606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Harmonia wnętrza to jedna z jego najważniejszych cech. O to właśnie zadbała marka Runtal, tworząc zupełnie niezwykły grzejnik - Splash.

Design

Splash to model z płaskim frontem, w którego centralnej części znajdują się łagodne koła, przypominające ślad po wpadającej do wody kropli. Ten niezwykle prosty i nietypowy zabieg sprawił, że grzejnik przenosi pomieszczenie w zupełnie nowy wymiar łagodności, spokoju i niezwykłego designu. Splash stworzony został z materiału zwanego Corian, który - według słów producenta - pozwolił na wprowadzenie zupełnie nowej jakości w designie produktów grzewczych. Cała prosta i ujmująca forma inspirowana była sztuką zen.

 

Grzejnik Splash dostępny jest wyłącznie w kolorze białym w wersji z zasilaniem elektrycznym, które pozwoli na jego całoroczną pracę oraz łatwe i szybkie dogrzewanie wnętrza. Termostat zapewni kontrolę temperatury w pomieszczeniu, możliwość dziennego i tygodniowego programowania, ochronę przeciwzamarzaniową, a także - między innymi - oszczędny program ekonomiczny.

Splash produkowany jest w rozmiarze 1230 mm x 750 mm.