606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki aluminiowe

Nowoczesne i eleganckie grzejniki dekoracyjne i ozdobne wykonane z aluminium. Aluminiowe grzejniki to przede wszystkim gwarancja wieloletniego użytkowania dzięki właściwością aluminium jako metalu który nie poddaje się korozji. Grzejniki aluminiowe to również niska bezwładność cieplna, dzięki czemu grzejniki nagrzewają się bardzo szybko i niemal od razu zaczynają oddawać ciepło pomieszczeniu.

 • Step E - IRSAP

  Step E – elegancki grzejnik elektryczny od firmy Irsap

  Model Step E to harmonijne połączenie praktycznej konstrukcji elektrycznego grzejnika drabinkowego z ekskluzywnym wzornictwem linii grzejników Step. Zaprojektowane dla firmy Irsap przez Antonio Citterio, grzejniki Step są syntezą perfekcyjnego wykonania i piękna podkreślonego przez niepowtarzalne wykończenia: chrom (Chrome), chrom matowy Chrome Matt), chrom czarny (Chrome Black), biały perłowy (Pearl White).

 • Grzejnik Step B - IRSAP

  Ekskluzywny grzejnik drabinkowy - Step B firmy Irsap

  Step B – to ekskluzywny grzejnik drabinkowy, włoskiej firmy Irsap. Profile grzewcze wykonano ze spłaszczonych rur o szerokości 40 mm, które za pomocą delikatnie giętych elementów, połączono półokrągłymi kolektorami. Uzyskano prostą, ale niezwykle elegancką formę podkreśloną przez 4 niepowtarzalne wykończenia: chrom (Chrome), chrom matowy Chrome Matt), chrom czarny (Chrome Black) oraz biały perłowy (Pearl White).

 • Irsap Step V

  Idealnie piękne ciepło - Step V firmy Irsap

  Step V to grzejnik z nowej rodziny ekskluzywnych produktów grzewczych włoskiej firmy Irsap. Grzejniki Step to synteza czysto industrialnego wzornictwa i starannego wykonania. Zaprojektowane przez utytułowanego architekta Antonio Citterio – absolwenta politechniki w Mediolanie.

 • Grzejnik Step H - IRSAP

  Grzejnik Step H – piękna nowość firmy Irsap

  Step to nowa rodzina ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, światowego lidera w branży grzewczej, włoskiej firmy Irsap. Grzejniki Step to synteza nowoczesnego wzornictwa, na którą składa się połączenie prostej, klarownej formy z komfortem użytkowania. Każdy z elementów grzejnika został perfekcyjnie zaprojektowany i wykonany, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

 • Grzejnik Neo

  Neo – grzejnik modułowy o szerokim wyborze kolorów

  Grzejnik Neo, firma Terma, zaprojektowała pod hasłem „wyraź siebie”. Neo to aluminiowy grzejnik modułowy, w którym każdy z modułów można zamówić w dowolnym kolorze z palety 262 kolorów Termy. Zestawić można od 4 do 13 modułów pełnych lub szczelinowych (z jedną i z dwoma szczelinami).  Dzięki szerokiej gamie kolorów i zestawień grzejnik nadaje się do pokojów dziecięcych, salonów, kuchni, biur i hoteli. 

 • Zaros pion V75

  Funkcjonalny grzejnik aluminiowy Zaros pion firmy Vasco

  Grzejnik Zaros pionowy V75 został wyprodukowany przez belgijską firmę Vasco. Należy do linii eleganckich grzejników dekoracyjnych z kolekcji Aluminium. Zaros zaskakuje prostą formą, pozwalająca wykorzystać go we wnętrzach o różnorodnych stylach. Grzejnik zbudowany jest z prostokątnych, pionowych profili tworzących płaski prostopadłościan. Powierzchnię płyty czołowej grzejnika przecinają regularne, pionowe linie.

 • Zaros pion V100

  Zaros pion V100 – dekoracyjny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Zaros pionowy V100 to wariant grzejnika Zaros pionowy V75, charakteryzujący się większą głębokością i mocą grzewczą, dzięki większej powierzchni oddawania ciepła. Seria Zaros to aluminiowe grzejniki dekoracyjne belgijskiej firmy Vasco. Jak inne grzejniki tej firmy cechują się doskonałą jakością – posiadają 10 lat gwarancji producenta na lakier i szczelność. Inne warianty grzejnika Zaros to Zaros pionowy V75 – o mniejszej głębokości oraz Zaros poziomy.

 • Grzejnik Zyros H100 - Vasco

  Zaros poziomy H100 – klasyczny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Seria grzejników Zaros to aluminiowe grzejniki dekoracyjne belgijskiego producenta firmy Vasco. Charakteryzują się doskonałym wyglądem i wysoką jakością  - posiadają 10 lat gwarancji producenta na szczelność i lakier. Profile grzejnika zaciskane są bez użycia obcego materiału przy wykorzystaniu opatentowanej technologii, a następnie pokrywane podkładem kataforetycznym i lakierem epoksydowo-poliestrowym. W serii znajdują się: Zaros poziomy H100, Zaros pionowy V100 oraz Zaros pionowy V75.

 • Canyon - Vasco

  Dekoracyjny grzejnik aluminiowy Canyon firmy Vasco

  Model Canyon należy do linii dekoracyjnych grzejników aluminiowych firmy Vasco. Pionowe profile grzejnika Canyon tworzą subtelny, rytmiczny wzór na płycie czołowej grzejnika. Prostopadłościenna bryła o niewielkiej głębokości i wyrazistej przedniej powierzchni sprawia wrażenie lekkości i delikatności. Canyon będzie idealnym rozwiązaniem we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych.

 • Bryce Plus - Vasco

  Bryce Plus – designerski grzejnik firmy Vasco

  Bryce Plus należy do linii dekoracyjnych grzejników firmy Vasco z kolekcji Aluminium. Nowoczesna i intrygująca forma grzejnika Bryce Plus została doceniona na wielu konkursach wzornictwa. Czołową płytę grzejnika, urozmaicają nieregularne, pionowe zagłębienia, dające zróżnicowane efekty wizualne w zależności od oświetlenia i koloru grzejnika.  Bliźniaczym modelem grzejnika Bryce Plus jest Bryce – grzejnik o mniejszej głębokości.

 • Grzejnik Bryce - Vasco

  Bryce – aluminiowy grzejnik ozdobny firmy Vasco

  Bryce to ozdobny grzejnik firmy Vasco z kolekcji Aluminium. Prostopadłościenna bryła grzejnika, urozmaicona jest fakturowaną powierzchnią płyty czołowej, pokrytej nieregularnymi rowkami. Nowoczesna forma grzejnika Bryce, została nagrodzony na licznych konkursach wzornictwa.

 • Alu-Zen - grzejnik aluminiowy Vasco

  Alu-Zen – dekoracyjny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Alu-Zen jest grzejnikiem dekoracyjnym firmy Vasco z kolekcji Aluminium. Alu-zen to zestawienie pionowych paneli grzewczych tworzących płaską, smukłą bryłę o zaokrąglonych krawędziach, na powierzchni której zaznaczają się delikatne linie przerw pomiędzy poszczególnymi panelami. Prosta forma grzejnika Alu-Zen wkomponuje się w każde wnętrze.