606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki do pokoju i salonu

Grzejniki pokojowe to grzejniki charakteryzujących się dużą mocą oraz w wielu przypadkach niespotykanym designem. Przyjmują wiele różnych form, począwszy od najprostszego grzejnika o wyglądzie przypominającym płytę do grzejników wykonanych z wielu pionowych czy poziomych profili grzewczych. Bez wątpienia sprawdzą się w salonach czy sypialniach.

 • Grzejnik płytowy Plain - ENIX

  Nowość w ofercie firmy Enix – grzejniki płytowe Plain

  Zupełną nowością polskiej marki Enix są cztery modele grzejników płytowych: Plain, Plain Art, Plain Vertical, Plain Art Vertical. Wszystkie cechują się bardzo prostym, niemal surowym designem i brakiem wszelkich ozdobników oraz udziwnień. Fronty grzejników zbudowane są z jednego arkusza blachy. Modele idealnie więc będą pasować do pomieszczeń, w których liczy się profesjonalizm i elegancja wystroju, oraz tam, gdzie mieszkańcy stawiają na przemysłową, industrialną stylistykę. Warianty Art wyróżniają się jedynie nieznacznymi żłobieniami we frontowej płycie, czyli elementem, który jeszcze ciężko nazwać ozdobnym, ale na którym z pewnością można zawiesić wzrok. Standardowym kolorem grzejników Plain jest biały RAL 9016, na życzenie klienta można go jednak wykonać w którymś z kolorów dodatkowych, na przykład w wersji matowej, która jeszcze bardziej zwiększy wrażenia wizualne.

 • grzejnik Tubus H2

  Poziomy grzejnik żeberkowy – Tubus H2 firmy Instal-Projekt

  Grzejnik Tubus H2 to nowość w grupie uniwersalnych grzejników Modulus firmy Instal Projekt. Tubus H2 to grzejnik o poziomym układzie elementów grzewczychżeberek. Żeberkowa konstrukcja, pozwala na dużą personalizacje grzejnika w zakresie wymiarów, rodzajów podłączenia oraz kolorów. Grzejnik Tubus H2 standardowo produkowany jest w kolorze biały silk, bez dopłaty zamówić można dowolny kolor z palety Instal Projekt.

 • grzejnik Tubus 4,

  Tubus 4 – uniwersalny grzejnik żeberkowy firmy Instal Projekt

  Seria Tubus to produkty firmy Instal-Projekt – polskiego producenta z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Grzejniki żeberkowe Tubus stworzone zostały aby zaspokoić wymagania szerokiej grupy klientów. Żeberkowa konstrukcja dostępna w kilkuset rozmiarach i wielu kolorach, pozwala na pełną personalizację produktu.

 • Grzejnik TUBUS 3 - Instal Projekt

  Tubus 3 - grzejnik żeberkowy polskiej firmy Instal-Projekt

  Rodzina grzejników żeberkowych Tubus została zaprojektowana przez Romana Gawłowskiego dla polskiej firmy Instal-Projekt. Grzejniki Tubus charakteryzują się dużymi możliwościami indywidualizacji – dostępne są w kilkuset kombinacjach. Model Tubus 3 wyróżnia 3 elementowym (3 rurowym) żeberkiem.

 • Grzejnik TUBUS 2

  Nowoczesny grzejnik żeberkowy – Tubus 2 firmy Instal-Projekt

  Grzejnik Tubus został wyprodukowany przez polską firmę Instal-Projekt. Tubus należy do grupy grzejników Modulus obejmuje grzejniki modułowe, które w elastyczny sposób można przystosować do potrzeb. Tubus jest grzejnikiem żeberkowym o pionowo ułożonych elementach grzewczych, który dzięki swojej klasycznej formie znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Tubus 2 charakteryzuje się żeberkiem o dwóch elementach.

 • Cover X Instal-Projekt

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Cover X

  Cover X to wersja poziomego modelu Cover o zwiększonej mocy. Konstrukcję Cover X uzupełniono o dodatkowe radiatory, podwyższający wydajność cieplna grzejnika. Ponadto Cover X oferowany jest w dwóch opcjach o pojedynczej i podwójnej warstwie profili grzewczych.

 • grzejnik Cover H

  Cover H – dekoracyjny grzejnik poziomy o płaskich profilach

  Grzejnik Cover H to kolejny z doskonałych projektów Romana Gawłowskiego, wyprodukowany przez firmę Instal Projekt. Należący do linii grzejników Modulus, Cover H charakteryzuje się poziomym układem, wyjątkowo płaskich, elementów grzewczych. Niewielka głębokości grzejnika (76 mm) pozwala na zastosowanie w wąskich pomieszczeniach.

 • Grzejnik E-Panel RIB - VASCO

  Elektryczny grzejnik podokienny - E-Panel Poziomy RIB

  E-Panel Poziomy RIB(EP-H RIB) to kolejny z modeli nowej linii grzejników w pełni elektrycznych, uznanego producenta  - firmy Vasco. Zasilanie elektryczne pozwala na elastyczny wybór miejsca montażu grzejnika oraz na precyzyjną regulację temperatury, osobno w każdym z pomieszczeń. Każdy z grzejników z linii E-Panel wyposażony jest w termostat i panel sterujący.

 • Grzejnik E-Panel VASCO

  E-Panel Poziomy – elektryzująca nowość marki Vasco

  Dla preferujących ogrzewanie elektryczne, firma Vasco przygotowała całkowicie nową linię dekoracyjnych grzejników elektrycznych E-Panel. Model E-Panel Poziomy (EP-H FL) wyróżnia się horyzontalną formą i zupełnie płaską płytą przednią. U góry grzejnika znajduje się estetyczna kratka ułatwiająca rozprowadzanie ciepła, natomiast boki grzejnika wykonane zostały z elementów gładkich. Zwarta, pozioma  forma o niewielkiej głębokości doskonale sprawdzi się jako grzejnik podokienny. Elektryczne zasilanie oraz montowany w każdym grzejniku termostat pozwala na idealny dobór temperatury w każdym pomieszczeniu oraz użytkowanie grzejnika także w okresach gdy nie funkcjonuje c.o. Polecamy pozostałe modele z tej linii: E-Panel Pionowy oraz E-Panel Poziomy RIB.

 • grzejnik E-Panel Pionowy

  E-Panel Pionowy – dekoracyjny grzejnik elektryczny marki Vasco

  Model E-Panel Pionowy (EP-V FL) należy do nowej linii grzejników elektrycznych E-Panel, renomowanego producenta grzejników – firmy Vasco. E-Panel Pionowy charakteryzuje się wertykalną, prostopadłościenną bryłą o idealnie gładkiej płycie przedniej. Gładkie są również boki grzejnika, w których jedynym dodatkowym elementem jest panel sterujący. Oszczędny, wyrafinowany design modelu E-Panel Pionowy sprawdzi się w pomieszczeniach o zróżnicowanym wystroju. Szeroka gama dostępnych kolorów pozwoli na podkreślenie lub ukrycie grzejnika w przestrzeni ściany. W pełni elektryczne zasilanie zapewni stałą temperaturę oraz użytkowanie przez cały rok.

 • TORGET - grzejnik Radeco

  Torget - nowy grzejnik dekoracyjny w ofercie Radeco

  Nowość w kolekcji grzejników Radeco Design Program.

  Grzejnik Torget wykonany jest z pionowych profili o prostokątnym przekroju osadzonych na poprzecznych poziomych kolektorach. Grzejnik dostępny jest w 6 rozmiarach pozwalających na właściwe dobranie grzejnika do pomieszczenia pod względem zarówno wymiarów jak i mocy grzewczej.

 • grzejnik żeberkowy – Afro New

  Dekoracyjny grzejnik żeberkowy – Afro New

  Afro New to nowe wydanie, wyprodukowane przez polską firmę Instal Projekt, grzejnika żeberkowegoAfro. W modelu Afro New zastosowano węższe żeberka (30 x 10 mm), dzięki czemu grzejnik ma mniejszą głębokość, a także dostępny jest wariant z dwoma rzędami elementów grzewczych – Afro X. Główne zalety Afro New to nowoczesny wygląd i duże możliwości personalizacji w zakresie wymiarów i kolorów. Do grzejnika Afro producent poleca zestaw zaworowy Z4.

 • Afro – dekoracyjny grzejnik żeberkowy

  Afro – dekoracyjny grzejnik żeberkowy firmy Instal Projekt

  Afro został zaprojektowany dla firmy Instal Projekt przez Romana Gawłowskiego. Afro należy do kategorii dekoracyjnych grzejników modułowychżeberkowych z grupy Modulus. Afro charakteryzuje się oryginalnym kształtem żeberek w postaci płaskich prostopadłościanów o wymiarach 70 x 11 mm. Pionowe żeberka rozmieszczono regularnie na ukrytych za żeberkami, poziomych kolektorach o kwadratowym przekroju (35 x 35 mm).

 • Excelsior Dwuwarstowy – pionowy grzejnik o konstrukcji rurowej

  Grzejnik Excelsior Dwuwarstwowy firmy Zehnder to wariant grzejnika Excelsior wyposażony w dwa rzędy profili grzewczych. Podobnie jak w modelu pojedynczym, zastosowano pionowo ułożone stalowe profile płasko-owalne (70x8 mm) oraz kolektory zbiorcze o przekroju okrągłym (średnica 30 mm). Przejrzysta, silnie geometryczna konstrukcja o dużej możliwości indywidualizacji zamówienia, idealnie dopasuje się do każdego pomieszczenia.

 • Excelsior firmy Zehnder

  Uniwersalny grzejnik rurowy – Excelsior firmy Zehnder

  Excelsior jest jednym z doskonałej jakości grzejników elementowych (rurowych) firmy Zehnder. W konstrukcji wykorzystano płasko-owalne profile stalowe (70x8 mm), które ułożono pionowo na poziomych kolektorach zbiorczych o przekroju okrągłym (średnica 30 mm). Uzyskano ascetyczną formę o wysokiej wydajności grzewczej i dużej funkcjonalności.

 • Grzejnik Kleo Pion 2 - ZEHNDER

  Kleo Vertical 2 – grzejnik rurowy o dwóch rzędach profili

   

  Grzejnik Kleo Vertiacal 2 marki Zehnder to niezwykle wydajny grzejnik rurowy o pionowej konstrukcji. W modelu zastosowano podwójny rząd profili grzewczych, umieszczonych z przodu i z tyłu poziomych kolektorów. Niewielka głębokości i nowoczesny wygląd to jedne z wielu zalet Kleo w wykonaniu wertykalnym.

 • Grzejnik Kleo pion - ZEHNDER

  Kleo Vertical – pionowy grzejnik rurowy

  Grzejnik Zehnder Kleo Vertiacal jest niezwykle uniwersalnym grzejnikiem dekoracyjnym o konstrukcji rurowej. W minimalistycznej konstrukcji zastosowano pionowe profile grzewcze z rur o średnicy 20 mm, spięte u góry i dołu kolektorami o średnicy 38 mm, ukrytymi za elementami grzewczymi. Rury o niewielkim przekroju oraz ich równomierne rozmieszczenie nadają grzejnikowi Kleo Vertical delikatności, dzięki której nie jest on elementem dominującym wnętrze i doskonale wtapia się w wystrój pomieszczenia.

 • Grzejnik Kleo2 poziomy - ZEHNDER

  Kleo Horizontal 2 – wysokowydajny grzejnik rurowy marki Zehnder

  Kleo2 Horizontal to kolejny grzejnik z rodziny grzejników Kleo marki Zehnder. Kleo Horizontal 2 wyróżnia się pozioma, horyzontalna konstrukcją i zastosowaniem podwójnej warstwy profili grzewczych, dzięki czemu istotnie zwiększono jego moc przy zachowaniu niewielkiej głębokości i doskonałego wyglądu. Podobnie jak inne grzejniki Kleo, jest idealny do pracy z układami niskotemperaturowymi.

 • Grzejnik Kleo poziomy - ZEHNDER

  Uniwersalny grzejnik dekoracyjny – Kleo Horizontal firmy Zehnder

  Grzejnik Kleo w wersji horyzontalnej jest jednym z modeli linii Kleo stworzonej przez firmę Zehnder. Linia Kleo obejmuje niezwykle funkcjonalne grzejniki elementowe o dużej możliwość indywidualizacji wymiarów i podłączeń.

 • Piano2 POZIOMY

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Piano2 Poziomy

  Piano Poziomy 2 to wariant grzejnika dekoracyjnego Piano Poziomy, wyróżniający się drugą warstwą profili grzewczych. Zwiększając wydajność cieplną grzejnika (także w instalacjach niskotemperaturowych o parametrze Δt 30°C), zachowano jednocześnie zgrabna formę i niewielką głębokość. Konstrukcję grzejnika wykonano ze stalowych pionowych kolektorów o średnicy 30 mm oraz poziomych profili grzewczych z rur o przekroju owalnym (50 x 10 mm).