606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dąbrowski specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyrobów stalowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornejgrzejników łazienkowych, ale również balustrad i okuć jachtowych. Wykorzystanie najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii pozwala na oferowanie produktów na najwyższym poziomie.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 2004 roku. Siedziba firmy znajduje się w województwie świętokrzyskim. Pierwszymi produktami były stalowe balustrady, z czasem rozszerzono asortyment o grzejniki łazienkowe. Obecnie w ofercie firmy Dąbrowski, oprócz grzejników i balustrad, znajdują się maszty flagowe, okucia jachtowe, kaskady i drabinki basenowe, daszki i litery reklamowe. Specjalizacja w zakresie stali, daje pewność doskonałej znajomości tematyki i pełnego profesjonalizmu w projektowaniu i wykonaniu wyrobów stalowych.

Priorytetem firmy Dąbrowski jest pełne zadowolenie klienta. Kompleksowa obsługa obejmuje dojazd do klienta, wykonanie projektu, produkcję i montaż, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Oferta grzejników łazienkowych Dąbrowski ze stali nierdzewnej obejmuje aktualnie, dostępne w kilku wersjach, modele Capri i Roma. Dopracowane w każdym szczególe grzejniki, produkowane są zgodnie z normą PN EN 442-1 oraz posiadają 12-letnią gwarancję producenta. Niepodważalną zaletą jest polska produkcja.

Dąbrowski