606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

W tym miesiącu pojawiła się nowa oferta promocyjna ze strony marki Vasco. Od teraz przy zakupie kaloryfera Niva w wariancie pionowym (klasyczny, elektryczny, inox oraz soft) dostajemy zawór lub wieszak w prezencie.

Grzejnik Niva Soft z poręczą

Firma Vasco powoli zaczyna rozpieszczać nas stałymi promocjami, bowiem rok temu mogliśmy kupić model aluminiowy bez dopłaty za kolor. Tym razem marka skupiła się na promowaniu grzejnika dekoracyjnego Niva, który i tak już jest jednym z najbardziej popularnych modeli w ofercie producenta. Kaloryfer ten znajdą Państwo w najpopularniejszym sklepie internetowym z grzejnikami www.sklepzgrzejnikami.pl/grzejniki-dekoracyjne

Poręcz na ręczniki do grzejnika Niva

Warto zwrócić uwagę, że kaloryfer można podłączyć do instalacji wodnej na dwa sposoby - przez wejście dolne standardowe lub środkowe, o rozstawie osi sięgającym 50 mm. W obu przypadkach jednak, możemy wybrać odpowiedni dla siebie zawór. Jeśli takowy nas nie interesuje warto zainteresować się ofertą poręczy, na których można odwieszać mokre ręczniki lub inne tekstylia.

Zawory do grzejnika dekoracyjnego Niva