606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Niepowtarzalny styl twórców marki Runtal da się dostrzec nawet w projektach tak prostych, jak minimalistyczna drabinka łazienkowa. Mimo pozbawienia elementów ozdobnych, drabinka Quarus zdecydowanie zalicza się do grona produktów nie do podrobienia.


Sekret grzejników Runtal tkwi właśnie w prostocie; to ona stanowi najlepsze towarzystwo dla intrygujących dodatków i odważnych rozwiązań, jest też świetnym fundamentem pod tak ważną - zwłaszcza w łazience - funkcjonalność. Drabinka Quarus, zbudowana z rurek o przekroju kwadratowym została zaprojektowana tak, by być jednocześnie źródłem ciepła, praktycznym dodatkiem, oraz prawdziwą ozdobą wnętrza. Regularne rozłożenie jej profili grzewczych umożliwia wygodne wykorzystanie ich jako wieszaków i suszarki na ręczniki. Dużym udogodnieniem jest też dostępność grzejnika we wszystkich trzech rodzajach zasilania: elektrycznym, wodnym, oraz wodno - elektrycznym.

 

  • W wersji wodnej Quarus podłączany jest za pomocą przyłącza dolnego standardowego oraz środkowego o rozstawie osi 50 mm;
  • wersja wodno - elektryczna posiada przyłącze dolne środkowe 50 mm oraz grzałkę elektryczną, znajdującą się na dole po boku;
  • grzejnik elektryczny posiada jedynie grzałkę elektryczną, znajdującą się na dole, po boku.


Quarus wykonany został ze stali, jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 bar (próba ciśnieniowa 13 bar), zaś dopuszczalna temperatura pracy - 110 stopni Celsjusza.