606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Vasco – belgijski producent wysokiej jakości grzejników

Wysokiej klasy grzejniki dekoracyjne do pokoju i łazienki. Vasco to symbol wysokiej jakości, oryginalnego designu i satysfakcji na lata.

Szczególnie warto polecić wyjątkowo trwałe i odznaczające się unikalnym designem grzejniki aluminiowe Vasco, a wśród nich modele takie jak: Bryce, Zaros, Alu-Zen czy Canyon.

 • Grzejnik Zyros H100 - Vasco

  Zaros poziomy H100 – klasyczny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Seria grzejników Zaros to aluminiowe grzejniki dekoracyjne belgijskiego producenta firmy Vasco. Charakteryzują się doskonałym wyglądem i wysoką jakością  - posiadają 10 lat gwarancji producenta na szczelność i lakier. Profile grzejnika zaciskane są bez użycia obcego materiału przy wykorzystaniu opatentowanej technologii, a następnie pokrywane podkładem kataforetycznym i lakierem epoksydowo-poliestrowym. W serii znajdują się: Zaros poziomy H100, Zaros pionowy V100 oraz Zaros pionowy V75.

 • Zaros pion V100

  Zaros pion V100 – dekoracyjny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Zaros pionowy V100 to wariant grzejnika Zaros pionowy V75, charakteryzujący się większą głębokością i mocą grzewczą, dzięki większej powierzchni oddawania ciepła. Seria Zaros to aluminiowe grzejniki dekoracyjne belgijskiej firmy Vasco. Jak inne grzejniki tej firmy cechują się doskonałą jakością – posiadają 10 lat gwarancji producenta na lakier i szczelność. Inne warianty grzejnika Zaros to Zaros pionowy V75 – o mniejszej głębokości oraz Zaros poziomy.

 • Vasco Ritmo V-4K/145

  Vasco Ritmo V-4K/145

  Pionowy czterokolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco jest bardzo efektywnym ogrzaniu dla pomieszczeń a wszystko to utrzymane w stylu minimalistycznym stylu retro. Dostepny w wielu wersjach i rozmiarach.

 • Vasco Ritmo V-3K/105

  Vasco Ritmo V-3K/105

  Pionowy trójkolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających dużej mocy grzania oraz prostoty w stylu który będzie pasował wszędzie.

 • Vasco Ritmo V-2K/65

  Vasco Ritmo V-2K/65

  Pionowy dwukolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco został stworzony w bardzo minimalistycznym stylu dzięki czemu dopasuje się do każdego pomieszczenia oraz gwarantuje najwyższą jakość grzania i stylu. 

 • Vasco Ritmo H-4K/145

  Vasco Ritmo H-4K/145

  Poziomy czterokolumnowy grzejnik Ritmo od firmy Vasco utrzymany w minimalistycznym stylu retro pasujący wszędzie. Zapewnia świetną wydajność oraz szybkie grzanie dzięki swojej budowie.

 • Vasco Ritmo H-3K/105

  Vasco Ritmo H-3K/105

  Poziomy trójkolmnowy grzejniki Ritmo od firmy Vasco nawiązuje swoją budową do klasycznej żeberkowej budowy grzejników, jest idealnym elementem dekoracji wszystkich wnętrz.

 • Vasco Ritmo H-2K/65

  Vasco Ritmo H-2K/65

  Poziomy dwukolumnowy grzejniki Ritmo od firmy Vasco to świetny wybór dla osób którym zależy na prostocie oraz świetnej wydajności. Budowa żeberkowa nawiązuje do stylu retro lecz sprawdzi sie też w minialistycznych pomieszczeniach oraz tych współczesnych.

 • Primula to wolnostojący grzejnik ozdobny marki Vasco

  Primula – wolnostojący grzejnik konwektorowy marki Vasco

  Primula to wolnostojący grzejnik ozdobny marki Vasco. Zwartą konstrukcją wykonano z płaskich rur o wymiarach 70x10 mm, pomiędzy którymi znajduje się stalowy konwektor. Grzejniki Primula doskonale nadają się do pomieszczeń o dużych przeszkleniach oraz biur i może stanowić alternatywę dla grzejników kanałowych. W standardzie Primula wyposażona jest w ozdobną kratkę konwekcyjną.

 • Prado - grzejnik Vasco

  Prado – drabinka prosta do łazienki firmy Vasco

  Prado należy do linii drabinkowych grzejników łazienkowych firmy Vasco – znanego od wielu lat producenta wysokiej jakości grzejników.  Konstrukcja Prado wyróżnia się prostokątnymi kolektorami, stanowiącymi wyraźny, geometryczny akcent tego grzejnika. Pionowe kolektory połączone są poziomymi rurkami o okrągłym przekroju, rozmieszczonymi w odstępach umożliwiających wygodne suszenie ręczników. Dla zwiększenia funkcjonalności grzejnika Prado, można opcjonalnie zamówić składaną chromową półkę (o wymiarach 450 x 158 mm) – montowaną na przedłużeniu zawiesi lub między dowolnymi rurkami.

 • Niva Soft - VASCO

  Niva Soft – stalowy grzejnik dekoracyjny firmy Vasco.

  Niva Soft to kolejny grzejnik z doskonałej kolekcji Niva firmy Vasco. Niva to rodzina grzejników dekoracyjnych firmy Vasco, których cechą charakterystyczną jest minimalistyczne wzornictwo, pozwalające na zastosowanie grzejników NIva w pokoju, łazience, kuchni i przedpokoju.

 • Grzejnik poziomy Niva - VASCO

  Niva Pozioma – grzejnik dekoracyjny o płaskiej płycie przedniej

  Niva Pozioma to uzupełnienie kolekcji minimalistycznych grzejników dekoracyjnych Niva firmy Vasco.  Niva Pozioma to grzejnik montowany w układzie poziomym. Prostopadłościenna bryła grzejnika o gładkiej powierzchni przedniej, wykonana jest z jednego arkusza blachy, w którym u góry grzejnika wycięto otwory kratki oraz krawędź zasłaniająca tył grzejnika.

 • NIva Pion Vasco

  Niva Pionowa – minimalistyczny grzejnik dekoracyjny firmy Vasco

  Niva to linia grzejników dekoracyjnych firmy Vasco, których cechą charakterystyczną jest minimalistyczne wzornictwo. Oszczędną forma grzejników Niva sprawia, że potrafią wtopić się w tło i tym samym znajda zastosowanie we wnętrzach o różnym charakterze.

 • Niva Inox - Vasco

  Niva Inox – grzejnik dekoracyjny ze stali nierdzewnej INOX.

  Niva Inox to rozwinięcie kolekcji grzejników dekoracyjnych Niva firmy Vasco. Niva Inox powstała poprzez modyfikację modelu Niva Pionowa. Przedni panel grzejnika wykonano z arkusza blachy nierdzewnej szlifowanej w układzie pionowym. Połączenie minimalistycznej formy płaskiego prostopadłościanu z błyszczącą powierzchnią stali INOX, pozwoliło na stworzenie idealnego grzejnika do wnętrz ultranowoczesnych.

 • Iris - grzejnik Vasco

  Iris – klasyczny grzejnik łazienkowy firmy Vasco

  Iris jest produktem firmy Vasco - przedsiębiorstwa z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży grzewczej. Iris to grzejnik łazienkowy o sprawdzonej i wysoce funkcjonalnej konstrukcji drabinkowej. Pionowe kolektory o przekroju w kształcie litery D, połączono poziomymi profilami o przekroju okrągłym. Klasyk w nowoczesnym wydaniu. Wariantem grzejnika Iris jest Arabis – drabinka łazienkowa o lekko wypukłych poziomych rurkach.

 • Grzejnik Arche VH - VASCO

  Grzejnik drabinkowy o prostokątnych profilach - Arche VH

  Arche VH – to doskonałej jakości grzejnik drabinkowy, firmy Vasco. Klasyczna konstrukcja drabinki wykonana w całości ze stalowych rur o przekroju prostokątnym (45 x 20 mm). Wykorzystanie elementów o tych samych wymiarach dla poziomych profili i pionowych kolektorów, pozwoliło na stworzenie grzejnika o minimalistycznej, prostej formie, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do wnętrz różnych stylach. Sprzyja temu szeroki wybór dostępnych kolorów z palet Vasco. Ponadto zastosowanie ponadczasowej konstrukcji drabinkowej, sprawia że grzejnik Arche VH jest wyjątkowo funkcjonalny. Jeśli nie potrzebujesz grzejnika drabinkowego, a podoba Ci się konstrukcja Arche VH zobacz model o pionowych profilach - Arche VV.

 • Grzejnik Agave Vasco

  Grzejnik drabinkowy o okrągłych profilach - Agave marki Vasco

  Agave to rodzina klasycznych grzejników drabinkowych Vasco. Konstrukcję Agave wykonano z profili grzewczych i kolektorów o przekroju okrągłym i średnicach odpowiednio, 22 i 35 mm. Profile zostały przyspawane „na” kolektorach, z postawieniem większych przestrzeni do suszenia ręczników. W zestawie z grzejnikiem znajduje się chromowana, składana półka, która może być montowana na przedłużeniu zawiesi lub między dowolnymi rurkami.

 • Carre Ćwierćokrągły CR-A

  Grzejnik do montowania w rogu – Carre Ćwierćokrągły CR-A

  Carre Ćwierciokrągły należy do rodziny grzejników dekoracyjnych Carre firmy Vasco. Wspólną cechą rodziny Carre jest wykonanie ze stalowych profili grzewczych o przekroju kwadratowym (25 x 25 mm). Duży wybór rodzajów konstrukcji (grzejniki pionowe, poziome, drabinkowe, półokrągłe), wymiarów i kolorów (ponad 250 z palet Vasco i RAL) pozwala na idealne dostosowanie grzejnika do potrzeb.

 • Zaros pion V75

  Funkcjonalny grzejnik aluminiowy Zaros pion firmy Vasco

  Grzejnik Zaros pionowy V75 został wyprodukowany przez belgijską firmę Vasco. Należy do linii eleganckich grzejników dekoracyjnych z kolekcji Aluminium. Zaros zaskakuje prostą formą, pozwalająca wykorzystać go we wnętrzach o różnorodnych stylach. Grzejnik zbudowany jest z prostokątnych, pionowych profili tworzących płaski prostopadłościan. Powierzchnię płyty czołowej grzejnika przecinają regularne, pionowe linie.

 • Grzejnik E-Panel RIB - VASCO

  Elektryczny grzejnik podokienny - E-Panel Poziomy RIB

  E-Panel Poziomy RIB(EP-H RIB) to kolejny z modeli nowej linii grzejników w pełni elektrycznych, uznanego producenta  - firmy Vasco. Zasilanie elektryczne pozwala na elastyczny wybór miejsca montażu grzejnika oraz na precyzyjną regulację temperatury, osobno w każdym z pomieszczeń. Każdy z grzejników z linii E-Panel wyposażony jest w termostat i panel sterujący.