606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki kanałowe

Grzejniki kanałowe to grzejniki o bardzo specyficznej budowie. Różnią się z reguły wymiarami oraz tym czy posiadają wentylator. Montuję się je w podłodze. Produkty te skierowane są głównie dla osób ceniących minimalizm oraz funkcjonalność. Wiodącymi producentami w dziedzinie grzejników kanałowym z pewnością jest firma VASCO oraz Jaga.

 • Quatro Canal Jaga

  Quatro Canal – ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja w jedynym czasie

  Quatro Canal to następca pierwszego hybrydowego grzejnika kanałowego firmy Jaga – modelu Clima Canal. Quatro Canal to rewelacyjnie wielofunkcyjne urządzenie pozwalające ogrzewać, chłodzić oraz wentylować jednocześnie. Quarto Canal pracuje w układzie4-rurowym, dzięki czemu w tym samym czasie część obiektu może być chłodzona, a część ogrzewana.

 • Mini Canal - Jaga

  Mini Canal – grzejnik kanałowy firmy Jaga

  Mini Canal to jeden z modeli grzejników kanałowych, europejskiego lidera branży grzewczej - firmy Jaga. Mini Canal należy do serii Energy Savers Low H20. Wymiennik ciepła Low H2O to nowoczesne rozwiązanie o małej pojemności wodnej, pozwalające na oszczędność wody oraz energii, dzięki bardzo szybkiemu nagrzewaniu, także w instalacjach niskotemperaturowych. Wymiennik wykonany jest w całości z miedzi i aluminium, dzięki czemu jest nierdzewny i posiada 30 lat gwarancji. Pozostałe grzejniki kanałowe Jaga z serii Energy Savers Low H20 to Canal Compact i Canal Plus.

 • Canal Compact Jaga

  Kanałowy grzejnik firmy Jaga – Canal Compact

  Canal Compact jest grzejnikiem kanałowym firmy Jaga. Grzejniki kanałowe, montowane w podłodze, są doskonałym rozwiązaniem we wnętrzach, w których instalacja tradycyjnych grzejników naściennych jest niemożliwa z uwagi na brak przestrzeni bądź lub niepożądana ze względu na estetykę wnętrza. Jednocześnie montaż grzejników kanałowych jest prostszy od ogrzewania podłogowego.

 • Canal Plus - grzejnika kanałowy Jaga

  Canal Plus – grzejnik kanałowy firmy Jaga

  Grzejnik kanałowy Canal Plus firmy Jaga, pochodzi z serii Energy Savers Low H20. Seria ta oparta jest o wymienniki ciepła Low H2O. Najistotniejsze cechy wymiennika Low H2O to:

  • wykonanie z czystej miedzi i aluminium, dzięki czemu jest on nierdzewny i posiada 30 lat gwarancji;
  • mała pojemność wodna gwarantująca szybkie nagrzewanie – oszczędność wody i energii;
  • wysoka wydajność cieplna również w instalacjach niskotemperaturowych.
 • Mini Canal DBE Jaga

  Mini Canal DBE – grzejnik kanałowy z wentylatorami

  Model Mini Canal DBE jest grzejnikiem kanałowym firmy Jaga. W modelu tym połączono dwa autorskie rozwiązania firmy Jaga: wymienniki ciepła Low H2O oraz system DBE – Dynamic Boost Effect.

 • Grzejnik kanałowy Clima Canal

  Clima Canal – ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja w jednym

  Clima Canal to produkt firmy Jaga z linii Top Performers. Clima Canal to więcej niż grzejnik kanałowy, to mała rewolucja. Clima Canal jest urządzeniem do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

  W podstawowej wersji Clima Canal funkcjonuje jako grzejnik kanałowy. Wydajny wymiennik ciepła Low H20 (oryginalne rozwiązanie firmy Jaga) o małej pojemności wodnej gwarantującej szybkie nagrzewanie, zestawiono tu z wysokiej klasy wentylatorami o bardzo niskiej emisji hałasu (mniej niż 29 dB !).

 • Grzejnik MIcro Canal - Jaga

  Micro Canal – modułowy, kanałowy grzejnik o dużej mocy

  Micro Canal firmy Jaga to modułowy grzejnik kanałowy firmy Jaga, należący do linii Top Performers. Micro Canal jest najbardziej wydajnym w swojej klasie, produktem na rynku. Podstawowa jednostka grzejnika ma głębokość 6 cm i szerokość 13 cm oraz wydajności ok. 1000W z metra długości. Moduły grzejnika o różnej długości można zestawiać ze sobą w linii prostej lub pod kątem, dopasowując układ do swoich wymagań.

 • Jaga - grzejniki

  Jaga

  Firma Jaga Heating Products jest wiodącym, europejskim specjalistą w produkcji energooszczędnych i niskotemperaturowych rozwiązań grzewczych. Jaga szuka nowych rozwiązań, stawia na kreatywność, emocje i ekologię. Swoje wzornictwo Jaga podniosła do rangi sztuki.