606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

LUXRAD – polski producent grzejników łazienkowych i pokojowych.

Firma Luxrad to zarówno tradycyjne grzejniki pokojowe i łazienkowe wykonane ze stali, jak i eleganckie grzejniki wykonane ze stali nierdzewnej. W ofercie Luxrad-u znajdziecie Państwo również wysokiej klasy grzejniki chromowane, na szczególna uwagę zasługują tu modele takie jak: Niagara chrom, L-4 czy  Neptun chrom.

 

 • Toba - grzejnik Luxrad

  Toba - wszechstronny grzejnik dekoracyjny firmy LUXRAD

  Toba jest modelem polskiego producenta wysokiej klasy grzejników pokojowych i łazienkowych – firmy LUXRAD. Toba to nowoczesny grzejnik rurkowy, znajdujący zastosowanie w pomieszczeniach o zróżnicowanym charakterze. Grzejnik Toba posiada smukłą, wyważoną formę.

 • Grzejnik Calido - Luxrad

  Calido – nowoczesny grzejnik drabinkowy do łazienek, firmy LUXRAD

  Calido to grzejnik łazienkowy polskiego producenta wysokiej klasy grzejników – firmy LUXRAD. W konstrukcji Calido wykorzystano pomysł z modelu pokojowego Aurora. Do budowy grzejnika użyto profile grzewcze o przekroju trójkątny.

 • Aurora - grzejnik Luxrad

  Aurora – grzejnik rurowy o nowatorskiej formie firmy LUXRAD

  Aurora to model polskiego producenta wysokiej klasy grzejników pokojowych i łazienkowych – firmy LUXRAD. Aurora to grzejnik rurowy o nowatorskiej formie. Pionowe profile grzewcze mają przekrój trójkąta i „spięte” są poziomymi, okrągłymi kolektorami. Tego typu konstrukcja pasuje do wnętrz o różnym stylu i wystroju – zarówno klasycznym jak i nowoczesnym.

 • Grzejnik dekoracyjny Atlas - Luxrad

  Atlas - ozdobny model pokojowy firmy Luxrad

  Dekoracyjny, pokojowy grzejnik Atlas jest produktem popularnej polskiej marki Luxrad. Kaloryfer występuje w orientacji pionowej oraz poziomej. Model można zamówić w dowolnym kolorze z palety producenta.

 • Drabinka łazienkowa Ares - Luxrad

  Ares - nowoczesna drabinka łazienkowa firmy Luxrad

  Drabinka łazienkowa Ares to niezwykły model, który został stworzony przez polskie przedsiębiorstwo Luxrad. Marka już do wielu lat tworzy ciekawe, a jednocześnie dobrze wykonane kaloryfery ozdobne oraz właśnie do sanitariatów.