606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Grzejniki elektryczne Glamox to zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju i coraz częściej goszczą w różnych domach. Firma postarała się, aby jej kaloryfery były na tyle uniwersalne, że będą pasować do pomieszczeń o aranżacjach nowoczesnych jak i klasycznych.

Boki w grzejnikach Glamox H30 zawsze są w czarnym kolorze. Z kolei front może przybrać barwę z palety RAL:

  • 9016 - biały
  • 9005 - czarny
  • 9006 - szary
  • 3020 - czerwony

Model elektryczny Glamox H30H

Szybki, prosty montaż i funkcjonalny termostat

Grzejniki dostępne są dwóch rodzajach - H30H (grzejniki panelowe o wysokości 370 mm) oraz H30L (grzejniki listwowe o wysokości 200 mm). Modele od Glamox można w łatwy sposób zamontować, bowiem zawieszany jest na ścianie za pomocą listwy montażowej. Jej mocowanie nie sprawi nikomu żadnych większych problemów. Jeśli nie chcemy, aby kaloryfer znajdował się w jednym miejscu, istnieje możliwość dokupienia specjalnych nóżek, na których będzie stał grzejnik. Pozwoli to na przemieszczanie go w zależności od potrzeb. Aby włączyć model Glamox wystarczy podłączyć kabel do dowolnego gniazdka.

Z pewnością warto zwrócić uwagę również na termostat, znajdujący się w każdym grzejniku elektrycznym Glamox. Zakres jego regulacji mieści się w skali od 5 do 35 stopni Celsjusza, a ponadto można zaprogramować pięcio lub siedmio dniowy cykl pracy. Jeśli szukasz porządnego kaloryfera, który będzie mógł Ci służyć przez wiele lat, to modele od norweskiego producenta Glamox z pewnością sprawdzą się w Twoim domu.

Kaloryfer elektryczny Glamox H30L