606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Jaga - specjalista energooszczędnych i niskotemperaturowych rozwiązań grzewczych

Jaga to przede wszystkim kreatywność, innowacyjność i ekologia. W swoich projektach Jaga niejednokrotnie pokazała że słusznie należy jej się tytuł lidera w segmencie grzejników niskotemperaturowych i energooszczędnych.

Skupienie się na efektywności i jakości rozwiązań nie przeszkadza firmie tworzyć grzejników które dzięki unikalnemu designowi niejednokrotnie zasługują na miano dzieła sztuki.

 • Grzejnik Tetra - JAGA

  Tetra – grzejnik dekoracyjny o wysokiej wydajności

  Grzejnik Tetra pochodzi z kolekcji Eyecatchers - przyciągających spojrzenia, grzejników dekoracyjnych zaprojektowanych przez firmę Jaga. Grzejnik Tetra tworzy zestawienie pionowych elementów grzewczych o kwadratowym przekroju, budujących bryłę o płaskiej powierzchni przedniej. Oszczędna, liniowa forma grzejnika Tetra będzie doskonale pasować do wnętrz minimalistycznych i klasycznych.

 • Grzejnik Tempo - JAGA

  Tempo – jakość i wydajność za rozsądną ceną

  Grzejnik Tempo firmy Jaga to ekonomiczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Rozsądna cena grzejnika oraz wysokowydajny wymiennik ciepła Low H2O to oszczędność zakupie i użytkowaniu.

 • Quatro Canal Jaga

  Quatro Canal – ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja w jedynym czasie

  Quatro Canal to następca pierwszego hybrydowego grzejnika kanałowego firmy Jaga – modelu Clima Canal. Quatro Canal to rewelacyjnie wielofunkcyjne urządzenie pozwalające ogrzewać, chłodzić oraz wentylować jednocześnie. Quarto Canal pracuje w układzie4-rurowym, dzięki czemu w tym samym czasie część obiektu może być chłodzona, a część ogrzewana.

 • Grzejnik Play - Jaga

  Play – nowatorsko rozwiązany grzejnik ścienny

  Grzejnik Play firmy Jaga przyciąga spojrzenia. Projektantom firmy Jaga udało się stworzyć grzejnik ścienny o formie niezwykle funkcjonalnej, a jednocześnie intrygującej  i nowoczesnej. Bryła grzejnika charakteryzuje się zaokrąglonymi rogami i opływowym kształtem. Obudowa wykonana jest z lakierowanej płyty MDF, rozdzielonej aluminiowymi pierścieniami. 

 • Grzejnik Nautica - JAGA

  Nautica – doskonałej jakości drabinka łazienkowa

  Nautica jest dekoracyjnym grzejnikiem drabinkowym firmy Jaga z kolekcji Eyecatchers. To stalowa, lakierowana drabinka o ciekawej formie. Poziome profile grzewcze znajdują się nie pomiędzy, a „na powierzchni” kolektorów. Większe odstępy pomiędzy grupami profili grzewczych umożliwiają wygodne suszenie ręczników.

 • Mini Canal DBE Jaga

  Mini Canal DBE – grzejnik kanałowy z wentylatorami

  Model Mini Canal DBE jest grzejnikiem kanałowym firmy Jaga. W modelu tym połączono dwa autorskie rozwiązania firmy Jaga: wymienniki ciepła Low H2O oraz system DBE – Dynamic Boost Effect.

 • Mini Canal - Jaga

  Mini Canal – grzejnik kanałowy firmy Jaga

  Mini Canal to jeden z modeli grzejników kanałowych, europejskiego lidera branży grzewczej - firmy Jaga. Mini Canal należy do serii Energy Savers Low H20. Wymiennik ciepła Low H2O to nowoczesne rozwiązanie o małej pojemności wodnej, pozwalające na oszczędność wody oraz energii, dzięki bardzo szybkiemu nagrzewaniu, także w instalacjach niskotemperaturowych. Wymiennik wykonany jest w całości z miedzi i aluminium, dzięki czemu jest nierdzewny i posiada 30 lat gwarancji. Pozostałe grzejniki kanałowe Jaga z serii Energy Savers Low H20 to Canal Compact i Canal Plus.

 • Grzejnik MIcro Canal - Jaga

  Micro Canal – modułowy, kanałowy grzejnik o dużej mocy

  Micro Canal firmy Jaga to modułowy grzejnik kanałowy firmy Jaga, należący do linii Top Performers. Micro Canal jest najbardziej wydajnym w swojej klasie, produktem na rynku. Podstawowa jednostka grzejnika ma głębokość 6 cm i szerokość 13 cm oraz wydajności ok. 1000W z metra długości. Moduły grzejnika o różnej długości można zestawiać ze sobą w linii prostej lub pod kątem, dopasowując układ do swoich wymagań.

 • Canal Compact Jaga

  Kanałowy grzejnik firmy Jaga – Canal Compact

  Canal Compact jest grzejnikiem kanałowym firmy Jaga. Grzejniki kanałowe, montowane w podłodze, są doskonałym rozwiązaniem we wnętrzach, w których instalacja tradycyjnych grzejników naściennych jest niemożliwa z uwagi na brak przestrzeni bądź lub niepożądana ze względu na estetykę wnętrza. Jednocześnie montaż grzejników kanałowych jest prostszy od ogrzewania podłogowego.

 • Grzejnik Heatwave Jaga

  Heatwave – ornament, który ogrzeje Twoje wnętrze

  Grzejnik Heatwave to niepowtarzalny grzejnik dekoracyjny firmy Jaga z linii Eyecatchers. Wyobraź sobie płaskorzeźbę z pięknym, kwiatowym ornamentem – taki właśnie jest Heatwave. To przykład grzejnika, który jest nie tylko funkcjonalny, ale którego kunsztowna forma decyduje o charakterze wnętrza.

 • Grzejnik Geo - Jaga

  Geo – ciepło naturalnego kamienia

  Geo należy do linii intrygujących grzejników dekoracyjnych Eyecatchers firmy Jaga Grzejnik Geo wykonany jest z czystego, mineralnego granulatu. Powierzchnia grzejnika tworzy wrażenie jednolitej kamiennej płyty. Pozostałe elementy wyprodukowano ze stali nierdzewnej. Geo to świetne rozwiązanie do salonów kosmetycznych i SPA o naturalnym, spokojnym wystroju. Sprawdzi się również w łazienkach, pokojach i biurach.

 • Grzejnik kanałowy Clima Canal

  Clima Canal – ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja w jednym

  Clima Canal to produkt firmy Jaga z linii Top Performers. Clima Canal to więcej niż grzejnik kanałowy, to mała rewolucja. Clima Canal jest urządzeniem do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

  W podstawowej wersji Clima Canal funkcjonuje jako grzejnik kanałowy. Wydajny wymiennik ciepła Low H20 (oryginalne rozwiązanie firmy Jaga) o małej pojemności wodnej gwarantującej szybkie nagrzewanie, zestawiono tu z wysokiej klasy wentylatorami o bardzo niskiej emisji hałasu (mniej niż 29 dB !).

 • Canal Plus - grzejnika kanałowy Jaga

  Canal Plus – grzejnik kanałowy firmy Jaga

  Grzejnik kanałowy Canal Plus firmy Jaga, pochodzi z serii Energy Savers Low H20. Seria ta oparta jest o wymienniki ciepła Low H2O. Najistotniejsze cechy wymiennika Low H2O to:

  • wykonanie z czystej miedzi i aluminium, dzięki czemu jest on nierdzewny i posiada 30 lat gwarancji;
  • mała pojemność wodna gwarantująca szybkie nagrzewanie – oszczędność wody i energii;
  • wysoka wydajność cieplna również w instalacjach niskotemperaturowych.
 • Grzejnik Aristocrat - JAGA

  Aristocrat – arystokrata wśród drabinek łazienkowych

  Aristocrat to dekoracyjny grzejnik drabinkowy firmy Jaga z kolekcji Eyecatchers.  Aristocrat został w całości wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, w związku z tym jest niesamowicie wytrzymały i trwały. Stal nierdzewna nadaje grzejnikowi szlachetny charakter. Aristocrat znajdzie zastosowanie szczególnie w kuchniach i łazienkach. Dzięki wariantom ze stali polerowanej i satynowej wygląd grzejnika można dopasować do wystroju wnętrza. Wersją grzejnika Aristocrat o powierzchni lakierowanej jest Nautica.

 • Grzejnik Accolade - JAGA

  Accolade – smukły grzejnik drabinkowy firmy Jaga

  Accolade Jaga to smukły grzejnik drabinkowy z linii Eyecatchers. Pionowe kolektory o nietypowym trójkątnym  przekroju, połączono lekko wygiętymi, poziomymi profilami tworzą funkcjonalną i lekką formę drabinki. Wielość wymiarów i kolorów sprawia, że Accolade można dostosować do swoich upodobań i potrzeb.