606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Terma - polski producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych

Wieloletnie doświadczenie, otwartość na nowe i nietypowe rozwiązania oraz ciągłe dążenie do doskonałości czynią z Termy jednego z liderów w branży grzejników dekoracyjnych a także tradycyjnych grzejników łazienkowych.

Terma to także prestiżowa marka Terma Design – czyli wyjątkowe grzejniki dekoracyjne.

 • Grzejnik ZigZag - TERMA

  ZigZag – ekstrawagancka drabinka łazienkowa firmy Terma

  ZigZag – alternatywna forma grzejnika drabinkowego, od firmy Terma. Dodaj odrobinę ekstrawagancji do swojej łazienki. ZigZag wykonano z rur stalowych kwadratowym przekroju, o tej samej szerokości dla kolektorów i profili grzewczych. Profile grzewcze, naprzemiennie pochylono, tworząc linię zygzaka.

 • Grzejnik Vera

  Vera – gustowny grzejnik dekoracyjny o półokrągłej bryle

  Vera to gustowny grzejnik dekoracyjny o nietradycyjnej formie. Bryła grzejnika Vera ma kształt połowy pionowego walca. Konstrukcję grzejnika wykonano z pionowych profili grzewczych o kwadratowym przekroju 30x30 mm umieszczonych na wygiętych w łuk kolektorach (rury o średnicy 32 mm). Elegancka forma grzejnika Vera nadaje się zarówno do biur jak i mieszkań o większych przestrzeniach. Grzejnik Vera doskonale komponuje się z modelami Verus i Triga oraz może być uzupełniony o wieszaki Zip.

 • Grzejnik Tune - TERMA

  Tune Horizontal – poziomy grzejnik dekoracyjny firmy Terma

  Tune Horizontal to dekoracyjny grzejnik wolnostojący firmy Terma. Podwójna warstwa profili grzewczych o okrągłych profilach zapewnia wysoką wydajność cieplną. Tune Horizontal w pomieszczeniach o dużych przeszkleniach może stanowić doskonałą alternatywę dla grzejników kanałowych. Grzejnik Tune występuje również w wersji pionowej - naściennej.

 • Triga - grzejnik Terma

  Triga – uniwersalny grzejnik o minimalistycznym wzornictwie

  Triga to wielowariantowy, elegancki grzejnik dekoracyjny firmy Terma. Konstrukcję grzejnika stanowi szereg profili o przekroju prostokątnym (30x40 mm), połączonych u góry i dołu grzejnika poziomymi kolektorami rurowymi o średnicy 25 mm. Minimalistyczna forma grzejnika Triga dopasuje się do wnętrz o różnym charakterze. Dzięki spójnemu wzornictwu Triga doskonale współgra w pomieszczeniach z modelami Vera i Verus. 

 • Simple DW Terma

  Simple DW– oryginalny grzejnik w formie ścianki działowej

  Simple DW to dekoracyjna drabinka łazienkowa firmy Terma, montowana w formie ścianki działowej. Konstrukcja grzejnika – stworzona ze stalowych kolektorów i profili o kwadratowym przekroju i jednakowych wymiarach (30 x 30 mm), może być uzupełniona o oryginalne, faliste wieszaki montowane na poziomych profilach. Zarówno konstrukcja jak i wieszaki mogą być w różnym kolorze tworząc niebanalny efekt. Montaż w formie ścianki działowej, pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz dobry obieg ciepła. Jeśli potrzebujesz grzejnik naścienny zobacz model Simple.

 • Grzejnik Simple firmy Terma

  SIMPLE - grzejnik - suszarka firmy Terma

  Simple – pomysłowy i niebanalny grzejnik drabinkowy firmy Terma. Konstrukcję grzejnika wykonano ze stalowych kolektorów i profili poziomych o kwadratowym przekroju i takich samych wymiarach (30 x 30 mm). Powstałą w ten sposób drabinkę, można uzupełnić, o ciekawe w formie, faliste wieszaki montowane na każdym lub na wybranych  „szczeblach”. Dodatkowo, zarówno grzejnik jak i wieszak można zamówić w dowolnym kolorze, tworząc interesujące zestawienia kolorystyczne. Grzejnik Simple posiada wariant montowany w formie ścianki działowej – sprawdź model Simple DW.

 • grzejnik Sherwood Vertical

  Sherwood Vertical – pionowy grzejnik dekoracyjny o nieregularnej formie

  Sherwood Vertical to ozdobny grzejnik o nieregularnej bryle, utworzonej przez zestawienie pionowych kolektorów o różnych kształtach i wymiarach. Odważny projekt Jacka Rynia został wyprodukowany przez polską firmę Terma. Sherwood Vertical będzie doskonale pasował do wnętrz o nowoczesnym designie.

 • Sherwood Horizontal

  Sherwood Horizontal – grzejnik dekoracyjny o śmiałej formie

  Sherwood Horizontal to grzejnik dekoracyjny o śmiałej formie. Został zaprojektowany przez Jacka Rynia dla polskiej firmy Terma. Nieregularnie rozmieszczone poziome profile grzewcze o różnym kształcie, tworzą nieschematyczną bryłę o ekstrawaganckim wyglądzie.

 • Ribbon pionowy

  Ribbon Vertical – dekoracyjny grzejnik inny niż wszystkie

  Ribbon Vertical to inny niż wszystkie grzejnik dekoracyjny firmy Terma. Wykonany z profili grzewczych typu Favier – rur z nawiniętą wstęgą, to doskonały wybór do wnętrz industrialnych i minimalistycznych o dużych przestrzeniach, ze względu na wysoką wydajność cieplną. Nietypowy kształt, szczególnie w połączeniu z jednym z odważnych, soczystych kolorów z palety RAL, sprawi że grzejnik stanie się intrygującym elementem wnętrza.

 • grzejnik Ribbon HWS

  Ribbon HWS – nowoczesny grzejnik w stylu industrialnym

  Ribbon HWS to oryginalny grzejnik ozdobny o dużej mocy. Pozioma konstrukcja została wykonana z wykorzystaniem stalowych profili grzewczych typu Favier – rur z nawiniętą wstęgą, dzięki której uzyskano większą powierzchnię grzewczą. Wysoka wydajność i industrialny wygląd, sprawia że grzejniki z serii Ribbon to doskonały wybór do nowoczesnych, przestronnych wnętrz. Polecamy również model pionowy Ribbon Vertical oraz model wolnostojący, o podwójnej warstwie profili grzewczych Ribbon HSD.

 • Grzejnik Ribbon HSD

  Ribbon HSD – wysokowydajny grzejnik dekoracyjny

  Ribbon HSD to, wyprodukowany przez polską firmę Terma, grzejnik dekoracyjny o wysokiej wydajności. Elementami grzejnymi w grzejniku Ribbon są profile typu Favier – stalowe rury z nawiniętą wstęgą. W modelu Ribbon HSD zastosowano podwójną warstwę profili. Model ten montowany jest jako wolnostojący – posiada zintegrowane nogi. Ribbon HSD z uwagi na wysoką wydajność, nadaje się do pomieszczeń o dużych przestrzeniach i potrzebach grzewczych. Design grzejnika zintegruje się z wnętrzami minimalistycznymi i industrialnymi. Grzejniki z rodziny Ribbon zostały uhonorowane nagrodą Must Have Łódź Design 2011.

 • Quadrus Slim Terma

  Quadrus Slim – praktyczna drabinka łazienkowa firmy Terma

  Quadrus Slim to model polskiego producenta grzejników - firmy Terma. Quadrus jest grzejnikiem drabinkowym, o płaskich profilach wygiętych pod kątem prostym, w stosunku do kolektorów. Takie ukształtowanie profili zwiększa przestrzeń służącą suszeniu ręczników oraz nadaje grzejnikowi intrygujący, „geometryczny” wygląd. Wieloletnie doświadczenie firma Terma, gwarantuje wysoką jakość grzejnika. Grzejnik posiada 8 lat gwarancji producenta na szczelność i powłokę. Polecamy również Quadrus Bold – model o większej liczbie profili i większej mocy.

 • Quadrus Bold Terma

  Quadrus Bold – drabinka łazienkowa o dużej mocy

  Quadrus Bold to grzejnik drabinkowy o dużej mocy, wynikającej z zastosowania dwóch warstw profili grzewczych.  Mimo podwójnej warstwy elementów grzewczych, Quadrus Bold nadal doskonale wygląda, a wygięcie pod kątem prostym profili z przodu grzejnika, pozostawiło dużą przestrzeń na suszenie lub ogrzewanie ręczników. Quadrus Bold to model polskiego producenta grzejników - firmy Terma. Quadrus posiada 8 lat gwarancji producenta na szczelność i powłokę. Jeśli nie potrzebujecie Państwo grzejnika o tak wysokiej mocy, warto zwrócić uwagę na model Quadrus Slim.

 • Grzejnik Verus

  Półokrągły grzejnik narożny – Verus firmy Terma

  Verus jest eleganckim grzejnikiem dekoracyjnym o pionowej, półokrągłej bryle. Został wykonany z kwadratowych profili grzewczych (30x30 mm) umieszczonych na wygiętych w łuk kolektorach (rury o średnicy 32 mm). Verus dostępny jest wersji standardowej oraz narożnej – dzięki której można zagospodarować nieużytkowaną przestrzeń rogu pomieszczenia. Grzejnik Verus, ze względu na spójne wzornictwo, można komponować z grzejnikami Vera i Triga.

 • PLC – grzejnik dekoracyjny Terma

  PLC – dekoracyjny grzejnik w formie misternej plecionki

  PLC firmy Terma to niezwykle oryginalny grzejnik dekoracyjny. Zastosowanie nowatorskiej technologii gięcia profili, umożliwiło stworzenie konstrukcji odzwierciedlającej splot płótna. Od nowego kształtu pochodzi nazwa grzejnika PLC – PleCionka. PLC wyróżnia się precyzją wykonania – profile gięte są z wykorzystaniem technologii cyfrowej, a następnie ręcznie wykańczane - lutowane i szlifowane – co pozwala na unikniecie wad maszynowych. Kazdy grzejnik PLC wyposażony jest w zawór termo­statyczny 50 mm z głowicą termostatyczną SLIM oraz z adapterami na rurę typu Alupex i miedź. W zestawie znajdziemy również zawór odpowietrzający i konsole mocujące połączone z grzejnikiem.

 • Aero Vertical

  Pionowy grzejnik dekoracyjny - Aero Vertical

  Aero Vertical to pionowa wersja grzejnika dekoracyjnego Aero Horizontal. Linia Aero charakteryzuje się doskonałym designem (projekt Jacek Ryń i Dariusz Berus). Prostopadłościenną bryłę grzejnika urozmaicono pionowymi, równoległymi wycięciami i profilowaniem powierzchni.

 • Grzejnik Pillou - TERMA

  Pillou – „must have” sezonu grzewczego od firmy Terma

  Pillou – zupełna nowość firmy Terma. Grzejnik dekoracyjny zaprojektowany przez Tomasza Antoniego Krzempka i Martę Szaban na coroczny konkurs Terma Design 2012. Udoskonalony przez firmę Terma prototyp grzejnika, został nagrodzony prestiżowym znakiem Must Have Łódź Design Festival 2013, ze względu na wysoką jakość i nowatorstwo wzornictwa.

 • Grzejnik Perła

  Perla – dekoracyjny grzejnik o intrygującym kształcie kolektorów

  Perla – stworzony aby połączyć piękno i funkcjonalność. Nowoczesna, zaokrąglona forma sprawia, ze Perla będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Jednocześnie, poziome odcinki kolektorów, umożliwiają użytkowanie grzejnika Perla jako suszarki do ręczników. Grzejnik Perla doskonale pasuje do łazienek i kuchni, sprawdzi się również w innych pomieszczeniach.

 • grzejnik Mike

  Odświeżona konstrukcja drabinki łazienkowej – Mike marki Terma

  Grzejnik Mike to kolejna z nowości na rok 2014, zaprezentowana przez firmę Terma. W projekcie odświeżono sprawdzoną konstrukcje drabinkową. Pionowe kolektory o przekroju kwadratowym połączono z poziomymi profilami grzewczymi o przekroju okrągłym. Profile grzewcze rozmieszczono w grupach, pomiędzy którymi pozostawiono odstępy do suszenia ręczników i bielizny. Grzejnik Mike polecany jest do łazienek, ale również do gabinetów lekarskich, poczekalni i biur.

 • grzejnik Triarc

  Nowość 2014 roku wśród dekoracyjnych grzejników łazienkowych - Triarc

  Triarc to jedna z grzejnikowych nowości roku 2014, przygotowana dla Państwa przez firmę Terma. Grzejnik został zaprojektowany przez Paula Priestmana. Jego produkcja możliwa była dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii kształtowania profili stalowych – gięcia matrycowego i rolkowego. Pozwoliło to na stworzenie przestrzennej formy z płaskimi profilami wygiętymi trójkątnie i ułożonymi pionowy. Stworzony grzejnik może być użytkowany jako suszarka łazienkowa, ale będzie też ozdoba niebanalnych wnętrz pomieszczeń o innym charakterze.