606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejnik Indivi New został wyprodukowany przez Instal-Projekt – polską firmę z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży sanitarno-grzewczej. Indivi New to grzejnik dekoracyjny w formie płaskiego, szklanego ekranu za którym ukryto elementy grzewcze. Indivi New został zaprojektowany przez Małgorzatę Olszewską. Doskonale wkomponuje się w przestrzeń salonu, łazienki czy holu.

Jego szklany ekran przystosowany jest do tego aby po nim pisać, co powoduje, że grzejnik sprawdza się doskonale w roli rodzinnej tablicy informacyjnej.  Indivi New został uhonorowany tytułem Dobry Wzór 2012. Grzejnik Indivi New jest następcą grzejnika Indivi. Od swojego poprzednika wyróżnia się zaokrąglonymi rogami i bardziej opływowym kształtem ekranu.
Grzejnik Indivi New dostępny jest w kolorze białym oraz w kolorach specjalnych, a także z ekranem w formie lustra. Wymiary grzejnika: wysokość 1600 – 2000 mm, szerokość: 480, 570 mm, głębokość 96 mm.

Grzejnik posiada elementy grzewcze w postaci rur o średnicy 25 mm oraz kolektory o wymiarach 25 x 25 mm. Elementy grzewcze wykonano ze stali precyzyjnej , a ekran to lustro lub szyba na płycie stalowej. Podłączenie dolne o rozstawie 50 mm. Przyłącze G ½”.  Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 1 MPa, a maksymalna dopuszczalna temperatura pracy to 95°C.  

Cena grzejnika obejmuje następujące wyposażenie:

  • zawór odpowietrzający,
  • zestaw montażowy.