606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Nowe produkty w ofercie firmy Irsap styl połączony z wydajnością. Po raz kolejny włoska firma pokazuje że warto czekać na ich nowości zwłaszcza jeśli potrzebujemy grzejniki które będą pasować wszędzie.

Grzejniki Ellipsis

Ellipsis to grzejnik o wyjątkowych rurkach w kształcie elipsy dostępny w wersji pionowej jak i poziomej o z pojedyńczymlub dwoma rzędami szczebli. Do wyboru po za standardowym białym kolorem jest olbrzymia paleta kolorów Classic oraz Special i specjalne RAL. Dodatkowo ma mase możliwości w wyborze wielkości by dopasować go do swoich potrzeb.

Grzejniki Ellipsis

Grzejnik Orimono jest to grzejnik dekoracyjny który jest wyróżnia sie na wielu płaszczyznach. Jego budowa nie przypomina w żaden sposób klasycznych grzejników przypominając bardziej ozdobe. Cały grzejnik został ukryty pod materiałem miłym w dotyku z baweły i nylonu w pięciu wersjach kolorystycznych. Więcej znajdziecię pod tym linkiem.

Grzejniki Orimono

Ostatnią nowością jest grzejnik łazienkowy Page który łączy standardową budowę drabinkową z nowoczesnymi płaskimi szczeblami oraz zaokrąglonymi rogami. Mimo tych zmian zachowuje swoją funkcjonalność związaną z suszeniem na nich ręczników. Dostępny w kolorze białym typowym dla łazienek lecz możliwe jest wykończenie Special oraz w 3 wersjach wysokości. Wszystkiego o nim można dowiedzieć się tutaj.

Grzejniki Page