dla zwolenników klasyki, elegancji i dewizy, że mniej oznacza więcej.

 • Grzejnik Splash firmy Runtal

  Małe dzieło sztuki w salonie | Grzejnik Splash firmy Runtal

  Harmonia wnętrza to jedna z jego najważniejszych cech. O to właśnie zadbała marka Runtal, tworząc zupełnie niezwykły grzejnik - Splash.

 • grzejnik Tubus

  Pełna gama grzejników Tubus

  Grzejnik Tubus firmy Instal Prjekt to bardzo popularny grzejnik dekoracyjny. Popularność grzejnika wynika zarówno z jego eleganckiego, klasycznego wyglądu jak i z ogromnej ilości dostępnych modeli, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia.

 • grzejnik Tubus 4,

  Tubus 4 – uniwersalny grzejnik żeberkowy firmy Instal Projekt

  Seria Tubus to produkty firmy Instal-Projekt – polskiego producenta z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Grzejniki żeberkowe Tubus stworzone zostały aby zaspokoić wymagania szerokiej grupy klientów. Żeberkowa konstrukcja dostępna w kilkuset rozmiarach i wielu kolorach, pozwala na pełną personalizację produktu.

 • grzejnik Cover V

  Cover V – grzejnik dekoracyjny o płaskich profilach

  Cover V to jeden z ozdobnych grzejników modułowych oferowanych przez firmę Instal Projekt. Cover V charakteryzuje się pionowa konstrukcja o szerokich i płaskich profilach grzewczych. Doskonałe wzornictwo (projektant Roman Gawłowski) połączono tutaj z funkcjonalnością. Niewielka głębokość grzejnika (76 mm) umożliwia na zastosowanie np. w korytarzach i innych pomieszczeniach o małych rozmiarach.

 • grzejnik Cover H

  Cover H – dekoracyjny grzejnik poziomy o płaskich profilach

  Grzejnik Cover H to kolejny z doskonałych projektów Romana Gawłowskiego, wyprodukowany przez firmę Instal Projekt. Należący do linii grzejników Modulus, Cover H charakteryzuje się poziomym układem, wyjątkowo płaskich, elementów grzewczych. Niewielka głębokości grzejnika (76 mm) pozwala na zastosowanie w wąskich pomieszczeniach.

 • Grzejnik ROTI - INSTAL PROJEKT

  Roti – grzejnik żeberkowy montowany w rogu pokoju

  Należący do grupy Modulus, grzejnik Roti został zaprojektowany przez Romana Gawłowskiego dla firmy Instal Projekt. Roti jest dekoracyjnym grzejnikiem żeberkowym, o smukłych, płaskich żeberkach (70 x 11 mm) rozmieszczonych na łukowato wygiętych kolektorach (średnica 28 mm). Zawarte w komplecie z grzejnikiem dwa rodzaje zestawów montażowych, pozwalają na zamocowanie grzejnika na płaskiej ścianie, ale również w rogu pomieszczenia. Drugie rozwiązanie świetnie pozwala wykorzystać nieużytkowaną zwykle przestrzeń.

 • Grzejnik E-Panel VASCO

  E-Panel Poziomy – elektryzująca nowość marki Vasco

  Dla preferujących ogrzewanie elektryczne, firma Vasco przygotowała całkowicie nową linię dekoracyjnych grzejników elektrycznych E-Panel. Model E-Panel Poziomy (EP-H FL) wyróżnia się horyzontalną formą i zupełnie płaską płytą przednią. U góry grzejnika znajduje się estetyczna kratka ułatwiająca rozprowadzanie ciepła, natomiast boki grzejnika wykonane zostały z elementów gładkich. Zwarta, pozioma  forma o niewielkiej głębokości doskonale sprawdzi się jako grzejnik podokienny. Elektryczne zasilanie oraz montowany w każdym grzejniku termostat pozwala na idealny dobór temperatury w każdym pomieszczeniu oraz użytkowanie grzejnika także w okresach gdy nie funkcjonuje c.o. Polecamy pozostałe modele z tej linii: E-Panel Pionowy oraz E-Panel Poziomy RIB.

 • PLC – grzejnik dekoracyjny Terma

  PLC – dekoracyjny grzejnik w formie misternej plecionki

  PLC firmy Terma to niezwykle oryginalny grzejnik dekoracyjny. Zastosowanie nowatorskiej technologii gięcia profili, umożliwiło stworzenie konstrukcji odzwierciedlającej splot płótna. Od nowego kształtu pochodzi nazwa grzejnika PLC – PleCionka. PLC wyróżnia się precyzją wykonania – profile gięte są z wykorzystaniem technologii cyfrowej, a następnie ręcznie wykańczane - lutowane i szlifowane – co pozwala na unikniecie wad maszynowych. Kazdy grzejnik PLC wyposażony jest w zawór termo­statyczny 50 mm z głowicą termostatyczną SLIM oraz z adapterami na rurę typu Alupex i miedź. W zestawie znajdziemy również zawór odpowietrzający i konsole mocujące połączone z grzejnikiem.

 • Grzejnik PULS - INSTAL PROJEKT

  Puls – grzejnik łazienkowy z ciepłymi półkami

  Puls to niezwykle oryginalny projekt dekoracyjnego grzejnika łazienkowego, stworzony dla polskiej firmy Instal Projekt przez Marcina Jędrzaka. W konstrukcji wykorzystano profile grzewcze z rury o przekroju kwadratowym, które kilkukrotnie wygięto pod kątem prostym, tworząc wygodne półki do przechowywania i suszenia ręczników. Forma grzejnika Puls jest nowością na rynku.

 • Grzejnik Piano 2 Pionowy

  Piano Pionowy 2 - grzejnik dekoracyjny o dużej mocy

  Piano Pionowy 2 jest wariantem grzejnika dekoracyjnego Piano Pionowy firmy Irsap, charakteryzującym się podwójną warstwą profili grzewczych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwoliło na zwiększenie mocy cieplnej grzejnika, przy zachowaniu niewielkiej głębokości. Podobnie jak wersja jednowarstwowa, Piano Pionowy 2 świetnie nadaje się do instalacji niskotemperaturowych (Δt 30°C).

 • Grzejnik Novo Cult Chrom

  Elegancka drabinka łazienkowa - Novo Cult Chrom

  Novo Cult Chrom to łazienkowy grzejnik drabinkowy o oryginalnej konstrukcji, w której tradycyjne pionowe kolektory, zastąpiono ramą z elementów o przekroju półowalnym (50 x 36,5 mm). Poziome profile grzewcze wykonano z rur o okrągłym przekroju (średnica 25 mm). Taka konstrukcja pozwala wygodnie suszyć i ogrzewać ręczniki, a jednocześnie jest ciekawym elementem wystroju wnętrza, także dzięki eleganckiemu wykończeniu w chromie. Jeśli wolą Państwo grzejniki w kolorze – proszę zwrócić uwagę na model Novo Cult dostępny w szerokiej palecie barw.

 • Sonnet

  Niecodzienne rozwiązanie do ogrzewania łazienki – Sonnet

  Sonnet jest dekoracyjnym grzejnikiem łazienkowym w formie rozbudowanej drabinki. Niecodzienna konstrukcja została wykonana z czterech pionowych kolektorów o okrągłym przekroju i średnicy 30 mm oraz cieńszych profili grzewczych (średnica 20 mm) ułożonych poziomo. Uzyskano dzięki temu trzy „segmenty” ułożone schodkowo, które charakteryzują się dużą przestrzenią do suszenia bielizny i ręczników. Jednocześnie ukośna forma urozmaica wygląd łazienki.

 • grzejnik rurowy – Tesi Join

  Falisty grzejnik rurowy – Tesi Join

  Tesi Join firmy Irsap to dekoracyjny grzejnik rurowy o urozmaiconej konstrukcji. Pionowo ustawione rury grzejnika delikatnie wygięto, w przeciwstawnych kierunkach w przypadku wierzchniej i spodniej warstwy profili. Stworzono tym samym konstrukcję o falistej, miękkiej linii, która nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale stanie się też intrygującym elementem wystroju.