606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Sunerzha - producent dekoracyjnych grzejników ze stali nierdzewnej.

Sunerzha jest jednym z wiodących producentów grzejników wykonywanych ze stali nierdzewnej. W ofercie firmy znajdziecie Państwo zarówno klasyczne łaienkowe drabinki jak i dekoracyjne, ozdobne grzejniki łazienkowe dostępne w różnych wykończeniach: stal nierdzewna polerowana, kameleon, złoto czy czarna perła.

 • Bohemia L firmy Sunerzha

  Poziomy grzejnik drabinkowy – Bohemia L firmy Sunerzha

  Bohemia L to pozioma wersja bestsellerowego grzejnika drabinkowego Bohemia firmy Sunerzha. Pozioma konstrukcja może z powodzeniem zastąpić grzejnik płytowy lub być wybawieniem w łazienkach na poddaszu, w których powierzchnia ścian pionowych jest niewielka.

 • Grzejnik Elegy - Sunerzha

  Oryginalny grzejnik łazienkowy – Elegy firmy Sunerzha

  Elegy jest dekoracyjnym grzejnikiem łazienkowym firmy Sunerzha. Elegy charakteryzuje się niezwykle oryginalną konstrukcja. Część profili grzewczych została esowato wygięta i delikatnie wychylona, dzięki czemu uzyskano dużo wygodnego miejsca do suszenia ręczników. Jednocześnie powstała ciekawa forma, która uatrakcyjni każdą łazienkę. Zarówno profile grzewcze jak i kolektory wykonano z rur o przekroju okrągłym.

 • Grzejnik Modus

  Modus – nowoczesny grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej

  Modus to nowoczesny grzejnik drabinkowyze stali nierdzewnej, wyprodukowany przez firmę Sunerzha. Konstrukcję grzejnika wykonano z rur o przekroju kwadratowym – zarówno w przypadku poziomych profili jak i pionowych kolektorów. Pomiędzy grupami profili grzewczych pozostawiono większe przestrzenie, ułatwiające suszenie ręczników.

 • grzejnik Bohemia P4

  Grzejnik z 4 podgrzewanymi półkami – Bohemia P4 firmy Sunerzha

  Bohemia P4, firmy Sunerzha, to niezwykle funkcjonalny grzejnik drabinkowy z czterema podgrzewanymi półkami. Bohemia P4 znajdzie zastosowanie w rodzinnej łazience, ale również w przedpokoju lub nowoczesnej kuchni. Konstrukcję grzejnika wykonano ze stalowych rur o przekroju okrągłym.

 • grzejnik Bohemia Arc

  Grzejnik łazienkowy o wygiętych profilach – Bohemia Arc firmy Sunerzha

  Bohemia Arc firmy Suenrzha to elegancki grzejnik łazienkowy. Do produkcji grzejnika użyto wysokiej klasy stali nierdzewnej (AISI 304). Jest to materiał trwały, o parametrach technicznych umożliwiających stosowanie niezależnie od jakości wody w systemach centralnego ogrzewania. Ponadto stal nierdzewna jest odporna na czynniki zewnętrzne i łatwa w utrzymaniu czystości

 • grzejnik Bohemia P1

  Grzejnik drabinkowy z podgrzewana półką – Bohemia P1 firmy Sunerzha

  Bohemia P1 to, wyprodukowany przez firmę Sunerzha, grzejnik łazienkowy w formie drabinki. Wyróżnia go pomysłowa, ogrzewana półka u góry grzejnika, pozwalająca na wygodne przechowywanie ręczników bądź suszenie bielizny. Półka wytrzymuje obciążenie do 5 kg. Jeśli poszukują Państwo grzejnika bez półki, polecamy inne modele z rodziny Bohemia.

 • Grzejnik Galant - SUNERZHA

  Gallant – minimalistyczny grzejnik drabinkowy firmy Suenrzha

  Gallant to łazienkowy grzejnik drabinkowy firmy Sunerzha. Konstrukcję grzejnika tworzą pionowe kolektory i poziome profile o okrągłym przekroju. Profile grzewcze delikatnie wygięto i rozmieszczono w dużych odstępach tak aby umożliwić wygodne suszenie i ogrzewanie ręczników. Przejrzysta, elegancka konstrukcja grzejnika Gallant nadaje się do pomieszczeń o różnym stylu.

 • Furore Verso

  Furore Verso – czarujący grzejnik łazienkowy firmy Suenrzha

  Furore Verso ogrzeje i upiększy każdą łazienkę. Wyprodukowany przez firmę Sunerzha dekoracyjny grzejnik ze stali nierdzewnej to jeden ciekawszych projektów na rynku. Poziome profile grzewcze wygięto i nałożono na siebie uzyskujące efekt wydłużonej spirali. Delikatne łuki regularnie rozmieszczonych profili, podkreślone przez połysk polerowanej stali dają wrażenie lekkości.

 • Furore STEP

  Furore Step – wyrafinowany grzejnik łazienkowy firmy Sunerzha

  Furore Step to dekoracyjny grzejnik łazienkowy o nowatorskim kształcie, zaprojektowany przez firmę Sunerzha. Poziome profile grzewcze wygięto w kształt dipola i rozmieszczono w sekcjach z lewej i prawej strony pionowych kolektorów. Elegancki i trwały materiał jakim jest polerowana stal nierdzewna, w połączeniu z nieszablonowa i funkcjonalną formą sprawia, że Furore Step to doskonały wybór do łazienek, ale też do gabinetów SPA.

 • Furore BIS

  Furore BIS – dynamiczny grzejnik łazienkowy firmy Sunerzha

  Furore BIS to nowoczesna konstrukcja o dynamicznym wyrazie. Zaprojektowany przez firmę Sunerzha grzejnik Furore BIS ożywi każda łazienkę. Konstrukcję ze stali nierdzewnej tworzą umieszczone z tyłu pionowe kolektory, na których asymetrycznie i nieregularnie rozmieszczono owalnie wygięte profile grzewcze. Grzejnik Furore BIS szczególnie polecamy w niespotykanym wykończeniu kameleon (wielobarwny).

 • grzejnik Furore

  Furore – nieszablonowy grzejnik łazienkowy firmy Suenrzha

  Furore jest dekoracyjnym grzejnikiem łazienkowym firmy Sunerzha. Nieszablonowa konstrukcja ze stali nierdzewnej, sprawi że oprócz spełnienia podstawowej funkcji grzewczej, grzejnik stanie się również elementem wystroju wnętrza.

 • Grzejnik Sunerzha Elegy Verso

  Elegy Verso – dekoracyjny grzejnik łazienkowy firmy Sunerzha

  Elegy Verso to niezwykle dekoracyjny grzejnik łazienkowy firmy Suenrzha. Klasyczną konstrukcję drabinki, urozmaicono poprzez zastosowanie esowato wygiętych profili grzewczych, częściowo na siebie zachodzących i delikatnie wychylonych. Uzyskano tym samym atrakcyjną formę o pełnej funkcjonalności suszarki łazienkowej. Profile grzewcze jak i pionowe kolektory wykonano z rur stalowych o przekroju okrągłym.

 • grzejnik Bohemia firmy Sunerzha

  Bohemia – najwyższej jakości grzejnik łazienkowy

  Bohemia to bestsellerowy grzejnik drabinkowego firmy Sunerzha. Klasyczna konstrukcja drabinki, o poziomych profilach grzewczych i pionowych kolektorach o przekroju okrągłym, znajdzie zastosowanie w łazankach i pomieszczeniach o różnym wystroju. Większe przestrzenie pomiędzy grupami kolektorów, pozwalają wygodnie suszyć ręczniki. Elegancki i trwały materiał – stal nierdzewna – daje gwarancje wieloletniej niezawodności grzejników Bohemia. Do grzejnika Bohemia dostępne są opcjonalne akcesoria – wieszaki i poręcze, podwyższające funkcjonalności grzejnika.