606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Radeco - grzejniki ozdobne i łazienkowe - polskie grzejniki

Radeco w swojej ofercie ma zarówno grzejniki dla najbardziej wymagających klientów poszukujących niespotykanych rozwiązań w zakresie wzornictwa i technologi, jak i wysokiej jakości klasyczne grzejniki łazienkowe.

Tym co wyróżnia produkty Radeco jest duża elastyczność w zakresie dostosowania grzejników do indywidualnych wymagań klientów.

 • Grzejnik ozdobny Wiki - Radeco

  Wiki - wiklinowy grzejnik dekoracyjny

  Wiki – grzejnik dekoracyjny jedyny w swoim rodzaju. Wiki swoja nazwę zawdzięcza materiałowi, z którego została wykonana powłoka grzejnika – naturalnej wiklinie. Plecione gałązki ukrywają elementy grzejne. Nowatorskie rozwiązanie wprowadzające do pomieszczenia naturalne ciepło – dosłownie i w przenośni. W cenie grzejnika otrzymujemy subtelny szelest wiklinowych gałązek.

 • TORGET - grzejnik Radeco

  Torget - nowy grzejnik dekoracyjny w ofercie Radeco

  Nowość w kolekcji grzejników Radeco Design Program.

  Grzejnik Torget wykonany jest z pionowych profili o prostokątnym przekroju osadzonych na poprzecznych poziomych kolektorach. Grzejnik dostępny jest w 6 rozmiarach pozwalających na właściwe dobranie grzejnika do pomieszczenia pod względem zarówno wymiarów jak i mocy grzewczej.

 • Rod - grzejnik Radeco

  Rod – dekoracyjny grzejnik łazienkowy firmy Radeco

  Rod jest jednym z nowych modeli grzejników dekoracyjnych polskiej firmy Radeco, należących do serii DESIGN PROGRAM – stworzonej aby zaoferować oryginalne i praktyczne rozwiązania do łazienek. Rod to grzejnik drabinkowy, jednak w odróżnieniu od tradycyjnych grzejników tego typu, został wykonany z płaskich, prostokątnych profili co zaowocowało ciekawą, geometryczną formą. Oszczędne wzornictwo, dostępne w ponad 40 kolorach do wyboru, znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach o różnorodnym charakterze. Bliźniaczym modelem, o mniejszej głębokości, jest grzejnik Escalera.

 • Thor Radeco

  Radeco Thor

  Firma Radeco stworzył grzejnik drabinkowy Thor z myślą o tych, co potrzebują nierzucającej się w oczy suszarki. Swoją prostą, aczkolwiek stylową budową dopasuje się do każdej łazienki.

 • Grzejnik dekoracyjny Dragon - Radeco

  Nutka szaleństwa w łazience | Grzejnik Dragon firmy Radeco

  Dragon, grzejnik nazwany na cześć mitycznych zwierząt, idealnie oddaje sposób myślenia projektantów Radeco – dekoracyjne, łazienkowe modele, dzięki którym każdy będzie mógł poczuć ciepło. Kaloryfer zbudowany jest w specyficzny sposób, który pozwala na komfortowe odwieszanie mokrych ręczników.

 • Grzejnik Loft - Radeco

  Nowoczesny grzejnik drabinkowy Loft firmy Radeco

  Grzejnik Loft jest propozycją drabinkowego grzejnika łazienkowego polskiej firmy Radeco. Minimalistyczna konstrukcja grzejnika Loft o prostej, stonowanej formie złożona jest z prostokątnych profili. Szerokie odstępy pomiędzy poziomymi profilami umożliwiają wygodne suszenie ręczników. Loft dostępny jest w szerokiej palecie barw. Grzejnik Loft został zaprojektowany w serii DESIGN PROGRAM – mającej na celu stworzenie funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań do łazienek.

 • Grzejnik Item

  Item – dekoracyjny grzejnik płytowy firmy Radeco

  Item to stalowy grzejnik "płytowy" polskiej firmy Radeco. Gładka płyta dostępna jest w ponad 40 kolorach z palety RAL do wyboru. Ponadto klient indywidualnie wybiera rodzaj i rozmieszczenie akcesoriów spośród wielu wieszaków, uchwytów i półek w kolorach RAL lub chromowanych. Stwórz swój w pełni spersonalizowany grzejnik.

 • Grzejnik Hole - Radeco

  Hole - dekoracyjny grzejnik firmy Radeco

  Hole – to dekoracyjny grzejnik "płytowy" polskiej firmy Radeco. Powierzchnia pionowej płyty została urozmaicona otworami o różnych wymiarach. Grzejnik sprawdzi się w łazience, ale również w innych pomieszczeniach – z uwagi na swoją formę, także w pokojach dziecięcych.

 • Escalera - Grzejnik Dekoracyjny Radeco

  Escalera – dekoracyjny grzejnik firmy Radeco

  Escalera to jeden z nowych modeli grzejników dekoracyjnych polskiej firmy Radeco. Escalera należy do serii DESIGN PROGRAM, której hasłem przewodnim jest doskonałe wzornictwo i funkcjonalność. Escalera to grzejnik w formie drabinki, wykonany ze stalowych, prostokątnych profili o grubość zaledwie 10 mm. Doskonały do łazienki i nie tylko.

 • Tensor - grzejnik Radeco

  Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Tensor firmy Radeco

  Grzejnik Tensor łamie stereotyp nudnego grzejnika łazienkowego. Praktyczna forma drabinki w nowej odsłonie – prostokątne, płaskie kolektory o nieciągłej linii zostaną zauważone w każdej łazience i nadadzą jej niebanalnego charakteru.  Nowy wzór kolektorów zachował funkcjonalność i umożliwia suszenie ręczników.

 • Grzejnik Calle - Radeco

  Dekoracyjny grzejnik Calle

  Model Calle należy do serii grzejników firmy Radeco, stanowiących nowość na polskim rynku grzejników dekoracyjnych. Seria DESIGN PROGRAM to oryginalne rozwiązania do łazienki, stanowiące połączenie funkcjonalności i doskonałego wzornictwa. Niezwykle smukła i lekka wizualnie konstrukcja grzejnika Calle, złożona z płaskich profili grzewczych będzie ozdobą każdego pomieszczenia.

 • Algo - grzejnik dekoracyjny Radeco

  Dekoracyjny grzejnik Algo - nowość firmy Radeco

  Model Algo to nowość wśród grzejników dekoracyjnych polskiej firmy Radeco. Algo wyróżnia się formą niespotykaną dotychczas wśród grzejników. Gładka płaszczyzna ekranu przełamana wstawką ze szkła artystycznego lub lustra. Idealny do nowoczesnych aranżacji. Algo należy do nowej serii grzejników DESIGN PROGRAM stanowiących połączenie funkcjonalności i doskonałego wzornictwa.

 • Grzejnik Comb - Radeco

  Comb - nowoczesny grzejnik łazienkowy firmy Radeco

  Comb – należy do serii DESING PROGRAM – nowoczesnych grzejników łazienkowych o doskonałym wzornictwie i wysokiej funkcjonalności. Seria ta została stworzona przez zespół polskiej firmy Radeco. Comb to zupełnie inny grzejnik łazienkowy. Nadal drabinka, ale płaska i asymetryczna. Stanie się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym każdej łazienki. Dopasuj go do swojego wnętrza wybierając spośród ponad 40 kolorów z palety RAL.  

 • Bolko - grzejnik z kafli - Radeco

  Bolko – dekoracyjny grzejnik kaflowy firmy Radeco

  Bolko – polskiej formy Radeco – to zupełna nowość w kategorii grzejników dekoracyjnych. Ramę grzejnika tworzy konstrukcja z prostokątnych, płaskich profili grzewczych. Natomiast wnętrze ramy zostało wypełnione ręcznie malowanymi kafelkami o pięknych, rustykalnych wzorach.

 • Grzejnik Atom Radeco

  Atom - nowy grzejnik w ofercie Radeco

  Atom łamie stereotypy na temat wyglądu grzejnika. Konstrukcję Atomu tworzą równomiernie rozmieszczone, sferyczne struktury połączone stalowymi rurkami. To po prostu siatka atomów. Model Atom należy do serii grzejników firmy Radeco, stanowiących nowość na polskim rynku grzejników dekoracyjnych. Seria DESIGN PROGRAM to oryginalne rozwiązania do łazienki i innych pomieszczeń  stanowiące połączenie funkcjonalności i doskonałego wzornictwa.