606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Dąbrowski, grzejniki ze stali nierdzewnej, grzejniki łazienkowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dąbrowski specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyrobów stalowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – grzejników łazienkowych, ale również balustrad i okuć jachtowych. Wykorzystanie najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii pozwala na oferowanie produktów na najwyższym poziomie.

 • Roma firmy Dąbrowski

  Grzejnik ze stali nierdzewnej do łazienek – Roma firmy Dąbrowski

  Roma polskiej firmy Dąbrowski, to wysokiej jakości grzejnik łazienkowy wyprodukowany ze stali nierdzewnej. Klasyczna konstrukcja drabinki, została urozmaicona poprzez zastosowanie kwadratowych kolektorów pionowych o wymiarach 40 x 40 mm, wyposażone w maskownice odpowietrzników. Profile poziome posiadają przekrój okrągły o średnicy 20 mm.

 • Grzejniki Dąbrowski

  Dąbrowski

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dąbrowski specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyrobów stalowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornejgrzejników łazienkowych, ale również balustrad i okuć jachtowych. Wykorzystanie najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii pozwala na oferowanie produktów na najwyższym poziomie.

 • Capri – łazienkowy grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Capri – łazienkowy grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Capri to doskonałej jakości grzejnik łazienkowy wykonany w całości ze stali nierdzewnej. Producentem grzejnika jest polska firma Dąbrowski, specjalizująca się w wyrobach ze stali. Capri to dekoracyjna drabinka łazienkowa. Konstrukcję grzejnika tworzą poziome profile grzewcze o przekroju okrągłym (20 mm) połączone grubszymi, pionowymi kolektorami również o przekroju okrągłym (42 mm). Na końcach kolektorów znajdują się estetyczne maskownice odpowietrzników.