606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Purmo – jakość i nowoczesne technologie.

Purmo to dla wielu marko kojarzona jednoznacznie ze sprawdzonymi i bardzo popularnymi  grzejnikami płytowymi tej firmy. Jednak w ofercie grzejników Purmo znajdziemy również sprawdzone i bardzo wysoko oceniane grzejniki łazienkowe, dekoracyjne i pokojowe.

Purmo w swojej ofercie posiada również grzejniki kanałowe, elektryczne i rozwiązania dla ogrzewania podłogowego.

 • Grzejnik Faro H - PURMO

  Wysokiej jakości grzejnik pokojowy marki Purmo – Faro H

  Faro H jest grzejnikiem pokojowym marki Purmo. Należy do rodziny wydajnych i atrakcyjnie wyglądających grzejników Purmo, w których nie ma kompromisów pomiędzy wyglądem i wydajnością. Pozioma bryła grzejnika Faro H, o płaskiej płycie czołowej urozmaiconej delikatnym żłobieniem, nadaje się do wszelkich pomieszczeń. W zależności od chęci ukrycia bądź wyeksponowania grzejnika można wybrać kontrastujący lub dopasowany kolor z szerokiej palety barw RAL (ponad 200 kolorów).

 • Tinos V Purmo

  Tinos V – grzejnik dekoracyjny marki Purmo z 10 letnią gwarancją

  Tinos V to nowoczesny, pionowy grzejnik dekoracyjny marki Purmo. W projekcie grzejnika Tinos V, Purmo połączyło na minimalistyczny design, estetykę wykonania i doskonałą jakość. Bryła grzejnika ma kształt płaskiego prostopadłościanu o gładkiej płycie czołowej i niewielkiej głębokości. Specjalnie zaprojektowane zawiesia ścienne, pozwalają na montaż grzejnika bezpośrednio przy ścianie, bez zbędnych, nieestetycznych odstępów.

 • Narbonne V

  Narbonne V – pionowy grzejnik dekoracyjny o wyważonym designie

  Narbonne V jest grzejnikiem dekoracyjnym marki Purmo. Pionowa konstrukcja sprawdzi się pomieszczeniach o dużych przeszkleniach, w których brak jest miejsca pod oknami, natomiast wykorzystać można fragment ściany. Zwarta, prostopadłościenna bryła grzejnika o płycie czołowej urozmaiconej pionowymi odstępami pomiędzy profilami, znajdzie zastosowanie w biurach i salonach o wyważonym designie. Wiele dostępnych wymiarów i kolorów (ponad 200 z palety RAL) pozwala na idealne dopasowanie grzejnika Narbonne V do zapotrzebowania cieplnego i wyglądu wnętrza.

 • Leros - Grzejnik łazienkowy Purmo

  Leros - nowość 2014 roku wśród grzejników łazienkowych Purmo

  Leros to najnowszy grzejnik łazienkowy marki Purmo. Funkcjonalna konstrukcja drabinki, została w grzejniku Leros przedstawiona na nowo. Okrągłe profile o dużym przekroju (28 mm) rozmieszczono w regularnych odstępach na również okrągłych, pionowych kolektorach. Uzyskano w ten sposób konstrukcję o wyrazistym wyglądzie i wysokiej funkcjonalności umożliwiającej suszenie i ogrzewanie ręczników.

 • Kos H Purmo

  Kos H - poziomy grzejnik dekoracyjny o gładkiej płycie czołowej

  Grzejnik Kos H należy do rodziny, wysokiej jakości grzejników dekoracyjnych firmy Purmo.

 • Grzejnik Imia (Purmo)

  Imia – dekoracyjny grzejnik rurowy marki Purmo

  Grzejniki Imia należy do grupy dekoracyjnych grzejników rurowych marki Purmo. Dzięki swojej oryginalnej konstrukcji Imia może znaleźć zastosowanie zarówno w łazience, kuchni jak i przedpokoju. Profile grzewcze grzejnika Imia ułożono pionowo oraz delikatnie wygięto. Dodatkowo, można do grzejnika Imia zamontować dedykowane, chromowane wieszaki – ułatwiające suszenie ręczników w łazience lub kurtek i płaszczy w przedpokoju.

 • Kos V Purmo

  Grzejnik dekoracyjny o płaskiej płycie przedniej – KOS V

  Grzejnik Kos V pochodzi z kolekcji pionowych grzejników dekoracyjnych firmy Purmo. Prostopadłościenna bryła grzejnika charakteryzuje się płaską płytą czołową, zaokrąglonymi krawędziami i niewielką głębokością. Minimalistyczna forma  sprawdzi się szczególnie we wnętrzach o dużych oknach i drzwiach.

 • Grzejnik Purmo - Faro V

  Faro V – ozdobny grzejnik marki Purmo o wysokich parametrach grzewczych

  Faro V został wyprodukowany przez firmę Purmo. Faro V to pionowy grzejnik dekoracyjny o wysokiej wydajności cieplnej i doskonałej ekonomice działania. Faro V posiada prostą i elegancką formę. Grzejnik ma kształt płaskiego prostopadłościanu. Płytę przednią urozmaicają delikatne, pionowe profilowanie, a osłony boczne posiadają estetyczne ożebrowania konwekcyjne.

 • Grzejnik KEA - PURMO

  Asymetryczny grzejnik łazienkowy – Kea marki Purmo

  Grzejnik Kea to ozdobny grzejnik łazienkowy marki Purmo. Kea to wariacja na temat grzejnika drabinkowego. Unikatową cechą modelu jest asymetryczne rozmieszczenie poziomych profili grzewczych – częściowo z prawej i lewej strony centralnie umieszczonych kolektorów . Taka konstrukcja jest interesująca wizualnie, ale również ułatwia suszenie i ogrzewanie ręczników. Grzejnik Kea standardowo oferowany jest w kolorze białym RAL 9016, na zamówienie dostępne są pozostałe z ponad 200 kolorów palety RAL.

 • Grzejnik Anafi - Purmo

  Anafi - dekoracyjny grzejnik łazienkowy firmy Purmo

  Anafi to dekoracyjny grzejnik łazienkowy znanej firmy Purmo. Grzejnik Anafi to nowe podejście w projektowaniu grzejników łazienkowych. Jest przykładem tego, że grzejniki łazienkowe mogą być zarówno funkcjonalne jak i stanowić ozdobę wnętrza. Gięte kolektory sprawiają wrażenie spływającej wody. Jednocześnie ich kształt nadal umożliwia wykorzystanie grzejnika jako suszarki do ręczników. Ze względu na swoje rozmiary grzejnik najlepiej sprawdzi się w większych łazienkach lub pokojach kąpielowych.