606 179 403,  606 163 004, 787 977 719
biuro@grzejniki-katalog.pl

Grzejnik Sax Irsap

Na nowe produkty marki Irsap musieliśmy czekać długo, ale w tym wypadku wszyscy wiedzą, że producent wypuszcza na rynek produkty dopiero wtedy, kiedy są odpowiednio dopieszczone, a na dodatek spełniają odpowiednie standardy. Już wiemy, że warto było uzbroić się w cierpliwość.

Grzejniki Geo i Quadre

Mama to grzejnik dekoracyjny, który jednocześnie świetnie sprawdzi się w łazience. Wszystko dzięki odpowiednio zaprojektowanym płytom grzewczym, na których można odwiesić ręcznik po kąpieli, celem wysuszenia go. Kaloryfer można zamówić w ponad 50 kolorach, jakie są w ofercie marki Irsap.

Grzejnik Mama - Irsap

It Is jest to ozdobna drabinka łazienkowa, która zbudowana jest z prostokątnych rurek i mowa tutaj zarówno o profilach grzewczych jak i kolektorach. Dostępny jest w dwóch kolorach, ale wynika to z tego, iż inne barwy psuły ogólne wrażenie wizualne. Warto dodać, że model wyposażony jest w specjalną półkę, która zwiększa dostępne miejsce na rzeczy do wysuszenia.

Drabinka It Is

Grzejnik dekoracyjny Face oraz Face Zero wyróżniają się płaskim frontem oraz specjalną, dotykową głowicą termostatyczną. Ich dużą zaletą jest fakt, że wyposażone są w system "Now", dzięki któremu można sterować kaloryferem nie ruszając się z wygodnej kanapy. Obydwa modele można również kupić w wersji z nawiewem.

Grzejnik Face z płaskim frontem

Geo to klasyczna drabinka łazienkowa, która składa się z z okrągłych rurek i najlepiej nadaje się do klasycznych pomieszczeń. Z drugiej strony mamy kaloryfer Quadre, który dzięki kwadratowym i prostokątnym profilom i kolektorom, będzie idealnym uzupełnieniem w nowoczesnej łazience.

Grzejniki Geo oraz Quadre