606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Zehnder Deseo Verso to idealnie wpasowujący się w obecne trendy minimalizmu grzejnik dekoracyjny o gładkiej płaskiej powierzchni szkła. Idealnie wpisuje się do nowoczesnych wnętrz o prostym, lecz eleganckim wystroju. Może również posłużyć jako lustro, a dzięki wyciągam ramionom, posłuży jako suszarka.

Czytaj więcej...

Designerska drabinka w nowej odsłonie

Wyjątkowy grzejnik Klaro Spa o przykuwającej wzrok dynamicznej konstrukcji przykuje uwagę każdego zdecydowanie w pozytywny sposób. Firma Zehnder zadbała, by nowa konstrukcja wpasowała się do nowoczesnych wnętrz, dzięki czemu wpasuje się do każdego panującego stylu w przyszłości. Wysoka temperatura grzania oraz świetna jakość wykonania zagwarantuje, że posłuży on przez długie lata.

Budowa

Zmniejszająca się odległość pomiędzy rurkami im niżej poziomu to najbardziej charakterystyczna cecha dekoracyjnego grzejnika drabinkowego Zehnder Klaro Spa dając mu dynamiki, lecz nie powoduje to, że traci on swoje właściwości. Daje to również pewnej lekkości budowie, pozostawiając wysoką wydajność grzewczą. Całość budowy została oparta standardowo na dwóch kolektorach okrągłych o średnicy 38 mm, na których znajdują się rurki okrągłe o średnicy 23 mm. Budowa drabinkowa ma możliwość suszenia ubrań albo ręczników, dlatego jest świetnym wyborem do łazienki albo kuchni. Grzejnik ma środkowe przyłączenie 50 mm, które znajduje się na dolnej, ostatniej rurce. Jest to obecnie najpopularniejszy sposób na podłączenie, dlatego nie bezie problemu z podłączeniem do centralnego ogrzewania. Standardowo grzejnik Zehnder Klaro Spa jest koloru białego, idealnie wpasowuje się tym samym do każdej łazienki czy kuchni. Istnieje możliwość zmiany koloru na dowolny z palety barw marki Zehnder.

Zasilanie

Grzejnik Klaro Spa posiada dwa najpopularniejsze obecnie sposoby zasilania, co zapewnia, że każdy może zastosować go w swoim domu. Zastosowanie grzałki elektrycznej daje maksymalne możliwości wykorzystania grzejnika przez cały rok. Sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Duże parametry grzania ogrzeją najbardziej wymagające pomieszczenia w szybkim czasie, jednocześnie idealnie susząc ubrania.

Wysokość mm Szerokość mm 75/65/20 W 70/55/20 W 55/45/24 W
1062 500 379 270 163
1372 500 468 333 202
1722 500 563 400 243

Firma Radeco stworzył grzejnik drabinkowy Thor z myślą o tych, co potrzebują nierzucającej się w oczy suszarki. Swoją prostą, aczkolwiek stylową budową dopasuje się do każdej łazienki.

Czytaj więcej...

Poziomy grzejnik Ellipsis firmy Irsap o współczesnej konstrukcji z rurkami w kształcie eliptycznej o pojedynczym lub podwójnym rzędzie. Ze względów estetycznych nie zaburzają harmonii pomieszczenie dopasowując się wszędzie wraz z ich olbrzymią paletą kolorystyczną.

Czytaj więcej...

Ellipsis to grzejnik firmy Irsap o nowoczesnym wyglądzie rurek w kształcie elipsy w wersji pionowej dostępny w 2 wersjach z pojedynczym lub podwójnym rzędem rurek. Ich modułowość przystosowana jest by można było je zastosować w każdym pomieszczeniu zapewniając komfort i dyskrecje.

Czytaj więcej...

Zwycięzca takich nagród jak German Design Award Gold 2019, Red Dot Award 2019, IF Design Award 2019 Orimono firmy Irsap to ukryty pod tkaniną grzejnik który jednocześnie jest praktyczną ozdobą która ogrzeje pomieszczenie.

Czytaj więcej...

Jeśli szukasz prostego lecz eleganckiego grzejnika dekoracyjnego grzejnik łazienkowy Page firmy Irsap jest świetnym wyborów. Jego wygląd wpasuje się współczesne pomieszczenie, jest połączeniem klasycznej drabinkowej budowy z płaskimi rurkami dając mu nowoczesny wygląd.

Czytaj więcej...

Pionowy czterokolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco jest bardzo efektywnym ogrzaniu dla pomieszczeń a wszystko to utrzymane w stylu minimalistycznym stylu retro. Dostepny w wielu wersjach i rozmiarach.

Czytaj więcej...

Pionowy trójkolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających dużej mocy grzania oraz prostoty w stylu który będzie pasował wszędzie.

Czytaj więcej...

Pionowy dwukolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco został stworzony w bardzo minimalistycznym stylu dzięki czemu dopasuje się do każdego pomieszczenia oraz gwarantuje najwyższą jakość grzania i stylu. 

Czytaj więcej...

Poziomy czterokolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco utrzymany w minimalistycznym stylu retro pasujący wszędzie. Zapewnia świetną wydajność oraz szybkie grzanie dzięki swojej budowie.

Czytaj więcej...

Poziomy trójkolmnowy grzejniki Ritmo od firmy Vasco nawiązuje swoją budową do klasycznej żeberkowej budowy grzejników, jest idealnym elementem dekoracji wszystkich wnętrz.

Czytaj więcej...

Poziomy dwukolumnowy grzejniki Ritmo od firmy Vasco to świetny wybór dla osób którym zależy na prostocie oraz świetnej wydajności. Budowa żeberkowa nawiązuje do stylu retro lecz sprawdzi sie też w minialistycznych pomieszczeniach oraz tych współczesnych.

Czytaj więcej...

Dragon, grzejnik nazwany na cześć mitycznych zwierząt, idealnie oddaje sposób myślenia projektantów Radeco – dekoracyjne, łazienkowe modele, dzięki którym każdy będzie mógł poczuć ciepło. Kaloryfer zbudowany jest w specyficzny sposób, który pozwala na komfortowe odwieszanie mokrych ręczników.

Czytaj więcej...

Loco jest to dekoracyjny model polskiej marki Radeco, która od lat znajduje się na rynku i z powodzeniem produkuje coraz to bardziej nowoczesne produkty. Model składający się z nakładających się na siebie kwadratów zrobił pozytywne wrażenie na projektantach i klientach i szybko zyskał ich zaufanie.

Czytaj więcej...

Dekoracyjny, pokojowy grzejnik Atlas jest produktem popularnej polskiej marki Luxrad. Kaloryfer występuje w orientacji pionowej oraz poziomej. Model można zamówić w dowolnym kolorze z palety producenta.

Czytaj więcej...

Drabinka łazienkowa Ares to niezwykły model, który został stworzony przez polskie przedsiębiorstwo Luxrad. Marka już do wielu lat tworzy ciekawe, a jednocześnie dobrze wykonane kaloryfery ozdobne oraz właśnie do sanitariatów.

Czytaj więcej...

Mauritius to nowoczesna drabinka łazienkowa, która została stworzona z myślą o większych łazienkach. Jest w stanie zapewnić im odpowiednie ciepło dzięki zastosowaniu dwóch rzędów profili grzewczych. Dodatkowo, jest to ścianka działowa, która wizualnie oddzieli od siebie dwie wolne przestrzenie.

Czytaj więcej...

Muna - drabinka łazienkowa, stworzona przez markę Radson. Kaloryfer zbudowany jest z okrągłych kolektorów i poziomych płaskich paneli grzewczych. Grzejnik służy oczywiście przede wszystkim jako źródło ciepła, ale dodatkowo skonstruowany jest w taki sposób, aby działać również w charakterze suszarki do mokrych ręczników.

Czytaj więcej...

Grzejnik It Is to dekoracyjna drabinka, która została stworzona z masywnych rurek, które mają przekrój prostokąta. Kolektory mają wymiar 70 x 20 mm, natomiast profile grzewcze pod względem wielkości sięgają 60 x 20 mm. Te ostatnie ułożone są w sposób symetryczny, który pomaga przy odwieszaniu mokrych ręczników oraz innych tkanin. Kaloryfer można również montować w innych pomieszczeniach np. łazience czy korytarzu.

Czytaj więcej...