606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Buderus – producent grzejników stalowych z 10-letnią gwarancją

Marka Buderus szczyci się wielopokoleniową tradycją w branży grzewczej. Obecnie Buderus należy do grupy Bosch Thermotechnik GmbH będącej największym europejskim  producentem systemów grzewczych. Oprócz szerokiej gamy nowoczesnych grzejników, Buderus oferuje kotły gazowe, olejowe i na paliwo stałe a także pompy ciepła oraz rozwiązania grzewcze wykorzystujące energię słoneczną.

 • Buderus - Logatrend C-Plan

  Uniwersalny grzejnik płytowy firmy Buderus - Logatrend C-Plan

  Logatrend C-Plan to stalowy grzejnik płytowy wyprodukowany przez firmę Buderus. Charakterystyczną cechą grzejnika jest idealnie płaska płyta przednia oraz podłączenie z boku (z prawej lub lewej strony). Zwarta bryła grzejnika o płaskiej płycie czołowej sprawia, że Logatrend C-Plan doskonale wtopi się w tło pomieszczeń o różnych aranżacjach, szczególnie w biurach i salach konferencyjnych, ale również w mieszkaniach.

 • Grzejnik Logatrend VCM-Plan

  Nowość marki Buderus wśród grzejników płytowych - Logatrend VCM-Plan

  Logatrend VCM-Plan należy do nowej generacji stalowych grzejników płytowych marki Buderus. Wykonanie z blachy walcowanej na zimno oraz mała pojemność wodna sprawia, że grzejnik ten jest wydajny i oszczędny. Wbudowany zawór termostatyczny wspomaga oszczędzanie energii i podwyższa komfort użytkowania.

 • grzejnik Logatrend VCM-Profil Buderus

  Logatrend VCM-Profil – wysokowydajny grzejnik płytowy marki Buderus

  Logatrend VCM-Profil marki Buderus, to stalowy grzejnik płytowy o wysokiej wydajności. Tradycyjna forma grzejnika, o profilowanej płycie przedniej, znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Wszechstronność grzejnika Logatrend VCM-Profil zwiększa szeroki wybór dostępnych rozmiarów oraz 6 typów o różnej liczbie płyt i elementów konwekcyjnych (typ 10, 11, 20, 22, 30, 33).

 • Logatrend C-Profil

  Logatrend C-Profil – nowość wśród grzejników płytowych

  Logatrend C-Profil to jeden z 6 nowych (premiera – wrzesień 2013 r.) modeli grzejników stalowych marki Buderus. Grzejniki te wykonano z walcowanej na zimno grubej blachy. Zastosowanie tego materiału umożliwiło zwiększenie mocy grzejnika.

 • Grzejnik Logatrend VC-Pla

  Grzejnik stalowy o płaskiej płycie czołowej - Logatrend VC-Plan

  Logatrend VC-Plan należy do linii nowych grzejników stalowych marki Buderus. Zaprezentowane we wrześniu 2013 roku grzejniki, cechują się wykonaniem z walcowanej na zimno grubej blachy, co sprawia, że mają one większą moc. Ponadto posiadają małą pojemność wodną, a tym samym małą bezwładność cieplną pozwalającą na szybką zmianę temperatury i oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Grzejniki Buderus posiadają 10 lat gwarancji producenta.