606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Instal-Projekt - polski producent grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, suszarek oraz grzałek.

Firma specjalizuje się w produkcji grzejników łazienkowych i dekoracyjnych ale także suszarek i grzałek. W swojej ofercie posiada wiele niepowtarzalnych modeli grzejników ozdobnych które wyznaczają nowe trendy w branże oryginalnych produktów grzewczych.

Instal Projekt to innowacyjność, nienaganne wzornictwo, oryginalne podejście w projektowaniu grzejników a także jakość i niezawodność.

 • grzejnik Zebra

  Zebra – niebanalny grzejnik drabinkowy marki Instal Projekt

  Grzejnik Zebra pochodzi z grupy grzejników Trendy marki Instal Projekt, łączącej doskonałe wzornictwo z funkcjonalnością. Zebra została zaprojektowana przez Adama Pulwickiego i Karolinę Rybarczyk. Spośród innych grzejników drabinkowych, Zebra wyróżnia się zastosowaniem 4 różnych rozmiarów profili grzewczych o przekroju prostokątnym (20x20, 20x40, 20x60, 20x80 mm). Uzyskano dzięki temu niebanalną, urozmaiconą formę o wysokiej funkcjonalności.

 • Cover X Instal-Projekt

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Cover X

  Cover X to wersja poziomego modelu Cover o zwiększonej mocy. Konstrukcję Cover X uzupełniono o dodatkowe radiatory, podwyższający wydajność cieplna grzejnika. Ponadto Cover X oferowany jest w dwóch opcjach o pojedynczej i podwójnej warstwie profili grzewczych.

 • Grzejnik Tower- Instal Projekt

  Wieża ciepła do łazienki - Tower firmy Instal Projekt

  Tower to grzejnik dekoracyjny z rodziny grzejników Elegante Design, polskiej firmy Instal Projekt. To jedyny na rynku grzejnik, w którym wykorzystano przestrzennie wygięte profile grzewcze, rozmieszczone na kolektorze ukrytym w prostopadłościennej obudowie. Uzyskano niecodzienny efekt wiszącej w powietrzu wieży. Wygięte profile grzewcze stanowią wygodne miejsce do suszenia i ogrzewania ręczników. W standardzie grzejnik produkowany jest w kolorze białym silk, jednak na życzenie klienta dostępne wersje w szerokiej palecie kolorów Instal Projekt. Dostępne również warianty dwukolorowe.

 • grzejnik Tubus H4

  Tubus H4 – nowy grzejnik żeberkowy firmy Instal Projekt

  Tubus H4 to poziomy grzejnik rurowy wyróżniający się poczwórnym żeberkiem. Rodzina grzejników Tubus należy do grupy Modulus polskiej firmy Instal-Projekt, która charakteryzuje się doskonałymi możliwościami personalizacji grzejnika. Kilkaset rozmiarów i kolorów zaspokoi wymagania każdego klienta. Wszystkie grzejniki Tubus, można bez dopłaty zamówić w szerokim wyborze kolorów z palety Instal Projekt.

 • grzejnik Tubus H3

  Tubus H3 - grzejnik żeberkowy w układzie poziomym

  Linia nowoczesnych grzejników dekoracyjnychTubus firmy Instal Projekt, w ostatnim czasie została powiększona o grzejniki poziome – z horyzontalnym układem żeberek. Tubus H3 charakteryzuje się potrójnym żeberkiem – stanowi więc doskonały kompromis miedzy mocą a głębokością grzejnika.

 • grzejnik Tubus 4,

  Tubus 4 – uniwersalny grzejnik żeberkowy firmy Instal Projekt

  Seria Tubus to produkty firmy Instal-Projekt – polskiego producenta z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Grzejniki żeberkowe Tubus stworzone zostały aby zaspokoić wymagania szerokiej grupy klientów. Żeberkowa konstrukcja dostępna w kilkuset rozmiarach i wielu kolorach, pozwala na pełną personalizację produktu.

 • Grzejnik TUBUS 3 - Instal Projekt

  Tubus 3 - grzejnik żeberkowy polskiej firmy Instal-Projekt

  Rodzina grzejników żeberkowych Tubus została zaprojektowana przez Romana Gawłowskiego dla polskiej firmy Instal-Projekt. Grzejniki Tubus charakteryzują się dużymi możliwościami indywidualizacji – dostępne są w kilkuset kombinacjach. Model Tubus 3 wyróżnia 3 elementowym (3 rurowym) żeberkiem.

 • grzejnik łazienkowy Standard Instal-Projek

  Standard grzejnika łazienkowego w Polsce – Standard firmy Instal Projekt

  Grzejnik Standard firmy Instal Projekt, na wiele lat określił standard grzejnika łazienkowego w Polsce. Sprawdzona, funkcjonalna konstrukcja drabinkowa, posiada wygięte profile grzewcze (typ C) o średnicy 22 mm oraz kolektory o przekroju D i wymiarach 40 x 30 mm. Wygięte profile i większe przestrzenie pomiędzy ich grupami sprawiają, że Standard doskonale nadaje się do suszenia ręczników i bielizny. Grzejnik Standard posiada optymalny stosunek ceny do funkcjonalności.

 • Grzejnik ROTI - INSTAL PROJEKT

  Roti – grzejnik żeberkowy montowany w rogu pokoju

  Należący do grupy Modulus, grzejnik Roti został zaprojektowany przez Romana Gawłowskiego dla firmy Instal Projekt. Roti jest dekoracyjnym grzejnikiem żeberkowym, o smukłych, płaskich żeberkach (70 x 11 mm) rozmieszczonych na łukowato wygiętych kolektorach (średnica 28 mm). Zawarte w komplecie z grzejnikiem dwa rodzaje zestawów montażowych, pozwalają na zamocowanie grzejnika na płaskiej ścianie, ale również w rogu pomieszczenia. Drugie rozwiązanie świetnie pozwala wykorzystać nieużytkowaną zwykle przestrzeń.

 • Grzejnik Retro - INstal Projekt

  Retro – grzejnik drabinkowy z trójkątnymi kolektorami

  Retro to grzejnik marki Instal Projekt promujący grupę grzejników Trendy, cechujących się doskonałym stosunkiem jakości wykonania i wzornictwa do ceny. Retro posiada konstrukcje drabinkową, wyróżniająca się zastosowaniem kolektorów o przekroju trójkątnym (56 x 34 mm) oraz łukowato wygiętych profili grzewczych o przekroju prostokątnym(30 x 10 mm).

 • Grzejnik PULS - INSTAL PROJEKT

  Puls – grzejnik łazienkowy z ciepłymi półkami

  Puls to niezwykle oryginalny projekt dekoracyjnego grzejnika łazienkowego, stworzony dla polskiej firmy Instal Projekt przez Marcina Jędrzaka. W konstrukcji wykorzystano profile grzewcze z rury o przekroju kwadratowym, które kilkukrotnie wygięto pod kątem prostym, tworząc wygodne półki do przechowywania i suszenia ręczników. Forma grzejnika Puls jest nowością na rynku.

 • grzejnik Tubus H2

  Poziomy grzejnik żeberkowy – Tubus H2 firmy Instal-Projekt

  Grzejnik Tubus H2 to nowość w grupie uniwersalnych grzejników Modulus firmy Instal Projekt. Tubus H2 to grzejnik o poziomym układzie elementów grzewczychżeberek. Żeberkowa konstrukcja, pozwala na dużą personalizacje grzejnika w zakresie wymiarów, rodzajów podłączenia oraz kolorów. Grzejnik Tubus H2 standardowo produkowany jest w kolorze biały silk, bez dopłaty zamówić można dowolny kolor z palety Instal Projekt.

 • grzejnik Tubus

  Pełna gama grzejników Tubus

  Grzejnik Tubus firmy Instal Prjekt to bardzo popularny grzejnik dekoracyjny. Popularność grzejnika wynika zarówno z jego eleganckiego, klasycznego wyglądu jak i z ogromnej ilości dostępnych modeli, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia.

 • Grzejnik TUBUS 2

  Nowoczesny grzejnik żeberkowy – Tubus 2 firmy Instal-Projekt

  Grzejnik Tubus został wyprodukowany przez polską firmę Instal-Projekt. Tubus należy do grupy grzejników Modulus obejmuje grzejniki modułowe, które w elastyczny sposób można przystosować do potrzeb. Tubus jest grzejnikiem żeberkowym o pionowo ułożonych elementach grzewczych, który dzięki swojej klasycznej formie znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Tubus 2 charakteryzuje się żeberkiem o dwóch elementach.

 • grzejnik Secret Instal-Projekt

  Niewidoczna innowacja – Secret marki Instal Projekt

  Secret to grzejnik do zadań specjalnych. Innowacyjna konstrukcja grzejnika Secret składa się z niewidocznej po zamontowaniu części podtynkowej oraz grzejącego relingu (technologia Hot&Hidden). Moduły grzejnika Secret, można łączyć w zestawy do 10 elementów grzewczych. Pozwala to na stworzenie indywidualnej formy i układu, w nawiązaniu do potrzeb i pomieszczenia.

 • Grzejnik MODO

  Modo – drabinka łazienkowa z prostokątnych elementów

  Modo jest grzejnikiem drabinkowym pochodzącym z grupy grzejników Trendy marki Instal Projekt. Projekt grzejnika został stworzony przez polską projektantkę Małgorzatę Olszewską. Grzejnik posiada wyrazistą konstrukcję, powstałą poprzez połączenie kwadratowych kolektorów (35 x 35 mm) oraz prostokątnych profili o dwóch różnych wymiarach: 30 x 10 mm oraz 60 x 20 mm.

 • Stick - grzejnik Instal Projekt

  Minimalizm w doskonałej postaci - Stick firmy Instal Projekt

  Drabinka łazienkowaStick, to kolejna z propozycji firmy Instal Projekt, należąca do grupy grzejników Trendy. Konstrukcje grzejnika wykonano z elementów stalowych o przekroju kwadratowym i wymiarach – w przypadku kolektorów 30 x 30 mm oraz 20 x 20 mm w przypadku profili grzewczych. Minimalistyczna forma grzejnika oraz wiele dostępnych wymiarów i kolorów (także wariant w chromie) sprawia, że Stick formy Instal Projekt to doskonały wybór do każdej łazienki. Większe przestrzenie pomiędzy grupami profili grzewczych pozwalają wygodnie suszyć ręczniki.

 • Grzejnik JAZZ

  Jazz – niecodzienny grzejnik dekoracyjny marki Instal Projekt

  Jazz, grzejnik dekoracyjny z wyjątkowej serii Elegante Design marki Instal Projekt, został zaprojektowany przez Marcina Jędrzaka. Niecodzienna, asymetryczna konstrukcja zbudowana jest z poziomych profili grzewczych o przekroju okrągłym (średnica 28 mm) oraz pionowego kolektora ukrytego w płaskim ekranie (120 x 60 mm), który możne znajdować się po prawej lub lewej stronie grzejnika. Dzięki swojej nowatorskiej formie, grzejnik Jazz może być montowany w pomieszczeniach o rożnym charakterze m.in. w łazienkach, gdzie spełni rolę suszarki do ręczników.

 • Grzejnik Inventio - Instal Projekt

  Inventio - grzejnik dekoracyjny z płaskim ekranem

  Grzejnik Inventio to produkty firmy Instal-Projekt – polskiego producenta z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Inventio to flagowy model Instal-Projektu stworzony przez grupę projektantów firmy. Grzejnik został nagrodzony tytułem Dobry Design 2012. 

 • Grzejnik Indivi New - Instal Projekt

  Indivi New - nowoczesny grzejnik dekoracyjny firmy Instal-Projekt.

  Grzejnik Indivi New został wyprodukowany przez Instal-Projekt – polską firmę z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Indivi New to grzejnik dekoracyjny w formie płaskiego, szklanego ekranu za którym ukryto elementy grzewcze. Indivi New został zaprojektowany przez Małgorzatę Olszewską. Doskonale wkomponuje się w przestrzeń salonu, łazienki czy holu.