606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Enix - polskim producent luksusowych i klasycznych grzejników łazienkowych oraz pokojowych.

Znany i ceniony producent grzejników do pokoju, salonu czy łazienki. Grzejniki Enix to staranność wykonania, dbałość o wykończenie i detale oraz gwarancja wysokiej jakości grzejnika.

W swojej ofercie Enix posiada zarówno klasyczne grzejniki malowane na biało lub kolory z palety kolorów specjalnych jak i grzejniki chromowane cechujące się elegancją i niepowtarzalnym pięknem.

Pełny, aktualny katalog grzejników Enix: www.enix-grzejniki.pl

 • Pini P - grzejnik Enix

  Pini P - grzejnik łazienkowy o sprawdzonej konstrukcji.

  Grzejnik Pini P to model polskiego producenta – firmy Enix. Jest to grzejnik drabinkowy do łazienek o klasycznym wystroju. Prosta, przejrzysta konstrukcja  o poziomych rurkach jest funkcjonalna i wydajna. Grzejnik Pini P jest jednym z najchętniej kupowanych grzejników tej klasy w Polsce.

 • Grzejnik Palma - dekoracyjny model od firmy Enix

  Palma - dekoracyjny wieszak od firmy Enix

  Palma jest to grzejnik dekoracyjny, stworzony przez polską markę Enix. Jeśli znudziły Ci się klasyczne kaloryfery, to ten model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wyposażony jest na końcach w specjalne lampki LED, które rozświetlają pomieszczenie, a na dodatek wygląda to niezwykle klimatycznie.

 • Grzejnik płytowy Plain - ENIX

  Nowość w ofercie firmy Enix – grzejniki płytowe Plain

  Zupełną nowością polskiej marki Enix są cztery modele grzejników płytowych: Plain, Plain Art, Plain Vertical, Plain Art Vertical. Wszystkie cechują się bardzo prostym, niemal surowym designem i brakiem wszelkich ozdobników oraz udziwnień. Fronty grzejników zbudowane są z jednego arkusza blachy. Modele idealnie więc będą pasować do pomieszczeń, w których liczy się profesjonalizm i elegancja wystroju, oraz tam, gdzie mieszkańcy stawiają na przemysłową, industrialną stylistykę. Warianty Art wyróżniają się jedynie nieznacznymi żłobieniami we frontowej płycie, czyli elementem, który jeszcze ciężko nazwać ozdobnym, ale na którym z pewnością można zawiesić wzrok. Standardowym kolorem grzejników Plain jest biały RAL 9016, na życzenie klienta można go jednak wykonać w którymś z kolorów dodatkowych, na przykład w wersji matowej, która jeszcze bardziej zwiększy wrażenia wizualne.

 • Grzejnik Libra Audio La

  Nowatorskie połączenie grzejnika z kolumną głośnikową - Libra Audio La

  Libra Audio La to najnowsze, pionierskie rozwiązanie polskiej firmy Enix. Grzejnik, który stanie się elementem domowego zestawu audio. Libra Audio La jest połączeniem wysokiej jakości grzejnika Libra z idealnie dopasowaną kolumną głośnikową. Jeden piękny przedmiot spełni więc dwie funkcje ogrzewania i nagłośnienia w pomieszczeniu.

 • Mango Light MGL - grzejnik Enix

  Niezwykły grzejnik z oświetleniem - Mango Light firmy Enix

  Mango Light MGL to najnowszy grzejnik z linii Design, wyprodukowany przez polską firmę Enix. Mango Light to rozbudowany o dekoracyjne oświetlenie, model Mango MG. W Mango Light zastosowano oświetlenie ledowe w formie 3 punktów o mocy 1,2W każdy. Do wyboru jest barwa światła ciepła (3000 K) lub zimna (5400 K).

 • Grzejnik Rama - Enix

  Nietuzinkowy grzejnik łazienkowy - Rama RM firmy Enix

  Znudziły Ci się tradycyjne drabinki łazienkowe? Spójrz na model Rama, polskiej firmy EnixProducenta Luksusowych Grzejników. Grzejnik ten to elegancka, stalowa konstrukcja o szerokim obramowaniu, wewnątrz którego znajdują się delikatne, poziome profile grzewcze. Grzejnik Rama stanie się ciekawym elementem wystroju łazienki i nie tylko. W zależności od koloru i wykończenia, Rama może ogrzewać również kuchnię czy przedpokój.

 • grzejnik Memfis

  Memfis - elegancki grzejnik dekoracyjny firmy Enix

  Grzejnik Memfis pochodzi z kolekcji DESIGN, polskiego producenta - firmy Enix. Pionowa bryła grzejnika Memfis, ma delikatnie wypukłą powierzchnię, utworzoną przez zestawienie prostokątnych profili grzewczych, których szereg z obu stron zakończony jest profilem trójkątnym. Lekkości nadają grzejnikowi zaokrąglone krawędzie poszczególnych elementów konstrukcji.

 • Grzejnik ENIX - Mango MG

  Mango MG – grzejnik dekoracyjny o pionowych profilach w niepowtarzalnym kształcie

  Mango MG redefiniuje pojęcie grzejnika dekoracyjnego. Konstrukcję Mango MG wykonano z pionowych profile grzewcze o niepowtarzalnym, lekko spłaszczony i zaokrąglonym kształcie. Stworzono tym samym lekką wizualnie, intrygującą formę. Funkcjonalności i uroku dodają grzejnikowi Mango MG opcjonalne, chromowane wieszaki punktowe.

 • Grzejnik Enix - Libra Soft LS

  Libra Soft LS – grzejnik dekoracyjny w formie kwadratowej ramy

  Libra Soft LS jest dekoracyjnym grzejnikiem polskiego producenta – firmy Enix. Grzejnik wykonano ze stalowych, szerokich, lekko wypukłych profili grzewczych, wygiętych w kształt, zawierających się w sobie, trzech kwadratów. Uzyskano tym samym formę ramy. Libra Soft LS, oprócz spełnienia podstawowej funkcji grzewczej, stanie się również intrygującym elementem wystroju wnętrza.

 • Focus - elegancki grzejnik łazienkowy firmy Enix

  Focus - elegancki grzejnik łazienkowy

  Focus to model polskiej firmy Enix – Producenta Luksusowych Grzejników. Focus jest dekoracyjnym grzejnikiem łazienkowym, o ponadczasowej eleganckiej formie. Focus to klasyczna, stonowana konstrukcja o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.  

 • Boston B - grzejnik dekoracyjny Enix

  Boston B - grzejnik dekoracyjny Enix

  Boston B to model polskiej firmy Enix – Producenta Luksusowych Grzejników. Jest to stalowy grzejnik dekoracyjny o geometrycznym, surowym wyglądzie prostokątnej drabinki. Ze względu na swoją oszczędną formę grzejnik doskonale nadaje się do wnętrz o charakterze industrialnym oraz minimalistycznym. Idealnie sprawdza się w roli grzejnika łazienkowego.