606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

IRSAP – włoskie piękno i jakość zawarte w grzejniku.

 • Grzejnik XILO

  Xilo – drabinka łazienkowa z płaskimi elementami grzewczymi

  Xilo firmy Irsap, jest grzejnikiem drabinkowym – suszarką do ręczników. Wyróżnia się zastosowaniem płaskich profili grzewczych (50 x 10 mm), dzięki którym charakteryzuje się nowoczesną, minimalistyczną formą. Pionowe kolektory, które ukryto za profilami, wykonano z rur o przekroju półowalnym (30 mm). Pomiędzy grupami kolektorów pozostawiono przerwy ułatwiające ogrzewanie/suszenie ręczników.

 • Piano2 POZIOMY

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Piano2 Poziomy

  Piano Poziomy 2 to wariant grzejnika dekoracyjnego Piano Poziomy, wyróżniający się drugą warstwą profili grzewczych. Zwiększając wydajność cieplną grzejnika (także w instalacjach niskotemperaturowych o parametrze Δt 30°C), zachowano jednocześnie zgrabna formę i niewielką głębokość. Konstrukcję grzejnika wykonano ze stalowych pionowych kolektorów o średnicy 30 mm oraz poziomych profili grzewczych z rur o przekroju owalnym (50 x 10 mm).

 • grzejnik Filo

  Włoska elegancja w klasycznej formie grzejnika Filo

  Filo firmy Irsap to funkcjonalny grzejnik drabinkowy do łazienek. Klasyczna konstrukcja doskonale sprawdza się jako suszarka i ogrzewacz do ręczników. Filo charakteryzuje się poziomymi profilami grzewczymi w postaci rur stalowych o średnicy 12 mm i pionowymi kolektorami o owalnym przekroju 45 x 30 mm.

 • Grzejnik VELA - IRSAP

  Vela – grzejnik drabinkowy marki IRSAP

  Vela to model z kolekcji grzejników drabinkowych włoskiego lidera w produkcji grzejników firmy Irsap. Wysokiej jakości konstrukcja, dzięki dopracowanym detalom, sprawdzi się zarówno w łazience jak i w kuchni lub przedpokoju. Płaskie profile grzewcze (50 x 20 mm) umieszczono pomiędzy półowalnymi kolektorami (40 x 30 mm), dzięki czemu grzejnik jest niezwykle smukły.

 • Grzejnik Tratto - IRSAP

  Tratto – dekoracyjny grzejnik z półką i oświetleniem

  Tratto to innowacyjny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Grzejnik tworzy płyta grzewcza o gładkiej powierzchni, w której ukryto wszystkie podłączenia. Płytę ukształtowano tak aby utworzyć półkę, która służyć może przechowywaniu np. ręczników w łazience lub rękawiczek w przedpokoju. Dodatkowo, do każdego grzejnika dołączony jest wieszak – poręcz, którą zamontować można na trzech różnych wysokościach. Opcjonalnie Tratto posiadać może oświetlenie wzdłuż bocznych krawędzi co podkreśla wyjątkowy kształt grzejnika oraz stanowi dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu.

 • Grzejnik Tole

  Tole – uniwersalny, chromowany grzejnik drabinkowy

  Tole to uniwersalny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Swoją uniwersalność zawdzięcza prostej formie oraz wykonaniu z chromowanego mosiądzu. Konstrukcję grzejnika tworzą poziome profile o przekroju kwadratowym (22x22 mm) spięte pionowymi kolektorami również o kwadratowym przekroju (25x25 mm). Stworzono tym samym delikatną drabinkę o nieregularnie rozmieszczonych profilach – lekko zagęszczających się w środkowej części grzejnika. Chromowe wykończenie grzejnika sprawia, że dopasuje się on do wnętrz o różnym charakterze - szczególnie do nowoczesnych łazienek, kuchni i biur.

 • Tesi Memory

  Tesi Memory – grzejnik żeberkowy o dekoracyjnie skręconych elementach

  Tesi Memory włoskiej firmy Irsap to innowacyjnie zaprojektowany grzejnik żeberkowy. Naprzeciwległe żeberka grzejnika Tesi Memory skręcono wokół siebie, tworząc konstrukcję o oryginalnej, falistej linii. Dostępny w kilku rozmiarach i ekskluzywnych wykończeniach Galileo, Leonardo i Michelangelo, grzejnik Tesi Memory zintegruje się z każdym nowoczesnym wnętrzem.

 • Grzejnik Tesi Ławka Pozioma

  Tesi Ławka Pozioma – wolnostojący grzejnik z siedziskiem

  Tesi Ławka Pozioma to jeden z nowych grzejników dekoracyjnych marki Irsap. Wolnostojący grzejnik w formie ławki to uniwersalna konstrukcja do wnętrz o zróżnicowanym charakterze. Poziomy układ elementów wyróżnia go wśród grzejników kolumnowych. Szeroki wybór rozmiarów, mocy grzewczych i kolorów pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb.

 • Grzejnik Tesi Ławka Pionowa

  Tesi Ławka Pionowa – funkcjonalna wersja klasycznego grzejnika rurowego

  Tesi Ławka Pionowa to funkcjonalna wersja klasycznego grzejnika rurowego Tesi – bestsellerowego modelu firmy Irsap. Wolnostojącą forma grzejnika Tesi Ławka z możliwością montażu siedziska, sprawdzi się w przedpokojach, pomieszczeniach o dużych powierzchniach przeszklonych, także w miejscach publicznych – szkołach i biurach.

 • Tesi Cruise Irsap

  Tesi Cruise – grzejnik żeberkowy idealny do łazienek

  Tesi Cruise – popłyń w rejs w swojej łazience. Tesi Cruise to elegancki grzejnik żeberkowy, zaprojektowany specjalnie do łazienek, pokoi kąpielowych i salonów SPA. Pozioma konstrukcja doskonale nadaje się do powieszenia wzdłuż wanny. Łukowato wygięte dwa żeberka z przedniej warstwy profili grzewczych, posłużą za wieszak, suszarkę i ogrzewacz na ręczniki. Tesi Cruise można uzupełnić o dedykowane, dodatkowe wieszaki.

 • Tesi chrom

  Tesi Chorm – ekskluzywny grzejnik kolumnowy firmy Irsap

  Tesi Chrom to ekskluzywne wydanie bestsellerowego modelu grzejnika kolumnowego Tesi. Chromowe wykończenie podkreśla doskonale zaprojektowaną konstrukcję grzejnika Tesi. Oszczędna forma grzejnika Tesi Chrom o zaokrąglonych krawędziach i bez żadnych zbędnych dodatków ozdobi i zintegruje się z każdym nowoczesnym wnętrzem.

 • Grzejnik Stile - IRSAP

  Stile – grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Stile to dekoracyjny grzejnik drabinkowy, włoskiego lidera w produkcji grzejników firmy Irsap. Stile wykonano ze stali nierdzewnej inox o wykończeniu satynowym. Ten elegancki materiał o wysokiej jakości, sprawia że Stile idealnie nadaje się do nowoczesnych łazienek, a także kuchni ze sprzętem AGD wykonanym ze stali. Drabinkowa konstrukcja z rur o okrągłym przekroju (25 mm), świetnie funkcjonuje jako suszarka lub ogrzewacz do ręczników. Sprzyja temu również pozostawienie większych odstępów pomiędzy poziomymi profilami.

 • Step E - IRSAP

  Step E – elegancki grzejnik elektryczny od firmy Irsap

  Model Step E to harmonijne połączenie praktycznej konstrukcji elektrycznego grzejnika drabinkowego z ekskluzywnym wzornictwem linii grzejników Step. Zaprojektowane dla firmy Irsap przez Antonio Citterio, grzejniki Step są syntezą perfekcyjnego wykonania i piękna podkreślonego przez niepowtarzalne wykończenia: chrom (Chrome), chrom matowy Chrome Matt), chrom czarny (Chrome Black), biały perłowy (Pearl White).

 • Grzejnik Relax Soft - IRSAP

  Soft – dekoracyjny grzejnik o delikatnej, zaokrąglonej bryle

  Soft należy do rodziny nowoczesnych grzejników dekoracyjnych firmy Irsap. O doskonałości formy grzejnika Soft, decydują zaokrąglone brzegi. Razem z gładką płytą przednią, tworzą delikatną, wyważoną bryłę. Żaden element nie psuje jednolitej linii grzejnika, z uwagi na zastosowanie nowatorskiego systemu podłączenia hydraulicznego ukrytego do w płycie grzejnika. Bryła idealna. Do wszystkich pomieszczeń i wyważonym designie. Szczególnie polecamy wersję ze stali INOX.

 • Grzejnik Sitar Poziom - IRSAP

  Sitar Poziom – nowoczesny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap

  Sitar Poziom – nowoczesny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Minimalistyczna, funkcjonalna konstrukcja o szerokich możliwościach konfiguracji w zakresie wymiarów, mocy i koloru. Poziome profile grzewcze o okrągłym przekroju, spięto pionowymi kolektorami, ukrytymi za profilami. Model Sitar Poziom 2 posiada 2 warstwy profili, co sprawia, że przy nieznacznie większej głębokości, oferuje wyższą moc cieplną.

 • Grzejnik Sitar - IRSAP

  Sitar Pion – modułowy grzejnik dekoracyjny firmy Irsap

  Sitar Pion to grzejnik dekoracyjny o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Minimalistyczna, prosta konstrukcja grzejnika Sitar, dostępna w szerokiej palecie kolorów, wkomponuje się w każdą przestrzeń. Pionowe profile o okrągłym przekroju, połączono poziomymi kolektorami o przekroju również okrągłym. Całość stanowi przejrzystą, delikatnie zaokrągloną formę.

 • Grzejnik Sintesi - IRSAP

  Sintesi - dekoracyjny grzejnik do instalacji niskotemperaturowych

  Sintesi to ozdobny grzejnik pokojowy włoskiej firmy Irsap. Sintesi charakteryzuje się konstrukcją rurową o wysokiej wydajność co sprawia, że grzejnik ten jest szczególnie polecany do instalacji niskotemperaturowych. Subtelna forma o pionowych profilach grzewczych, sprawdzi się we wnętrzach o różnym stylu. Szeroki wybór wymiarów i kolorów pozwala dobrać grzejnik idealny do potrzeb.

 • Grzejnik Sequenze - IRSAP

  Sequenze – dekoracyjny grzejnik o funkcjonalnej bryle

  Sequenze – model z rodziny intrygujących i nowoczesnych grzejników dekoracyjnych Irsap. Prosta, geometryczna forma grzejnika jest jednocześnie wysoko funkcjonalna. Prostopadłościenną bryłę grzejnika urozmaicają równoległe wcięcia, które służyć mogą suszeniu i ogrzewaniu grzejników kąpielowych.

 • Grzejnik Irsap - SAX

  Sax – grzejnik rurowy o prostokątnych profilach

  Sax to doskonałej jakości grzejnik dekoracyjny. Wyróżnia się formą zastosowanych profili grzewczych – prostokątnych rur o ściętych końcach. Delikatnie geometryczny wygląd grzejnika Sax sprawia, że sprawdzi się on we wnętrzach o nowoczesnym charakterze.

 • Grzejnik Rigo - IRSAP

  Rigo – poziomy grzejnik drabinkowy firmy Irsap

  Rigo to poziomy grzejnik drabinkowy, włoskiej formy Irsap. Doda stylu Twojej łazience, nie ujmując funkcjonalność, ponieważ  Rigo wykorzystać można jako wieszak i ogrzewacz do ręczników. Linearna forma grzejnika Rigo wprowadzi w łazience harmonię potrzebną do relaksu, natomiast wysoka wydajność zadba o prawidłową temperaturę.