606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Gorgiel – polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych

Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Gorgiel jest polskim producentem szerokiej gamy wyrobów grzewczych i instalacyjnych. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, daje gwarancję pełnego profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych produktów oraz obsługi klienta.

 • Vesta firmy Gorgiel

  Poziomy grzejnik listwowy – Vesta firmy Gorgiel

  Vesta, polskiej firmy Gorgiel, to poziomy grzejnik dekoracyjny. Grzejnik Vesta wykonano z szerokich i płaskich rur – listew (35 x 10 mm) ustawionych pionowo, u góry i dołu spiętych trapezowymi kolektorami (50 x 35 mm). Grzejnik o konstrukcji listwowej, może być doskonała alternatywą dla grzejników płytowych. Jest on szczególnie zalecany z pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych, ze względu na łatwość utrzymania czystości. Firma Gorgiel, za grzejnik Vesta, otrzymała w 2007 roku nagrodę Złotego Instalatora w kategorii innowacyjność produktu.

 • Grzejnik Lord

  Lord – grzejnik łazienkowy w stylu retro

  Lord to dekoracyjny grzejnik rurowy polskiego producenta – firmy Gorgiel. Intrygująca forma grzejnika o perfekcyjnie dopracowanych detalach, sprawdzi się szczególnie w łazienkach i kuchniach urządzonych w stylu retro. Przejrzystą konstrukcję wykonano z rur o 3 grubościach. Kolektory grzejnika wykonano z rur o średnicy 32 mm, profile (pałąki) z rur o średnicy 25 mm, natomiast korpus grzewczy z rur o średnicy 22 mm. Łączenia rur ukryto pod ozdobnymi, kulistymi elementami.

 • Książę grzejniki Gorgiel

  Książe – solidna drabinka łazienkowa polskiej firmy Gorgiel

  Książe to łazienkowy grzejnik drabinkowy polskiej firmy Gorgiel. Poziome profile grzewcze (20) wygięto pod kątem prostym, tak aby zwiększyć ich długość i ułatwić suszenie ręczników. Pionowe kolektory wykonano z rur o przekroju w kształcie litery D (40 x 30 mm).

 • Dipol firmy Gorgiel

  Innowacyjna drabinka łazienkowa – Dipol firmy Gorgiel

  Dipol to łazienkowy grzejnik drabinkowy w innowacyjnej formie, wyprodukowany przez polską firmę Gorgiel. Pionowe kolektory grzejnika Dipol ustawiono centralnie, a poziome profile grzewcze owalnie wygięto i umieszczono przed kolektorami. Uzyskano tym samym intrygującą, przestrzenną konstrukcję o zaokrąglonych kształtach. Długie profile grzewcze pozwalają na wygodne suszenie ręczników.

 • Gorgiel AK-DR

  Grzejnik drabinkowy o podwójnej warstwie profili – Gorgiel AK-DR

  AK-DR jest łazienkowym grzejnikiem drabinkowym, wyprodukowanym przez polską firmę Gorgiel. AK-DR wyróżnia się dużą mocą, ze względu na zastosowanie podwójnej warstwy profili grzewczych: pierwszej klasycznie w linii z kolektorami i drugiej – wygiętej pod kątem prostym z przodu grzejnika. W profilach z przodu pozostawione większe odstępy ułatwiające suszenie ręczników.

 • Wezyr - grzejnik łazienkowy Gorgiel

  Grzejnik drabinkowy o delikatnie wygiętych profilach – Wezyr firmy Gorgiel

  Wezyr to grzejnik łazienkowy o funkcjonalnej i sprawdzonej formie drabinki. Pionowe kolektory grzejnika, wykonano z rur o przekroju D (40 x 30 mm), natomiast poziome profile w rur o średnicy 20 mm. Dla urozmaicenia wyglądu grzejnika i zwiększenia przestrzeni do suszenia ręczników, poziome profile wygięto w delikatny łuk. Wezyr to produkt wieloletniego specjalisty w branży grzewczej – polskie firmy Gorgiel. Do grzejnika Wezyr można podłączyć grzałkę elektryczną.

 • Koral firmy Gorgiel

  Fantazyjny grzejnik łazienkowy - Koral firmy Gorgiel

  Koral to grzejnik łazienkowy polskiej firmy Gorgiel, wyróżniający się oryginalnym kształtem. Fantazyjnie gięte kolektory, tworzą wizualnie delikatną, a jednocześnie bardzo funkcjonalną formę. Poziome odcinki kolektorów stanowią idealne miejsce do suszenia i ogrzewania ręczników. Grzejnik Koral urozmaici wystrój każdej łazienki.

 • Cetus firmy Gorgiel

  Elegancka drabinka łazienkowy – Cetus firmy Gorgiel

  Cetus jest jednym z nowych grzejników polskiej firmy Gorgiel. Cetus to wysokiej jakości grzejnik drabinkowy charakteryzujący się asymetryczną konstrukcją. Obydwa kolektory (32 mm) umieszczono z lewej strony grzejnika, uzyskujący dzięki temu ciekawy wygląd i jednocześnie możliwość uniwersalnego podłączenia dolnego o rozstawie 50 mm. Poziome profile grzewcze (22 mm) rozmieszczono w regularnych grupach, pozostawiając większe przestrzenie umożliwiające wygodne ogrzewanie ręczników.