606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Convector to marka należąca do polskiej firmy Extreme Sp. z o.o. Pod marką Convector produkowane są miedziano-aluminiowe grzejniki centralnego ogrzewania. Grzejniki Convector to synteza wysokiej jakość, estetyki i dobrej ceny.

Grzejniki Convector obecne są na rynku od ponad 25 lat. Markę Convector, firma Extreme przejęła w 2004 roku wraz z majątkiem i technologią firmy Convector S.A. Od tamtej pory firma Extreme nieustannie rozwija ofertę grzejników Convector. W 2007 roku firma Extreme została laureatem nagrody Srebrny Laur Małopolski, a w 2009 roku Złoty Laur Małopolski. Siedziba Extreme Sp. z o.o. znajduje się pod Krakowem, gdzie istnieje również zakład produkujący oferowane grzejniki.

Grzejniki Convector to produkty energooszczędne. Ich główną zalety to mała masa własna i niewielka pojemność wodna. Cechy te gwarantują bardzo małą bezwładność cieplną oraz szybka reakcje na zmiany temperatury. W efekcie uzyskuje się oszczędność energii na poziomie ok.10% niższego zużycia gazu, w porównaniu z grzejnikami innych producentów. Oszczędność grzejników Convector została potwierdzono w badaniach przeprowadzonych wspólnie z Politechniką Krakowską.

Na oferta marki Convector składają się następujące grupy produktów:

  • grzejniki wodne typu GP-GC;
  • grzejniki wodne Premium;
  • grzejniki wodne Prestige;
  • grzejniki wodno-elektryczne;
  • grzejniki elektryczne GE, GEM;
  • ogrzewanie kanałowe.

Grzejniki Convector, dzieki zastosowaniu miedzianych wężownic i aluminiowego ożebrowania, posiadają 20-letnią gwarancję na szczelność. Dzięki wyjątkowo niskiej masie własnej grzejniki można montować także na ścianach wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Ponad 200 kolorów do wyboru, daje możliwość dopasowania wyglądu grzejnika Convector do pomieszczenia.

Powiązane frazy: