606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Firma Zehnder w swojej ofercie posiada grzejniki dekoracyjne, pokojowe, łazienkowe i kanałowe. Doskonała forma i styl w połączeniu z jakością wynikająca z tradycji i doświadczenia, umożliwia szerokie zastosowanie produktów firmy.

Frima Zehnder pochodzi ze Szwajcarii. Swoją historię rozpoczęła w XIX wieku od produkcji rowerów, a następnie małolitrażowych motocykli. Pierwszy grzejnik firma wyprodukowała w 1930 roku. Był to grzejnik żeberkowy, antenat współczesnego modelu Charleston. Obecnie firma jest dostawca kompletnych systemów do ogrzewania, chłodzenia i dystrybucji świeżego powietrza, a także promienników sufitowych do ogrzewania wielkokubaturowych obiektów. Grzejniki firmy Zehnder znajdują zastosowanie we wszelkich pomieszczeniach salonach, kuchniach, sypialniach i łazienkach.

Jak określa to sama firma, grzejniki marki Zehnder „kształtują przestrzeń życiową”. Ponad 700 modeli wraz z dodatkowymi możliwościami konfiguracji oraz indywidualizacji (łuki, zestawienia kątowe), pozwala dobrać grzejnik do każdego stylu mieszkania i gustu. Jednocześnie grzejniki Zehnder spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości oraz parametrów cieplnych.

Symbolem marki Zehnder jest grzejnik Charleston  - model wyprodukowany po raz pierwszy w 1930. Klasyczny, ponadczasowy przykład grzejnika rurowego, jest odpowiedzią na niemal każdy problem związany z ogrzewaniem. Jedną z wielu odmian grzejnika Zehnder Charleston jest Charleston Relax – w nowatorskiej formie ławki. Natomiast przykładem prawdziwego stylu i nowoczesności jest seria Dualis Plus – ściana grzewcza w formie łagodnej fali.