606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Heat Point - producent grzejników nierdzewnych

Heat Point specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy grzejników ze stali nierdzewnej. W ofercie firmy znajdują się zarówno klasyczne nierdzewne drabinki jak i nowoczesne, dekoracyjne grzejniki nierdzewne.

 • Wrocław - HeatPoint

  Wrocław - klasyczna drabinka łazienkowa ze stali nierdzewnej

  Wrocław to doskonałej jakości grzejnik drabinkowy do łazienek. Grzejnik pochodzi z kolekcji łazienkowej firmy HeatPointspecjalizującej się w produkcji grzejników ze stali nierdzewnej. Model Wrocław odznacza się wzornictwem o łagodnej linii uzyskanej dzięki zastosowaniu profili i kolektorów o przekroju okrągłym. Dodatkowo delikatnie wygięto profile grzewcze, nadając grzejnikowi bardziej opływowy kształt i powiększając przestrzeń do suszenia ręczników.

 • Warszawa - grzejnik łazienkowy HeatPoint

  Stara dobra klasyka | Grzejnik Warszawa firmy HeatPoint

  Warszawa jest to prosty, klasyczny model drabinki łazienkowej, która jednocześnie służy za suszarkę do mokrych ręczników. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, grzejnik przystosowany jest do pracy w np. w łazienkach, gdzie panuje większa wilgotność, niż w przypadku innych pomieszczeń.

 • Grzejnik Opole

  Stalowy grzejnik dekoracyjny – Opole marki HeatPoint

  Opole to grzejnik dekoracyjny ze stali nierdzewnej, stworzony przez specjalizującą się w produkcji grzejników stalowych firmę Heat Point. Wśród innych modeli tej firmy grzejnik Opole wyróżnia się pionowym układem profili grzewczych. Elegancka i minimalistyczna forma grzejnika znajdzie zastosowanie zarówno w łazienkach jak i innych pomieszczeniach – kuchniach, salonach i przedpokojach, a nawet nowoczesnych biurach.

 • Grzejnik Rzeszów - HeatPoint

  Rzeszów – nowoczesny grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Rzeszów marki Heat Point jest funkcjonalną drabinką łazienkową wykonaną w całości ze stali nierdzewnej. Zastosowany materiał zapewnia wyjątkowa trwałość i elegancki wygląd grzejnika na wiele lat. Ponadto, możliwość wyboru spośród wielu wykończeń umożliwia dopasowanie do wystroju łazienki i gustu. Oprócz standardowych Stali Polerowanej i Stali Szczotkowanej polecamy wykończenia Orange (z drobną strukturą) oraz ekskluzywne kolory Cooper\Miedź, Black Pearls\Czarne Perły, Gold\Złoto.

 • Łódź od firmy HeatPoint

  Prostota w łazience | Grzejnik Łódź firmy HeatPoint

  Łódź jest kolejnym przykładem na to, że drabinka nie musi posiadać futurystycznej warstwy wizualnej, aby jednocześnie być po prostu dobrym grzejnikiem. Klasyczne rozwiązania są bardzo często tym, czego potrzebuje użytkownik.

 • Grzejnik Gdańsk - HeatPoint

  Profile w formie wieszaków | Grzejnik Gdańsk firmy HeatPoint

  Gdańsk to grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej, który pełni rolą wieszaka do mokrych ręczników. Na okrągłych kolektorach znajdują się pozaginane profile grzewcze, pełniące w zasadzie role poręczy.

 • Sopot - grzejnik łazienkowy firmy HeatPoint

  Pozioma drabinka łazienkowa | Grzejnik Sopot firmy HeatPoint

  Sopot to drabinka łazienkowa stworzona z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Marką odpowiedzialną za produkcję jest HeatPoint, który od lat tworzy kaloryfery właśnie z tego materiału.

 • Grzejnik Szczecin HeatPoint

  Nieszablonowe rozwiązanie - grzejnik Szczecin firmy HeatPoint

  Grzejnik Szczecin to kolejna propozycja od polskiej firmy HeatPoint, która specjalizuje się w tworzeniu łazienkowych grzejników ze stali nierdzewnej. Szczecin zbudowany jest asymetrycznie - posiada dwa, będące blisko siebie pionowe kolektory, a profil grzewczy jest zrobiony z jedne rury powyginanej tak, aby przypominała sinusoidę. 

 • Grzejnik Radom firmy HeatPoint

  Minimalistyczna klasyka | Grzejnik Radom firmy HeatPoint

  Minimalizm cechuje uniwersalność - dzięki takiej formy artystycznej przedstawianego przedmiotu, może on trafić do większej ilości pomieszczeń, a w dodatku będzie pasował do dużej ilości aranżacji. Dokładnie w takim stylu wykonany jest kaloryfer Radom, wyprodukowany przez HeatPoint.

 • Grzejnik Kraków HeatPoint

  Komfort użytkowania - grzejnik Kraków firmy HeatPoint

  Grzejnik Kraków firmy HeatPoint to unikatowy grzejnik, a podczas jego tworzenia projektanci postawili na komfort użytkownika. Główna część kaloryfera wygląda klasycznie – dwa piony połączone ze sobą poziomymi profilami grzewczymi po kilka w rzędzie oddzielone sporą przerwą. Kraków posiada jednak specjalne półki, również z profili grzewczych, które znacząco wpływają na komfort użytkowania i to właśnie ten element wyróżnia ten wyrób na tle innych.

 • Grzejnik Legnica firmy HeatPoint

  Klasyka w łazience - grzejnik Legnica firmy HeatPoint

  Grzejnik Legnica to klasyczna drabinka łazienkowa, stworzona przez polskiego producenta i dystrybutora firmę HeatPoint, która to ma w swoim katalogu głównie grzejniki ze stali nierdzewnej. Właśnie z tego tworzywa jest grzejnik Legnica, dzięki czemu użytkownik będzie mógł cieszyć się z posiadania go przez wiele długich lat. 

 • Olsztyn firmy Heat Point

  Funkcjonalny grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej – Olsztyn

  Olsztyn to innowacyjnie zaprojektowany grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej. Funkcjonalna forma grzejnika dedykowana jest specjalnie łazienek. W modelu wykorzystano dwa rodzaje profili grzewczych – proste oraz wygięte w kształt litery C. Profile wygięte umieszczono w górnej i dolnej części grzejnika (w wariancie największym również pośrodku) umożliwiając wygodne suszenie ręczników i bielizny.

 • grzejnik łazienkowy ze stali - Toruń

  Elegancki grzejnik łazienkowy ze stali - Toruń

  Toruń to grzejnik łazienkowy marki HeatPoint o klasycznej konstrukcji drabinkowej. Podobnie jak pozostałe modele z tej linii, charakteryzuje się szerokimi, prostokątnymi kolektorami. Jednak w modelu Toruń zastosowano dwa rodzaje poziomych profili grzewczych – proste oraz wygięte w kształt litery C.

 • Grzejnik Poznań firmy HeatPoint

  Elegancka Drabinka - grzejnik Poznań firmy HeatPoint

  Grzejnik Poznań to klasyczna drabinka łazienkowa. Za wyrób odpowiedzialna jest marka HeatPoint, polski producent grzejników ze stali nierdzewnej i z takiego materiału jest właśnie Poznań. Kaloryfer posiada prostą budową – dwa kolektory, w formie okrągłych rurek ustawione w pionie i po cztery profile grzewcze w każdym rzędzie.

   

 • Lublin - grzejnik ze stali nierdzewnej

  Drabinka z wieszakiem | Grzejnik Lublin firmy HeatPoint

  Grzejnik Lublin to z pozoru prosta drabinka łazienkowa, która jednak ma jedną bardzo charakterystyczną cechę, jaką jest wieszak z profilu grzewczego. Model został stworzony ze stali nierdzewnej, a materiał ten odporny jest na rdzę oraz korozję, przez co idealnie nadaje się do pracy w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności.

 • Grzejnik Kielce

  Drabinka łazienkowa o nowoczesnej formie - Kielce firmy HeatPoint

  Grzejnik Kielce to produkt z serii grzejników ze stali nierdzewnej od firmy HeatPoint. Kielce charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem – w modelu wykorzystano rury o przekroju prostokątnym zarówno przypadku profili grzewczych jak i kolektorów. Profile rozmieszczono równomiernie na całej długości kolektorów, pozostawiając większe przestrzenie do suszenia i ogrzewania ręczników. Ponadto profile wspawano w kolektory, dzięki czemu uzyskano bryłę o niewielkiej głębokości.

 • Premium Standard marki Bydgoszcz

  Bydgoszcz marki HeatPoint – stalowa drabinka łazienkowa

  Bydgoszcz to jeden z modeli pochodzących z kolekcji drabinek łazienkowych marki HeatPoint – debiutującego na rynku polskim, producenta wysokiej klasy grzejników ze stali nierdzewnej. Kolekcja ta charakteryzuje się szerokimi kolektorami o przekroju prostokątnym. Grzejnik Bydgoszcz wyróżnia się profilami grzewczymi wygiętymi w kształt litery C, dzięki czemu uzyskujemy dużo przestrzeni do suszenia i ogrzewania ręczników. 

 • Grzejnik Katowice Heatpoint

  Asymetryczna funkcjonalność - Katowice firmy HeatPoint

  Grzejnik Katowice firmy HeatPoint to asymetryczna, unikatowa propozycja od polskiego producenta. Kaloryfer w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będzie mógł długo służyć swojemu użytkownikowi. Grzejnik, jak już zostało wspomniane, posiada asymetryczną budowę tzn. dwa pionowe kolektory znajdują się z jednej strony blisko siebie, natomiast od nich wychodzą profile grzewcze w pogrupowane w rzędy.